Reforma vojske?

Rade012:
Ma OK je prijatelju... vojske ce biti... nase ili njihove...

koja je naša a koja njihova? kad ga već tupiš i prelaziš u filozofiju :(
a što ne možeš da poveruješ da je 40000 ljudi na platnom spisku? jel demantovo neko?

a 45 miliona izraelu za satelit... i nikom ništa. ode čovek iz zemlje, ne odgovara mu klima :twisted: :twisted: :twisted:

Ja sam ZA reformu vojske!
Ali ako može povratak Srbskoj tradiciji vojske!
P.S. Ovde pišu sve i svašta tipovi koji niti su bili u vojsci
i ne planiraju da idu-osim u možda neki penzionerski dom-na civilno
odsluženje!

crow:
koja je naša a koja njihova? kad ga već tupiš i prelaziš u filozofiju :(
a što ne možeš da poveruješ da je 40000 ljudi na platnom spisku? jel demantovo neko?

a 45 miliona izraelu za satelit... i nikom ništa. ode čovek iz zemlje, ne odgovara mu klima :twisted: :twisted: :twisted:

Ne mogu da poverujem iz prostog razloga sto se u brojno stanje jedne vojske treba racunati njen borbeni deo prevashodno. Moja vojska je VSCG. a sto se tice satelita nije da nam ne bi valjao, samo je malo rano za to, jel? Trebao bi da odgovara onaj koji ga je postavio na tu duznost...
Afere su svuda, samo je pitanje koja ce se vise reklamirati. Priseti se nabavke svajcarskih nozica za MUP, racunara i instaliranja Windowsa za MUP i tako dalje.

Sve je to povezano, mislim na sledece,
reformises vojsku tako da je odvojis od naroda, da ukines deo istorije, jer iznikla je iz naroda.Kad je odvojis onda se pitas imali naroda i sta se sa njim sve moze uradtiti narucilac reformi.
Onaj koji je istu zapoceo uz talambase licne promocije, na ciljevima tzv evropskih standarda, sve bivse pripadnike vojske iz otcepljenih republika smestio je u kasarne, vojne hotele a hoteli nisu, u prostorije 3 sa 3 i zajednickim nus prostorijama i da ne duzim. Oni koji su je stvarali a najmanje doprineli njenom rasturanju umiru u istim kasarnama gde nam se deca radjaju,skolu zavrsavaju i u vojsku idu, a sve to iza zice i rampe, sto traje od 92 do danas a gura i dalje.
Tadic o tome i ne razmislja, zasto bi kad za to nije primio donaciju, a takvih porodica ima preko 3 hiljade zajedno sa clanovima porodica, a oni cute jer tako su nauceni, dane kazem disciplinovani, ima toga jos..........

Back