rekla mi drugarica

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
bila sam danas kod nje na kafi i ujedno da vidim novi stan, preselila se sa decom tacnije napustila je muza

stan je ogroman i lep u super bojama okrecen inventar je prva liga, bas sa ukusom

nego


kaze ona meni -----> grozno je imati partnera koji nije u stanju da te prati koji je pokusao godinama da upravlja sa tobom i koji te svom snagom drzao na jednom mestu jer je smatrao da ti to pripada ti si samo -----------> zensko

vratila sam se svojoj kuci ko popishan mish

sad se ja nesto mislim ----> ako cojek radi, ne pije i ne kocka zar mu se ne moze oprostiti to "seljacko" ponasanje? redovno te iebe sto vaginalno to i mentalno ali svaki muskarac je na svoju ruku pa ajde sta fali ako te obasipa seljackim forama i da te salta, saltaj i ti njega


dakle u mojem drustvu --> jedna otisla jer se zaljubila, jedna je otisla jer je uhvatio u svaleraciji a jedna je otisla jer je imala muza koji nije mogao da je prati (poslovno, emotivno itd.):dontunderstand:
 
"a jedna je otisla jer je imala muza koji nije mogao da je prati (poslovno, emotivno itd.)"
Hahahahha, sta je tu cudno! Nije mi jasno cemu vise brak ako u njemu nema ljubavi koja podrazumeva postovanje, paznju i podrsku. Zasto si sa nekim ako ne moze da te prati emotivno? Oo
 
"a jedna je otisla jer je imala muza koji nije mogao da je prati (poslovno, emotivno itd.)"
Hahahahha, sta je tu cudno! Nije mi jasno cemu vise brak ako u njemu nema ljubavi koja podrazumeva postovanje, paznju i podrsku. Zasto si sa nekim ako ne moze da te prati emotivno? Oo


dobro da se razumemo

svi su nekako upali u brak

ono kao kad se potaces i otreses goozicom asfalt pa kazesh ---> juh sta ovo bi!


sto si mladja to je veca sansa da se nadjes u takvom cudu!

plasim se da danas vise niko nikome nije podrska
 
bila sam danas kod nje na kafi i ujedno da vidim novi stan, preselila se sa decom tacnije napustila je muza

stan je ogroman i lep u super bojama okrecen inventar je prva liga, bas sa ukusom

nego


kaze ona meni -----> grozno je imati partnera koji nije u stanju da te prati koji je pokusao godinama da upravlja sa tobom i koji te svom snagom drzao na jednom mestu jer je smatrao da ti to pripada ti si samo -----------> zensko

vratila sam se svojoj kuci ko popishan mish

sad se ja nesto mislim ----> ako cojek radi, ne pije i ne kocka zar mu se ne moze oprostiti to "seljacko" ponasanje? redovno te iebe sto vaginalno to i mentalno ali svaki muskarac je na svoju ruku pa ajde sta fali ako te obasipa seljackim forama i da te salta, saltaj i ti njega


dakle u mojem drustvu --> jedna otisla jer se zaljubila, jedna je otisla jer je uhvatio u svaleraciji a jedna je otisla jer je imala muza koji nije mogao da je prati (poslovno, emotivno itd.):dontunderstand:

Ma ja mislim da je nesto drugo tu u pitanju .... :think:
 
bila sam danas kod nje na kafi i ujedno da vidim novi stan, preselila se sa decom tacnije napustila je muza

stan je ogroman i lep u super bojama okrecen inventar je prva liga, bas sa ukusom

nego


kaze ona meni -----> grozno je imati partnera koji nije u stanju da te prati koji je pokusao godinama da upravlja sa tobom i koji te svom snagom drzao na jednom mestu jer je smatrao da ti to pripada ti si samo -----------> zensko

vratila sam se svojoj kuci ko popishan mish

sad se ja nesto mislim ----> ako cojek radi, ne pije i ne kocka zar mu se ne moze oprostiti to "seljacko" ponasanje? redovno te iebe sto vaginalno to i mentalno ali svaki muskarac je na svoju ruku pa ajde sta fali ako te obasipa seljackim forama i da te salta, saltaj i ti njega


dakle u mojem drustvu --> jedna otisla jer se zaljubila, jedna je otisla jer je uhvatio u svaleraciji a jedna je otisla jer je imala muza koji nije mogao da je prati (poslovno, emotivno itd.):dontunderstand:

Paranormalna,kakve su sad ovo gluposti?:rtfm:
Zar mi nisi obecala sve 4 drugarice kad dodjem u Studgard?:rtfm:
Bolje cuvaj za mene onu cetvrtu,jer ces kako mi se cini ti da padnes kad dodjem:lol:
 

Back
Top