- Poruka
- 10.741
Јел сте патили некад за неком рибом?
Ја јесам за наставницом биологије из основне
Ја јесам за наставницом биологије из основне

Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.

Nisam spavao mesecima kako treba, sanjao je svaku noć, danju mislio na nju, to je žena koja me najviše uspela upropastiti
( a da nisam bio s njom ) xD
брате то су страшне ствари и ја сам тако патио за једном која није наставница биологије,отишла је у Чикаго а ја сам патио,прошло је 5 година а и даље се сетим мириса њене косе....Хеденшолдерс,био је кишни септембар 2005,волео сам је више од Рада брате...jesam,bate
jednom mi se tako jeo som,a kao za inat bilo samo sarana
ali preziveh
jeste,bate,dabome da ima
a jednom je na pijace bilo ribe i sa naftom,i jedan je od toga umro
tuzno
a sto se tice somova,jesam,nesto malo,preziveh i to
mada msm da su najfatalniji oni a kojima nista nije ni bilo,ili sa kojima se zavrsilo igrom slucaja(tipa posrecilo im se pa dobili zelenu kartu)


jesam
znas,sve je pocelo dok sam jos bila u inkubatoru,i bio je bas jedan sladak bebac u inkubatoru do mene
i umro
vidis,taki ti je moj ljubavni zivot,usran i balav,kao bebina guza

cek da izadjem iz njega,pa da se sa slatkom setom secam
hm,srela sam svog decka kako seta dete koje nisam znala da ima?
to je bilo traumaticno
cek da izadjem iz njega,pa da se sa slatkom setom secam
hm,srela sam svog decka kako seta dete koje nisam znala da ima?
to je bilo traumaticno
?meni je bate bilo strasno
jos sam mlada da budem maceha
da ne spominjem da je to dete bilo neopisivo ruzno
Iz srbije brale,iz krusevca grada
drzala se za rukeUf, dobro je...
No, sta si radila sa ruznim tatom ili bar tatom koji nema ukusa, pa je napumpao neku ruznu Trebu?
ma iz Naupara,ako znas sta je toс Јастребца планине ?
с Јастребца планине ?
zar forumashi pate?
ja mislim da forumasi mogu imati koga god pozele.

zar forumashi pate?
ja mislim da forumasi mogu imati koga god pozele.




u jeee koji naslov, kakva fabula teme .... zaista je teško odoleti i ne reći reč-dve
patio sam za curom koja se profuksala kad sam otišao u vojnike
ja u rov, a ona u promet
katastrofa![]()