Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da smo spojili forume "Košarka", "Fudbal", "Tenis" i "Ostali sportovi" u novi forum "Sport" koji se nalazi u kategoriji "Život".

Redovno upisana godina studija

Paula

black cat
Moderator
Poruka
6.239
Pozdrav!
Zanima me šta znači redovno upisana naredna godina studija? Nisam mogao naći na internetu nešto konkretno pa da pitam ovde. Da li se to odnosi samo na prvi upisni rok ili i na drugi?
Ja znam samo za univerzitet u Beogradu. Školska godina se upisuje do 30. Septembra. Možda neki fakulteti imaju i upis posle toga, ali onda bi morali datum upisa da napišu da je neki u septembru, jer univerzitet pri izdavanju diploma strogo vodi računa da jedna šk godina traje od 1. Okt do 30. Sept. E sad, možda to na nekim fak znači naknadni upis, ne znam.
Ono što znam jeste da je redovan student status studiranja, i za one na budžetu i za one koji plaćaju studije. Ne postoje vanredne studije sad posle 2006.

Budi malko precizniji pa kaži gde studiraš, koji je nivo studija, osnovne, master ili šta...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.