Reinkarnacija, fobije, iskustva

Mene isto zanima kineska istorija pa ne znači da sam bio Kinez u prošlom životu.
Ja isto nisam bio Adam, ali ako vidim da niko ne zna osim mene koje je drvo bilo usred [rajskog] vrta, ja moram u ovom zivotu da budem Adam.
Možda je vidovit, a možda ima i sećanje na prošli život.
mozda sam "vidovit", tj. VIDELAC, plus samo me ovde zanima trece oko i taj regresoterapeut, heh zna se zasto bas ceona cakra, bar opet ja jedini znam, ili drugi cute, nece da vam kazu.

Gutam npr sve detalje o zivotu francuskog kralja Anrija Ii za koga od 100 ljudi na ulici Beograda nije cuo niko zivi a preskacem Francusku revoluciju jedan od najvecih istorijskih dogadjaja svih vremena, zato sto me to uopste ne zanima.
moze biti da ti zaista jesi taj Anri, ali kako to dokazuje reinkarnaciju?
evo, ja sam Adam prvi covek, ali ja nemam pojma o reinkarnaciji, blizi su mi VIDIOCI, i zato davim na tvojoj temi samo zato sto je manem78 pomenuo trece oko, i ceonu cakru,a inace vam stvarno ne bih smetao, koga zaboravih da upitam, jel zna koja je prethodna cakra, a naredna znamo da je temena, Bozija, na vrhu glave.

Poslednja izmena:
moze biti da ti zaista jesi taj Anri, ali kako to dokazuje reinkarnaciju?
evo, ja sam Adam prvi covek, ali ja nemam pojma o reinkarnaciji, blizi su mi VIDIOCI, i zato davim na tvojoj temi samo zato sto je manem78 pomenuo trece oko, i ceonu cakru,a inace vam stvarno ne bih smetao
Ja nikad nisam napisao a ni pomislio da sam taj Anri a vidim da je tebi dosadno.😁

Ja nikad nisam napisao a ni pomislio da sam taj Anri a vidim da je tebi dosadno.😁
eto i ti bi da "vidis"... ne, zaista nije iz dosade, vec imam sto se kaze "zadnje misli", samo jos ne izlazim na sredu sa njima
u redu, nisam se najbolje izrazio, samo iznosim moje stanoviste da njemu verujem da on jeste Anri, verujem da je Krstitelj Ilija, a isto ne moramo da im verujemo, niti Hristu, koji rece da ako hocemo samo mozemo da im verujemo, pa tako i ti meni

moje stanoviste je da sam ponudio koncept VIDILACA, Maki znam sta pricam, a PROVERI
sto je @manem78 pomenuo trece oko
ne prethodnim str. ove teme
Ja ne znam pod šta spada ova tehnika što je meni rađena. Pitaću ovog prijatelja. Mislim, ništa me nije hipnotisao. Bio sam potpuno svestan. Samo mi se film odvijao u glavi.
da
Ja ga pitam sta to radi? On kaže, gasimo sva svetla osim jednog (čeona cakra) da nam ne smetaju. I nakon toga počne film da ti se odvija u glavi. Nije nesto što možeš da kontrolišeš. Prosto teče. Nelinearno. Kada sam posle izanalizirao, prošao sam kroz nekoliko života. Mislim dva, možda i tri.
da, tako se ubacuje film kroz trece oko, samo meni moj "prijatelj" nije uspeo, a savijao me kako je hteo, kao i tebe tvoj, imaju silu, sto jes jes, jaki su kao crna zemlja, ali sam ja zemljan, ADAM [tada to nisam znao]

Poslednja izmena:
mozda sam "vidovit", tj. VIDELAC, plus samo me ovde zanima trece oko i taj regresoterapeut, heh zna se zasto bas ceona cakra, bar opet ja jedini znam, ili drugi cute, nece da vam kazu.
Ne znam zašto čeona cakra. Pitaću ga. Nego, odakle tebi info o tom "insertovanju" kroz ceonu cakru? I zašto bi to iko radio, pogotovo ovaj moj dugogodisnji prijatelj meni? Koji je meni nebrojeno puta pomogao i ja njemu i imamo međusobno poverenje.

Ne znam zašto čeona cakra. Pitaću ga. Nego, odakle tebi info o tom "insertovanju" kroz ceonu cakru? I zašto bi to iko radio, pogotovo ovaj moj dugogodisnji prijatelj meni? Koji je meni nebrojeno puta pomogao i ja njemu i imamo međusobno poverenje.
ma ovo su tvoje reci, ali nije sramota ne znati, kako se kaze:

gasimo sva svetla osim jednog (čeona cakra) da nam ne smetaju. I nakon toga počne film da ti se odvija u glavi.

moje reci su da moram suptilno, ne mogu na prepad

Kao sto i sam znas jedno je kad te nesto ili neko zanima a drugo je kad si opsesivno, do usiju, zaljubljen. I jedno je kad ne pravis razliku vec citas sve od reda a drugo kad te zanima samo jedan period u toj istoriji.

Da te zanima npr samo 15 i 16 vek kineske istorije a da te apsolutno ne zanimaju svi ostali, to bi bilo tesko objasniti racionalno , zar ne?
I na kraju, ne znaci da jesi bio Kinez ali ne znaci ni da nisi.
Da, ako trazis korene tog interesovanja. Recimo ne bez razloga mislim da sam reinkarnacija Bele Hamvasa...
No da lik nije poznat, nikada ne bih saznao ko je prethodnik...

Roze boje, imao si vise naloga tamo. Stil ne 100% vec 1000% isti.😁
volis malkice da lagis, a "Anri"? gde sam ja imao vise naloga, valjda bih i dalje imao bar neki - na ovom mi se forumu izgubio stari, ali znaju ljudi, ja se pohvalim vcbcv ... nalozi kao reinkarnacije :mrgreen:
stil, a teme? valjda se teme racunaju, pusti stil, ni ti sada nemas isto stil kao Anri - ne mozes da se fiksiras stilom, moras temom, vrtis neke iste teme reinkarnirajuci se, a ne:
svidja mi se ovaj stil Arnijev, i njegov zivot, a ne svidja mi se stil bas kao-a

Poslednja izmena:
ajde priznaj da si izmislio drugi forum, jer i dalje ne navodis koji je, uplasen da se ne provalis da volis da lagis
Naveo sam jedan tvoj nick sa tog foruma. Evo jos jedan, Vrabac.

Ja Velimirovića
Oni koji se bave tim stvarima, npr https://reincarnationforum.com. tvrde da je 99% fejk, tj masta i fantazija koja hrani ego, ako neko tvrdi da je reinkarnacija poznate licnosti. Koliko sam ja citao tamo, fakticki svako opisuje prosle zivote obicnih ljudi, neke savrseno dosadne, jednolicne.

Back