Реком бола...

Nisam spavao mesecima kako treba, sanjao je svaku noć, danju mislio na nju, to je žena koja me najviše uspela upropastiti :D
( a da nisam bio s njom ) xD

:( брате то су страшне ствари и ја сам тако патио за једном која није наставница биологије,отишла је у Чикаго а ја сам патио,прошло је 5 година а и даље се сетим мириса њене косе....Хеденшолдерс,био је кишни септембар 2005,волео сам је више од Рада брате...
 
jeste,bate,dabome da ima

a jednom je na pijace bilo ribe i sa naftom,i jedan je od toga umro
tuzno

a sto se tice somova,jesam,nesto malo,preziveh i to
mada msm da su najfatalniji oni a kojima nista nije ni bilo,ili sa kojima se zavrsilo igrom slucaja(tipa posrecilo im se pa dobili zelenu kartu)
 
jeste,bate,dabome da ima

a jednom je na pijace bilo ribe i sa naftom,i jedan je od toga umro
tuzno

a sto se tice somova,jesam,nesto malo,preziveh i to
mada msm da su najfatalniji oni a kojima nista nije ni bilo,ili sa kojima se zavrsilo igrom slucaja(tipa posrecilo im se pa dobili zelenu kartu)

Брате уверен сам да си пуна тих љубавних прича,досадно је,причај нам...желим да знам!
 
meni je bate bilo strasno
jos sam mlada da budem maceha
da ne spominjem da je to dete bilo neopisivo ruzno
i sto tada nisam bila zakonski dovoljno stara da se staram o sebi
@bezimeno-kazem,bilo je ruzno
znaci,nije moje
 
Poslednja izmena:
Uf, dobro je...

No, sta si radila sa ruznim tatom ili bar tatom koji nema ukusa, pa je napumpao neku ruznu Trebu?
drzala se za ruke
ma,nije bio nesto mnogo stariji od mene,msm,nzm stamu je trebao taj mali gabor
с Јастребца планине ?
ma iz Naupara,ako znas sta je to
dobile smo internet,pa smo sve srecne
evo,sestra Marija vec trecu noc gleda pornice,jedva ugrabih malo racunalo za sebe
 

Back
Top