Quantcast

REKLAMA JE BAS SVE

luckastalutkica

Ističe se
Poruka
2.931
Kako je mogla toliko da ostari za samo tri godine? Da li je ostarela zato shto se udala mozda? Devojke mnogo ostare u prvoj godini braka, naglo.Mada,ja mislim u tim zenama oduvek je chuchala kuvarica,od malih nogu.A kod drugih,koje ostanu mlade nikad nije chuchala zelja da se reklamiraju kao dobre domacice,i vredne i dobre devojcice,bar ja tako mislim.

-Eva-

Domaćin
Poruka
3.244
colgate0bs.jpg

Perite svoje zube.

Nesi

Domaćin
Poruka
3.764
@Shag
nesto slicno za cigare sam posavila na prethodnoj strani, samo sto u sloganu ima malo humora :-)

Jesu vulgarne, ali cinjenica je da reklame sa seksualnim sadrzajem na prvu loptu privlace paznju...:roll:

Evo na primer reklame za mastilo koje se razliva...:wink:

S

Shag Ivory

Gost
Nesi:
@Shag
nesto slicno za cigare sam posavila na prethodnoj strani, samo sto u sloganu ima malo humora :)

Jesu vulgarne, ali cinjenica je da reklame sa seksualnim sadrzajem na prvu loptu privlace paznju...:roll:

Evo na primer reklame za mastilo koje se razliva...;)

Videla sam, za Kiss...:) da, to je taj fazon...
Ma slazem se da privlace paznju. Malo ima mastovito erotizovanih koje isto tako privuku paznju, ali nisu bas toliko eksplicitne:lol: kao ova benetonova. Uostalom, danasnji moto je - sokiraj pa prodaj!
Evo, ova 'tits' reklama je super ! :lol:

Nesi

Domaćin
Poruka
3.764
Shag Ivory:
Videla sam, za Kiss...:) da, to je taj fazon...
Ma slazem se da privlace paznju. Malo ima mastovito erotizovanih koje isto tako privuku paznju, ali nisu bas toliko eksplicitne:lol: kao ova benetonova. Uostalom, danasnji moto je - sokiraj pa prodaj!
Evo, ova 'tits' reklama je super ! :lol:

Lako je sokirati ljude, ali napraviti stvarno dobru reklamu je prava umetnost...Nekad imas sliku, nekad dobar slogan, a kad sve kockice spojis, dobijes perfekciju...Mene je recimo stvarno odusevila ona reklama za Volvo (na prvoj strani), a poginula sam i kad sam videla onu za klimu (na drugoj)...Mnogo su jake, neznam da li je bolji slogan ili slika, totalno originalne, a daleko su od vulgarnosti.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.