gost 224104
Elita
- Poruka
- 20.630
bila sam danas kod nje na kafi i ujedno da vidim novi stan, preselila se sa decom tacnije napustila je muza
stan je ogroman i lep u super bojama okrecen inventar je prva liga, bas sa ukusom
nego
kaze ona meni -----> grozno je imati partnera koji nije u stanju da te prati koji je pokusao godinama da upravlja sa tobom i koji te svom snagom drzao na jednom mestu jer je smatrao da ti to pripada ti si samo -----------> zensko
vratila sam se svojoj kuci ko popishan mish
sad se ja nesto mislim ----> ako cojek radi, ne pije i ne kocka zar mu se ne moze oprostiti to "seljacko" ponasanje? redovno te iebe sto vaginalno to i mentalno ali svaki muskarac je na svoju ruku pa ajde sta fali ako te obasipa seljackim forama i da te salta, saltaj i ti njega
dakle u mojem drustvu --> jedna otisla jer se zaljubila, jedna je otisla jer je uhvatio u svaleraciji a jedna je otisla jer je imala muza koji nije mogao da je prati (poslovno, emotivno itd.)
stan je ogroman i lep u super bojama okrecen inventar je prva liga, bas sa ukusom
nego
kaze ona meni -----> grozno je imati partnera koji nije u stanju da te prati koji je pokusao godinama da upravlja sa tobom i koji te svom snagom drzao na jednom mestu jer je smatrao da ti to pripada ti si samo -----------> zensko
vratila sam se svojoj kuci ko popishan mish
sad se ja nesto mislim ----> ako cojek radi, ne pije i ne kocka zar mu se ne moze oprostiti to "seljacko" ponasanje? redovno te iebe sto vaginalno to i mentalno ali svaki muskarac je na svoju ruku pa ajde sta fali ako te obasipa seljackim forama i da te salta, saltaj i ti njega
dakle u mojem drustvu --> jedna otisla jer se zaljubila, jedna je otisla jer je uhvatio u svaleraciji a jedna je otisla jer je imala muza koji nije mogao da je prati (poslovno, emotivno itd.)








