Reklamacija

stalker1992

Početnik
Poruka
9
Ćao drugari :)
Jedno pitanje ako je neko imao iskustva s tim. Ovako. Sredinom aprila sam kupio laptop u winwin-u u pitanju je HP pavilion gaming 15 (Ryzen 5 3550H, GTX 1050, 512 ssd m2) i laptop je dosta grejao i uvažili su mi reklamaciju jer su u HP ovlašćenom servisu utvrdili da je neispravan (valjda nešto oko matične ploče). Mene zanima u slučaju zamene uređaja (jer sam tražio zamenu) da li će mi dati isti laptop i iste marke? Ili bi mi dali neki koji isto košta koji sam platio ovaj HP? Dao sam 80000 pa iskreno ne bih voleo da mi daju neki slabiji od ovog što sam prvobitno kupio. Hvala unapred na odgovorima :)
 
Ćao drugari :)
Jedno pitanje ako je neko imao iskustva s tim. Ovako. Sredinom aprila sam kupio laptop u winwin-u u pitanju je HP pavilion gaming 15 (Ryzen 5 3550H, GTX 1050, 512 ssd m2) i laptop je dosta grejao i uvažili su mi reklamaciju jer su u HP ovlašćenom servisu utvrdili da je neispravan (valjda nešto oko matične ploče). Mene zanima u slučaju zamene uređaja (jer sam tražio zamenu) da li će mi dati isti laptop i iste marke? Ili bi mi dali neki koji isto košta koji sam platio ovaj HP? Dao sam 80000 pa iskreno ne bih voleo da mi daju neki slabiji od ovog što sam prvobitno kupio. Hvala unapred na odgovorima :)

Ako je u pitanju zamena treba da dobijes isti model.
 
Već imam desktop koji je slične jačine a kupio sam ga pre 3 godine ali je to više zajednički kompjuter, a laptop je ono baš moj kompjuter xD
Desktop i laptop se ne mogu uporedjivati za igrice niti daju iste mogućnosti. Ne kažem da gaming laptopa nema dobrih ali ovdje kod nas sigurno nema.
Desktope ipak možeš dogradjivati, mijenjati i pojačavati komponenete, dok to sa laptopovima nije slučaj.
@snowtrooper je u pravu, dobit ćeš isti model u zamjenu.
 
Ja napravio istu gresku pre par godinu pa uzeo HP Pavilion.Takodje se grejao dosta.Posle par meseci koriscenja postao neupotrebljiv jer se omah ugasi cim procesor krene nesto da radi,cak i ako pusta youtube video.Ocistio prasinu malo radio bolje pa onda opet isto.
Eno ga sad na ormanu nekom skuplja prasinu.
Laptopove nisam nikad voleo,a od tad ih zvanicno i mrzim.
Dobar desktop sa dobrim dell monitorom sto vece rezolucije,udobna stolica i gejmerski mis nemaju alternativu bilo da je u pitanju rad ili igranje.
 
Ćao drugari :)
Jedno pitanje ako je neko imao iskustva s tim. Ovako. Sredinom aprila sam kupio laptop u winwin-u u pitanju je HP pavilion gaming 15 (Ryzen 5 3550H, GTX 1050, 512 ssd m2) i laptop je dosta grejao i uvažili su mi reklamaciju jer su u HP ovlašćenom servisu utvrdili da je neispravan (valjda nešto oko matične ploče). Mene zanima u slučaju zamene uređaja (jer sam tražio zamenu) da li će mi dati isti laptop i iste marke? Ili bi mi dali neki koji isto košta koji sam platio ovaj HP? Dao sam 80000 pa iskreno ne bih voleo da mi daju neki slabiji od ovog što sam prvobitno kupio. Hvala unapred na odgovorima :)


Win win svakako nije mesto za kupovinu laptop računara.... Godinama skrećem pažnju na to..
 
inace naso masinu koju kupujem secondhand za 70 evrica...hp 8300 sff... i5 quad 8gb i sve sta ide...kao novo videh ga..

Podrška za taj 8300
Što se laptopa tiče - za iste pare, isto dobijamo, samo što to retko ko primeti...

Kakve veze ima win win sa cinjenicom da HP uglavljuje mali kuler sa jos manjim otvorom za vazduh koji vise sluzi kao usisivac prasine umesto dovoda hladnog vazduha.

Što se kulera tiče, najvažniji je protok vazduha a to ne garantuje veličina.
 

Back
Top