Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da smo spojili forume "Košarka", "Fudbal", "Tenis" i "Ostali sportovi" u novi forum "Sport" koji se nalazi u kategoriji "Život".

Рехабилитација Хрвата

piciginx

Buduća legenda
Poruka
40.618
Не разумем овакве поруке.
Ти си се малопре позвао на `размену мишљења и цивилизирану дискусију`.
Ја сам се потрудио да ти без увијања кажем шта мислим.

Било би уљудно и од тебе да пишеш јасно, јер ја не разумем ово што си написао.
Шта си хтео да кажеш?

Postavljaš nesuvisle teze!!!

Trojni pakt - NATO pakt još samo fali baba Vanga..

Stjepan Radić

Ističe se
Banovan
Poruka
2.931
Никакво уједињење са Хрватима није могуће. Ми смо их спашавали од разних Аустро-Угара, а они нам стално забадали нож у срце.
Пре бих се са Шиптарима ујединио него са Хрватима...ма не знам ког врага и ове Хрвате по невладиним организацијама толеришемо, све то треба правац једнократна карта воз за Загреб и да се више не враћају...платићемо им и карту, па нека по лијепој њиховој галаме против Срба.
А и овдје има пуно прикривених нео-усташа међу хрватским корисницима, да се ја питам, све бих то изабачио са форума.

Ti se ništa ne pitaš jer si zadnja rupa na svirali.:per: Što se tiče drugih nebuloza koje si napisao u tvom postu pošaljite nam Hrvate, a mi ćemo vama ono malo Srba što je još preostalo u Hrvatskoj.:mrgreen::bye:

sakatilo1

Veoma poznat
Poruka
14.486
Nisam znao da imam seku. Nisam imao vremena tražćiti navodne rodice. Bio sam s tvojopm ženom i kćerkom. Kćerka ti je nimfomanka. Maloj nikad dosta.:hahaha::rotf:

sve i da si ih i upoznao tebe žene ne zanimaju jer si "gutač plamena" sa Maksimira....Moja kći ide u osmoletku,izdrkani majmune iz Krapine,tako da dalje nemoj da jedeš gomna,a kraj vas beskitića purgera svakoj ženi nikad ne bi bilo dosta ....pitaš li se kako zašto nimfomanki u Srbiji...sve su na vreme podmirene kako treba i koliko treba..znanje iimanje...i alat i zanat...umesto da se provodiš noću po kafićima ti masturbiraš uz komp jer za drugo i nisi rodjen...ebala te tvoja mladost...druga je priča kad mi matori malo ubijamo dosadu....ti si promašen slučaj,evolucijski ćorsokak...

ucka

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.763
sve i da si ih i upoznao tebe žene ne zanimaju jer si "gutač plamena" sa Maksimira....Moja kći ide u osmoletku,izdrkani majmune iz Krapine,tako da dalje nemoj da jedeš gomna,a kraj vas beskitića purgera svakoj ženi nikad ne bi bilo dosta ....pitaš li se kako zašto nimfomanki u Srbiji...sve su na vreme podmirene kako treba i koliko treba..znanje iimanje...i alat i zanat...umesto da se provodiš noću po kafićima ti masturbiraš uz komp jer za drugo i nisi rodjen...ebala te tvoja mladost...druga je priča kad mi matori malo ubijamo dosadu....ti si promašen slučaj,evolucijski ćorsokak...

...jadna i ta mala...uz nevjerojatnu kulturu,vulgarnost i balkansko seljacki odgoj rodjenog oca...,

sakatilo1

Veoma poznat
Poruka
14.486
...jadna i ta mala...uz nevjerojatnu kulturu,vulgarnost i balkansko seljacki odgoj rodjenog oca...,

možeš i ti da mi balansiraš kamen u bubregu duvajući kroz ureter..to vam je ionako tisućljetna "kultura" i odgoj.....polaganje praktičnog ispita kod fratara....a što se tiče seljačkog porekla time se ponosim,za razliku od tebe koji si najverovatnioje potomak nekog pokatoličenog Srbina,pa se sada praviš veći katolik od pape i veći purger od Zagorca

ucka

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.763
možeš i ti da mi balansiraš kamen u bubregu duvajući kroz ureter..to vam je ionako tisućljetna "kultura" i odgoj.....polaganje praktičnog ispita kod fratara....a što se tiče seljačkog porekla time se ponosim,za razliku od tebe koji si najverovatnioje potomak nekog pokatoličenog Srbina,pa se sada praviš veći katolik od pape i veći purger od Zagorca

...meni govoris o kulturi ???..pogledaj si samo predzadnji post...nadam se da ti kci ne vrluda po Krsti...i ja sa Srbima nemam nista..nedaj boze..

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.