Quantcast

redovno ucenje... klasicna skolska tema+anketa

Da li ucite redovno?

• Da, ucim redovno

• Ucim samo pred test, tj kad moram

• Ne ucim dok ne dobijem lose ocene tj. dok ne moram da ih popravljam

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

stella93

Ističe se
Poruka
2.948
evo ja moram da vam priznam da ovako pred svaki pocetak polugodista ili skolske godine kazem da cu poceti redovno da ucim i nijednom do sada nije bilo tako xD a pri tom imam neke vrlo pozitivne primere iz mog drustva koji su resili i istrajali u nameri da redovno uce i kad krenu testovi njima super :D

zanimaju me vasa iskustva, kako ucite, koliko redovno itd :)
klasicna smaracka tema ali u nedostatku bolje pisite po njoj :P

Mokranjac

Zainteresovan član
Poruka
110
Paaaaaaa, ja nikad ne ucim redovno (sad sam 7. razred) i to mi je bio maaali problem iz istorije xDDD Ali sam imao sve petice na kraju i polugodistu svih razreda. Mada, priznajem da je hemija bas teska, i sad vidim da cu nju uciti redovno. E, ako moze savet, odgovarajte sto pre!!!! najbolje je kad imate samo 2 lekcije za odgovaranje, dobijete ocenu i coolirate do sledece. Tako je meni sa geosom, uvek odgovaram u septembru/februaru i budem jaaaako aktivan, onda imam dve ocene i uzivaaaaaaam xDDD Sve zavisi da li treba da redovno ucis, neki ne mogu cetvorku da skrpe sa sedam sati ucenja dnevno a neki uce samo za test i to samo sat ili 2 i dobiju 5! Ja sam medju tim srecnicima z:mrgreen:

Støffän Lingua

Aktivan član
Poruka
1.284
E,trenutno sam u nekoj postraspusnoj depresiji,i juce sam hteo da kukam i vristim. z:(
Medjutim,malo pre sam obradio 'Oblak u pantalonama' ( :heart: ),iako sam umoran,nevoljan ,neispavan i jako se lose osecam. :P :D
A taman sam imao osecaj da cu potpuno propasti ovog polugodja,jer se ova dva dana tesko navikavam na skolu. :P :D
PS. Inace redovno i revnosno ucim (predmete koje volim,a takvih je 80%).Nisam imao problema s tim,sve do pre dva dana. :P :D

Poslednja izmena:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.