Quantcast

Referendum :Da li podržavate sporazum iz Brisela?

Da li podržavate potpisivanje sporazuma u Briselu između Srbije i tzv. države Kosovo?

• Da

• Ne

• Ne bih glasao, ne zanima me...maraton, maraton

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

kyo.

Elita
Poruka
22.686
uzivate da virite u tudje dvoriste, mene bi bilo sramota...isto kao kada bi ja glasala da vam se uzme dalmacija i istra...msm, zabole me za to...:roll:

a čuj vi ste svojevremeno gledali da nam uzmete više teritorija od jedne Dalmacije i Istre...
međutim želje su vam bile jedno...a realnost je kasnije došla... i gle čuda odma ste se složili sa realnošću...:per:

a kad je Kosovo u pitanju još živite u fantazijama :lol:

aurora5

Elita
Banovan
Poruka
16.439

a čuj vi ste svojevremeno gledali da nam uzmete više teritorija od jedne Dalmacije i Istre...
međutim želje su vam bile jedno...a realnost je kasnije došla... i gle čuda odma ste se složili sa realnošću...:per:

a kad je Kosovo u pitanju još živite u fantazijama :lol:
nisi me razumeo micko...mislila sam na to da se ja na primer sad nesto guram i glasam da vam italija uzme deo teritorije...sta mene briga sta vi imate sa italijom...isto kao sto vas ne bi trebalo da se ticu nase ''nesuglasice'' sa eu...;) kuzis?

Poruka
17.166

Реално,ви на 50% територије немате становника.Ко се први ту насели,за 20-30 година прави нову државу.

- - - - - - - - - -

Treba imati u vidu da ovdje svoje glasove ostavljaju i bečki konjušari iz ndh-azije, balije iz pederacije i šipci sa Srbskog Kosmeta, tako da je postotak za NE kudikamo veći od ovih 71% trenutno.
Они само рекреативно дувају.

Richard Parker

Primećen član
Poruka
567
Ne razumem vas ljude. Ponašate se kao da vam je neko odrezao patku. Smeša stvarnosti, to bakino prsluče, taj korset koji se usekao u meso taj fantazmagorični balončić konačno naprsao, popustio i pokuljala doza neprijatne stvarnosti i sada kakva je ovo prokleta reakcija? Dobro jutro dobro došli. Ono što se danas dogodilo nije uopšte normalno. Poješćete sami sebe. Ruga vam se čak i krvat. Jeste da je šugavo bezobrazno štene, ali ima pravo. Ohladite se.

milsu

Ističe se
Poruka
2.519
Српска радикална странка одржаће у понедељак, 22. априла велики народни протест на Тргу Републике. Разлог изласка на улице је неслагање са капитулантском и велеиздајничком политиком актуелног режима који се одрекао Косова и Метохије зарад пута у Европску Унију. Протест под називом "Не дамо Косово и Метохију" почиње у 18 часова.

varsamelon

Primećen član
Poruka
674
Ne razumem vas ljude. Ponašate se kao da vam je neko odrezao patku. Smeša stvarnosti, to bakino prsluče, taj korset koji se usekao u meso taj fantazmagorični balončić konačno naprsao, popustio i pokuljala doza neprijatne stvarnosti i sada kakva je ovo prokleta reakcija? Dobro jutro dobro došli. Ono što se danas dogodilo nije uopšte normalno. Poješćete sami sebe. Ruga vam se čak i krvat. Jeste da je šugavo bezobrazno štene, ali ima pravo. Ohladite se.
O čemu ti, čovječe imena krstaškoga? Kad je glupan mogao pametnog da razumije? Zato nemoj da te čudi činjenica što ništa ne razumiješ, fantazmagorični balončiću preduvani!

Sharp Dressed Man

Aktivan član
Poruka
1.843
Српска радикална странка одржаће у понедељак, 22. априла велики народни протест на Тргу Републике. Разлог изласка на улице је неслагање са капитулантском и велеиздајничком политиком актуелног режима који се одрекао Косова и Метохије зарад пута у Европску Унију. Протест под називом "Не дамо Косово и Метохију" почиње у 18 часова.
:hahaha::hahaha::hahaha:...da li ce vas biti vise od ovih dvanaest zigosanih danas na skupu kod konja ?...:hahaha::hahaha::hahaha:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.