REKLAMA JE BAS SVE

Kako je mogla toliko da ostari za samo tri godine? Da li je ostarela zato shto se udala mozda? Devojke mnogo ostare u prvoj godini braka, naglo.Mada,ja mislim u tim zenama oduvek je chuchala kuvarica,od malih nogu.A kod drugih,koje ostanu mlade nikad nije chuchala zelja da se reklamiraju kao dobre domacice,i vredne i dobre devojcice,bar ja tako mislim.
 
colgate0bs.jpg


Perite svoje zube.
 
@Shag
nesto slicno za cigare sam posavila na prethodnoj strani, samo sto u sloganu ima malo humora :-)

Jesu vulgarne, ali cinjenica je da reklame sa seksualnim sadrzajem na prvu loptu privlace paznju...:roll:

Evo na primer reklame za mastilo koje se razliva...:wink:



 
Nesi:
@Shag
nesto slicno za cigare sam posavila na prethodnoj strani, samo sto u sloganu ima malo humora :)

Jesu vulgarne, ali cinjenica je da reklame sa seksualnim sadrzajem na prvu loptu privlace paznju...:roll:

Evo na primer reklame za mastilo koje se razliva...;)

Videla sam, za Kiss...:) da, to je taj fazon...
Ma slazem se da privlace paznju. Malo ima mastovito erotizovanih koje isto tako privuku paznju, ali nisu bas toliko eksplicitne:lol: kao ova benetonova. Uostalom, danasnji moto je - sokiraj pa prodaj!
Evo, ova 'tits' reklama je super ! :lol:
 
Shag Ivory:
Videla sam, za Kiss...:) da, to je taj fazon...
Ma slazem se da privlace paznju. Malo ima mastovito erotizovanih koje isto tako privuku paznju, ali nisu bas toliko eksplicitne:lol: kao ova benetonova. Uostalom, danasnji moto je - sokiraj pa prodaj!
Evo, ova 'tits' reklama je super ! :lol:

Lako je sokirati ljude, ali napraviti stvarno dobru reklamu je prava umetnost...Nekad imas sliku, nekad dobar slogan, a kad sve kockice spojis, dobijes perfekciju...Mene je recimo stvarno odusevila ona reklama za Volvo (na prvoj strani), a poginula sam i kad sam videla onu za klimu (na drugoj)...Mnogo su jake, neznam da li je bolji slogan ili slika, totalno originalne, a daleko su od vulgarnosti.
 

Back
Top