Рехабилитација Хрвата

Не разумем овакве поруке.
Ти си се малопре позвао на `размену мишљења и цивилизирану дискусију`.
Ја сам се потрудио да ти без увијања кажем шта мислим.

Било би уљудно и од тебе да пишеш јасно, јер ја не разумем ово што си написао.
Шта си хтео да кажеш?

Postavljaš nesuvisle teze!!!

Trojni pakt - NATO pakt još samo fali baba Vanga..
 
Никакво уједињење са Хрватима није могуће. Ми смо их спашавали од разних Аустро-Угара, а они нам стално забадали нож у срце.
Пре бих се са Шиптарима ујединио него са Хрватима...ма не знам ког врага и ове Хрвате по невладиним организацијама толеришемо, све то треба правац једнократна карта воз за Загреб и да се више не враћају...платићемо им и карту, па нека по лијепој њиховој галаме против Срба.
А и овдје има пуно прикривених нео-усташа међу хрватским корисницима, да се ја питам, све бих то изабачио са форума.

Ti se ništa ne pitaš jer si zadnja rupa na svirali.:per: Što se tiče drugih nebuloza koje si napisao u tvom postu pošaljite nam Hrvate, a mi ćemo vama ono malo Srba što je još preostalo u Hrvatskoj.:mrgreen::bye:
 
Nisam znao da imam seku. Nisam imao vremena tražćiti navodne rodice. Bio sam s tvojopm ženom i kćerkom. Kćerka ti je nimfomanka. Maloj nikad dosta.:hahaha::rotf:

sve i da si ih i upoznao tebe žene ne zanimaju jer si "gutač plamena" sa Maksimira....Moja kći ide u osmoletku,izdrkani majmune iz Krapine,tako da dalje nemoj da jedeš gomna,a kraj vas beskitića purgera svakoj ženi nikad ne bi bilo dosta ....pitaš li se kako zašto nimfomanki u Srbiji...sve su na vreme podmirene kako treba i koliko treba..znanje iimanje...i alat i zanat...umesto da se provodiš noću po kafićima ti masturbiraš uz komp jer za drugo i nisi rodjen...ebala te tvoja mladost...druga je priča kad mi matori malo ubijamo dosadu....ti si promašen slučaj,evolucijski ćorsokak...
 
sve i da si ih i upoznao tebe žene ne zanimaju jer si "gutač plamena" sa Maksimira....Moja kći ide u osmoletku,izdrkani majmune iz Krapine,tako da dalje nemoj da jedeš gomna,a kraj vas beskitića purgera svakoj ženi nikad ne bi bilo dosta ....pitaš li se kako zašto nimfomanki u Srbiji...sve su na vreme podmirene kako treba i koliko treba..znanje iimanje...i alat i zanat...umesto da se provodiš noću po kafićima ti masturbiraš uz komp jer za drugo i nisi rodjen...ebala te tvoja mladost...druga je priča kad mi matori malo ubijamo dosadu....ti si promašen slučaj,evolucijski ćorsokak...

...jadna i ta mala...uz nevjerojatnu kulturu,vulgarnost i balkansko seljacki odgoj rodjenog oca...,
 
...jadna i ta mala...uz nevjerojatnu kulturu,vulgarnost i balkansko seljacki odgoj rodjenog oca...,

možeš i ti da mi balansiraš kamen u bubregu duvajući kroz ureter..to vam je ionako tisućljetna "kultura" i odgoj.....polaganje praktičnog ispita kod fratara....a što se tiče seljačkog porekla time se ponosim,za razliku od tebe koji si najverovatnioje potomak nekog pokatoličenog Srbina,pa se sada praviš veći katolik od pape i veći purger od Zagorca
 
možeš i ti da mi balansiraš kamen u bubregu duvajući kroz ureter..to vam je ionako tisućljetna "kultura" i odgoj.....polaganje praktičnog ispita kod fratara....a što se tiče seljačkog porekla time se ponosim,za razliku od tebe koji si najverovatnioje potomak nekog pokatoličenog Srbina,pa se sada praviš veći katolik od pape i veći purger od Zagorca

...meni govoris o kulturi ???..pogledaj si samo predzadnji post...nadam se da ti kci ne vrluda po Krsti...i ja sa Srbima nemam nista..nedaj boze..
 

Back
Top