Referendum :Da li podržavate sporazum iz Brisela?

Da li podržavate potpisivanje sporazuma u Briselu između Srbije i tzv. države Kosovo?

  • Da

  • Ne

  • Ne bih glasao, ne zanima me...maraton, maraton


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
uzivate da virite u tudje dvoriste, mene bi bilo sramota...isto kao kada bi ja glasala da vam se uzme dalmacija i istra...msm, zabole me za to...:roll:

a čuj vi ste svojevremeno gledali da nam uzmete više teritorija od jedne Dalmacije i Istre...
međutim želje su vam bile jedno...a realnost je kasnije došla... i gle čuda odma ste se složili sa realnošću...:per:


a kad je Kosovo u pitanju još živite u fantazijama :lol:
 

a čuj vi ste svojevremeno gledali da nam uzmete više teritorija od jedne Dalmacije i Istre...
međutim želje su vam bile jedno...a realnost je kasnije došla... i gle čuda odma ste se složili sa realnošću...:per:


a kad je Kosovo u pitanju još živite u fantazijama :lol:

nisi me razumeo micko...mislila sam na to da se ja na primer sad nesto guram i glasam da vam italija uzme deo teritorije...sta mene briga sta vi imate sa italijom...isto kao sto vas ne bi trebalo da se ticu nase ''nesuglasice'' sa eu...;) kuzis?
 

a čuj vi ste svojevremeno gledali da nam uzmete više teritorija od jedne Dalmacije i Istre...
međutim želje su vam bile jedno...a realnost je kasnije došla... i gle čuda odma ste se složili sa realnošću...:per:

Реално,ви на 50% територије немате становника.Ко се први ту насели,за 20-30 година прави нову државу.

- - - - - - - - - -

Treba imati u vidu da ovdje svoje glasove ostavljaju i bečki konjušari iz ndh-azije, balije iz pederacije i šipci sa Srbskog Kosmeta, tako da je postotak za NE kudikamo veći od ovih 71% trenutno.
Они само рекреативно дувају.
 
Ne razumem vas ljude. Ponašate se kao da vam je neko odrezao patku. Smeša stvarnosti, to bakino prsluče, taj korset koji se usekao u meso taj fantazmagorični balončić konačno naprsao, popustio i pokuljala doza neprijatne stvarnosti i sada kakva je ovo prokleta reakcija? Dobro jutro dobro došli. Ono što se danas dogodilo nije uopšte normalno. Poješćete sami sebe. Ruga vam se čak i krvat. Jeste da je šugavo bezobrazno štene, ali ima pravo. Ohladite se.
 
Српска радикална странка одржаће у понедељак, 22. априла велики народни протест на Тргу Републике. Разлог изласка на улице је неслагање са капитулантском и велеиздајничком политиком актуелног режима који се одрекао Косова и Метохије зарад пута у Европску Унију. Протест под називом "Не дамо Косово и Метохију" почиње у 18 часова.
 
Ne razumem vas ljude. Ponašate se kao da vam je neko odrezao patku. Smeša stvarnosti, to bakino prsluče, taj korset koji se usekao u meso taj fantazmagorični balončić konačno naprsao, popustio i pokuljala doza neprijatne stvarnosti i sada kakva je ovo prokleta reakcija? Dobro jutro dobro došli. Ono što se danas dogodilo nije uopšte normalno. Poješćete sami sebe. Ruga vam se čak i krvat. Jeste da je šugavo bezobrazno štene, ali ima pravo. Ohladite se.

O čemu ti, čovječe imena krstaškoga? Kad je glupan mogao pametnog da razumije? Zato nemoj da te čudi činjenica što ništa ne razumiješ, fantazmagorični balončiću preduvani!
 
Српска радикална странка одржаће у понедељак, 22. априла велики народни протест на Тргу Републике. Разлог изласка на улице је неслагање са капитулантском и велеиздајничком политиком актуелног режима који се одрекао Косова и Метохије зарад пута у Европску Унију. Протест под називом "Не дамо Косово и Метохију" почиње у 18 часова.

:hahaha::hahaha::hahaha:...da li ce vas biti vise od ovih dvanaest zigosanih danas na skupu kod konja ?...:hahaha::hahaha::hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top