Red je da i sebe castim...

Kad omatoris i Djed Mraz te zaboravi.
Dakle, moramo se same castiti, bile dobre ili ne, u keshu ili na 120 rata...jel tako?
Cim ste sebe skorije castile?

I jelda je u redu sto sam iz cista mira pazarila novi bajs danas? ?
Sasvim legitimno!

Dala sam prošle nedelje zadnje pare za nove sandale! Nisu mi trebale, ali je to bila "ljubav na prvi pogled"!
Šta ću jesti,...narednih dana, blage veze nemam.
Ali tu je firmina menza,...zadnji bedak, ali who cares!:hehe:
P.S. Što bi moja kuma rekla:" Ako ne misliš na samu sebe, pa ko će drugi misliti"! ?
 
Poslednja izmena:
Sasvim legitimno!

Dala sam prošle nedelje zadnje pare za nove sandale! Nisu mi trebale, ali je to bila "ljubav na prvi pogled"!
Šta ću jesti,...narednih dana, blage veze nemam.
Ali tu je firmina menza,...zadnji bedak, ali who cares!:hehe:
P.S. Što bi moja kuma rekla:" Ako ne misliš na samu sebe, pa ko će drugi misliti"! ?
a dobro sandale spadaju u neophodne zivotne namirnice ?
pa ne mozes ici bosa, ni u cizmama na 35 stepeni
ne kupiti sandale bilo bi krajnje nehumano!

U redu je ako ga budes vozila,a ne parkirala.
ma ja to drzim na regalu
za ukras
 
sto sam se cascavala i bahatila na cekove - bahatila sam se
sad samo neophodno, skromno i u krugu porodice
dok mi ne povecaju platu
ili dok zmu ne nadje treci posao :malav:

a dobro sandale spadaju u neophodne zivotne namirnice ?
pa ne mozes ici bosa, ni u cizmama na 35 stepeni
ne kupiti sandale bilo bi krajnje nehumano!


ma ja to drzim na regalu
za ukras
umesto dunja
 
Jbg,...ja danas ništa.
Inače, glupa sam ti ja za to,...sva sreća pa zato imam kumu,...carica! :zaljubljena:
probaj s afirmacijama barem
znaci, ustanes ujutro...uglavnom ujutro
odbauljas do ogledala i onako krmeljiva
kazes onoj u ogledalu - dobrojutro lepotice <3

Ne smem ni da nabrajam. Ovi Turci bezobrazni, svasta nesto imaju, a nije skupo.
Prosto me maltretiraju sa ponudom, i sta cu jadna... moram :sad2:
ti pazi da se ne udas slucajno tamo
sultanija da budes u zemlji baklava ?
 
a ono bez z ajebavanja sad
jel istina da je zenama nerijetko najteze da izdvoje vrijeme i/ili sredstva za sebe? sve ostalo je nekako bitnije?
i to na fazon - sto manje razmisljas o svojim zeljama i potrebama to si bolja majka, supruga i sve te oficijelne role...to odma znas da je u pitanju vrhunska pramajka, pratetka, pradomacica....sta god
samo da je sustinski tako nekako...uskraceno, ritualno samozrtvovano? 🥺
evo, cak i ja sebe uhvatim u tome, a niti mi diktiraju okolnosti, ni okolina...samo nekako sebe cesto stavim na posljednje mjesto
 
a ono bez z ajebavanja sad
jel istina da je zenama nerijetko najteze da izdvoje vrijeme i/ili sredstva za sebe? sve ostalo je nekako bitnije?
i to na fazon - sto manje razmisljas o svojim zeljama i potrebama to si bolja majka, supruga i sve te oficijelne role...to odma znas da je u pitanju vrhunska pramajka, pratetka, pradomacica....sta god
samo da je sustinski tako nekako...uskraceno, ritualno samozrtvovano? 🥺
evo, cak i ja sebe uhvatim u tome, a niti mi diktiraju okolnosti, ni okolina...samo nekako sebe cesto stavim na posljednje mjesto
Ja volim da ugodim sebi

Ne stekam na sebi, ni materijalno ali ni u smislu vremena za sebe ( iskreno mnogo vise cenim vreme koje poklonim sebi nego kupovinu i mnogo cesce me zbog toga gricne savest)
Jer vreme mi stalno fali i generalno to sto kazem da ne stekam na sebi ne znaci da ga idalje dajem sebi koliko bi trebalo ali ne dajem ga ni detetu ni zmuu ni prijateljima jer ga nema naprosto dovoljno
i onda kada capnem samo za sebe nekad me grize savest ali kao sto rekoh potisnem brzo
 

Back
Top