Red Hot Chili Peppers

Dosla u Indjiju u 1 .. Umesto u 2 puste nas oko 3..al nema veze ulazim u fan pit :) Woohoo!
Nije mi bitno sto sam blejala na "poljani" ceo dan..kisnula, przila se, pa opet kisnula.. sto su predgrupe bile bzvz.. sto je nastup kasnio 45min.. sto je trajao koliko jeste i sto je izbor pesama bio takav kakav jeste - to sam i ocekivala..

Ono sto me je razocaralo bio je njihov odnos sa publikom - totalno nezainteresovani, odradili sta su morali a vas ko **be.. Mada imam neki utisak kao da se desilo "nesto" sto je izazvalo takvo njihovo ponasanje - novi propust organizatora ili sta? Pa trebalo im je 45 min da im nameste binu za nastup! Hello! Prosto ne zelim da verujem da je to njihov uobicajeni nastup.. ko da su imali probu bre a ne 100000ljudi pred sobom..
Entoni je u svojih par komentara pominjao neki smrad ali nisam bas skontala na sta se to tacno odnosilo.. Iako sam bila maltene ispred bine nisam cula...

Pevala jesam, skakala jesam al kad se nastup zavrsio totalno glup osecaj! Not happy at all..

A o povratku i da ne pricam.. pesadija teska..
 
negde sam vec napisao,ponavljam,nabavite snimak koncerta Metallice na partizanovom stadionu da vidite sta je svirka,dva sata i 15 min. sa bisom i kakav je bio odnos i kontakt sa publikom od strane James-a i ostalih...
 
korona1:
Upravo to i kazem,Metallica je drzala koncert..glupo je da ti neko napismeno napise"Ovo je festival i "koncert"ce trajati toliko i toliko...Svuda u svetu se zna ta razlika i sta da ocekujes.Secate se Stinga u NS-u..
Ма, будите задовољни што сте и то добили...Какав нам је углед у свету и како наши државни органи схватају гостовања страних звезда:roll::roll::roll:......Да их одеремо од кинте за овај онај порез, за ваздух:shock:, док народњаци не плаћају ништа осим струје и воде, ово је било супер.....
''Сети се с ким си ,сети се где'':sad:
 
RED HOT CHILI PEPPERS U SRBIJI

Zeleni u licu (sve je to od lošeg piva)

Opština Inđija procenjuje da je na koncertu bilo oko 110.000 ljudi; 15.000 van Srbije; gradonačelnik je izjavio da je prodato 95.000 ulaznica. Po prosečnoj ceni ulaznice od 33 EUR, to iznosi 3.230.000 EUR. Ali, više tri miliona evra prihoda (samo od ulaznica!) organizatorima nisu bila dovoljna da spreče nezadovoljnu publiku da posle nastupa RHCP zaspu binu flašama. Višečasovni saobraćajni kolaps koje je usledio samo je pojačao taj gorak utisak

http://www.popboks.com/koncerti/rhcpindjija.shtml
 
"Seti se s kim si,seti se gde"..upravo to...zaboravljamo da je ipak ovo zemlja Srbija i da treba jos mnogo da prodje da bi se neke stvari dovele u red.Za sada da budemo srecni sto je tako veliki bend uopste dosao na nase prostore.
 
Rolling_Stones_usce.jpg

Evo vam plana koncerta u civilizaciji,pa razmislite da je sinocnji koncert bio na ovom mestu da li bi danas bilo ovoliko razocaranih.
 
@Antoanela> razocaraces se ali moja sestra je bila na njihovom koncertu u NY i isti utisak su ostavili, svirali su isto 1h 20, a jos nije bio festival! Uostalom, sve to nije ni bitno, ja sam se stvarno lepo provela, bilo bi jos lepse da je komunikacija bila bolja, ali takvi su kakvi su (pesme se ipak najvise racunaju, a one su antologijske). Ovo su neki od komentara sa sajta b92:
Peperse sam gledao u Duizburgu pre, cini mi se, 4 godine. Od tada nisam nijednom stavio bilo koji njihov CD da slusam. Do tada su mi bili medju 3 najslusanija benda. Krajnje jadan, neprofesionalan i, nazalost, skup koncert.
Trajao je 1:20; ozvucenje je bilo nikakvo, komunikacija sa publikom i bis nisu postojali. Doduse Nemci se nisu ni pretgrli pozivajuci ih na bis.
(Milos, 27. jun 2007 12:36)

Pepersi su juce odradili svoj standardan koncert. Nema to veze ni sa Srbijom, ni sa time sto su svirali na festivalu vec sa njima samima. Pepersi reeeetko kada imaju setove duze od sat i 20 minuta. TO su jednostavno oni. Oni nikada nisu vazili za neku bog zna kakvu koncertnu atrakciju i to svako ko iole poznaje Peperse to dobro zna.
 
1.Organizatori su najavljivali spektakl koji se recima ne moze opisati
2.Publika gladna i zedna takvih desavanja pohrlila ko ovce na ispashi
3.Peppersi dobijaju novac da prirede nastup koji je daleko od najavljivanog (kolko para tolko muzike)
4.Organizatori napunili dzepove, Indjija donekle afirmisana
5.Fanovi razocarani
6.Kisa tuce

I koga sad treba na kolac?
 
@ sarge> nema veze ni gde, ni kako se stiže/odlazi. Sve se to zaboravlja posle sjajnog koncerta. Sinoć bi se ljudi pevajući i skačući satima vraćali mokri kući, da su bili ispunjeni. Ali nisu. Mada, ponavljam, moja očekivanja nisu bila prevelika, pa mi je bilo stvarno dobro.
 
Bettie Page:
@Antoanela> razocaraces se ali moja sestra je bila na njihovom koncertu u NY i isti utisak su ostavili, svirali su isto 1h 20, a jos nije bio festival! Uostalom, sve to nije ni bitno, ja sam se stvarno lepo provela, bilo bi jos lepse da je komunikacija bila bolja, ali takvi su kakvi su (pesme se ipak najvise racunaju, a one su antologijske). Ovo su neki od komentara sa sajta b92:
Peperse sam gledao u Duizburgu pre, cini mi se, 4 godine. Od tada nisam nijednom stavio bilo koji njihov CD da slusam. Do tada su mi bili medju 3 najslusanija benda. Krajnje jadan, neprofesionalan i, nazalost, skup koncert.
Trajao je 1:20; ozvucenje je bilo nikakvo, komunikacija sa publikom i bis nisu postojali. Doduse Nemci se nisu ni pretgrli pozivajuci ih na bis.
(Milos, 27. jun 2007 12:36)

Pepersi su juce odradili svoj standardan koncert. Nema to veze ni sa Srbijom, ni sa time sto su svirali na festivalu vec sa njima samima. Pepersi reeeetko kada imaju setove duze od sat i 20 minuta. TO su jednostavno oni. Oni nikada nisu vazili za neku bog zna kakvu koncertnu atrakciju i to svako ko iole poznaje Peperse to dobro zna.

tnx! to nazalost nisam znala :(
 
svetolik trpkovic:
na koncertu je bilo do jaja dzabe pivo i oni fency sendvici koje su non stop donosili + kozni separeji za sedenje posto nisam nista ocekivao i posto sam otisao slucajno nisam se tripovao koliko su pevali i sta su pevali i dal su zasrarali ili ne bilo mi je sve jedno , jedino je bilo sranje pri povratrku kuci jedno 3,4 sata smo sedeli u kolima i cekali da izadjemo sa jebenog parkinga al sva sreca pa je ostao rakije pa i to cekanje proteklo u radosti i veselju. al sve jedno iskoristio bi ovu priliku eda porucim saobracajnoj miliciji i nadeznim licima da im *ebam majku u usta skrbava .
Svetoli, kao i uvek ,najiscrpniji....
Matori, vataaaaj8-)
stout.gif
 
Bettie Page:
ali i manje interesantni ;) Nisu zvezde džabe zvezde
pazi ,oni su bili nesto i sad zive od stare slave...Misim, stadijum arkadijum;-).....Njihov comeback sa tim albumom ,koji sam dosta slusao u poslednje vrme je dosta kvalitetniji od drugih ,krs come-backova ali......Ponovno vracanje ska zvuku i preterivanje sa istim u pesmama koje ipak zasluzuju mnoogo jacu distorziju nije neki pogodak.....
sa druge strane, treba otkrivati nove bendove kao npr,Cruachan, doduse savim druga vrsta zike, stav i to ,koji mogu da te nateraju da nesto osetis....sto ja ,moram priznati nisam osetio slusajuci stadijum....Ma, poslednji dobar album im je californication, da se ne lazemo;)
 
Bettie Page:
@ sarge> nema veze ni gde, ni kako se stiže/odlazi. Sve se to zaboravlja posle sjajnog koncerta. Sinoć bi se ljudi pevajući i skačući satima vraćali mokri kući, da su bili ispunjeni. Ali nisu. Mada, ponavljam, moja očekivanja nisu bila prevelika, pa mi je bilo stvarno dobro.
Jel ti vidis mapu dobro?Jedno je koncert pored PC "Usce" i na Novom Beogradu,kilometar od Knez Mihajlove preko mosta,drugo je sremska njiva...Boldovano:znaci,moze i na vrhu Sar Planine,nije bitno :roll: :roll:
 
mislim da sam ovo negde u postovima vec rekla:
ko se puno nada puno se i razocara

ja se i jesam puno nadala i nisam, nadala sam se da ce duze svirati, nisam se nadala da ce bolje svirati pa mi je sam koncert i bio ok i nije bio, ni sama nisam nacisto bila sa sobom

i jeste vala, otaljali su nas

sve u svemu juce je trebao da bude prvi dan od ostatka mog zivota i bio je u svakom smislu,
juce je bio ujedno najbolji i najgori dan u mom zivotu, i te dve suprotnosti su bivstvovale u svakoj sekundi koja je protekla 26 i do 3 ujutru 27og juna

i to je ono sto je sve i ubilo, tolika kolicina protivrecnosti i ogromne oscilacije pocevsi od samih vremenskih prilika (od ocajne potrebe za kremom za suncanje do ocajne potrebe za skafanderom ;u izvesnim trenucima sam bila spremna dusu dati za jedno od ta dva) do emocija, vizickog i psihickog stanja, pa do organizacije, sve je bilo a nista nije bilo


mene i moju prijateljicu je trebao Kusturica snimati kad smo se vracale u Indjiju: kukamo bogoradamo psujemo jadikujemo, proklinjemo dan kad su nas roditelji napravuili i dan kad su zaceti clanovi Pepersa, a u isto vreme se od muke i bede smejemo kao ludaci, i umiremo od brige sta nam je sa ostalima jer nam se grupa raspala na 4 dela, gromovi sevaju a mi molimo Boga da nas strefe ne bi li nam muke skratili, onda smo jos jedan deo puta po njivama gazile i blata smo imali 10 centimetara sloja pod djonovima, a kad smo presle na put onda se smo za takvim ushicenjem radovali (kao sto smo se radovale prethodna dva meseca ovom koncert ) svakom autobusu usput jer je to znacilo da cemo se malo ogrejati pored auspuna

jednom recju juce sam dotakla vrh vrha i dno dna u svakoj sekundi istovremeno i to sve je moj um i bice totalno slomilo

u svakom slucaju izvukla sam juce debelu lekciju
sad na neki koncert i nikad vise, bole njih sve dupe za nas od njih ja leba necu imati, necu imati cak ni promaje, vec da gledam ja kako cu i sta cu sa mojim zivotom a na tamo neke da se ne oslanjam jer ja njima nista ne znacim pa ne treba ni oni meni,
vrh i smisao mog zivota i razlog zivljenja sam ja sama a ne Pepersi ili bilo ko drugi
 
Pera Kojot-SUPER GENIJE:
u svakom slucaju izvukla sam juce debelu lekciju
sad na neki koncert i nikad vise, bole njih sve dupe za nas od njih ja leba necu imati, necu imati cak ni promaje, vec da gledam ja kako cu i sta cu sa mojim zivotom a na tamo neke da se ne oslanjam jer ja njima nista ne znacim pa ne treba ni oni meni,
vrh i smisao mog zivota i razlog zivljenja sam ja sama a ne Pepersi ili bilo ko drugi
Nadasve ispravno glediste8-)
 
Arnold_Layne:
katastrofa. blago rečeno
ma koncert je bio ok ako izuzmemo to da je bio bas kratak,i da aeroplane,under the bridge,otherside i jos neke pesme nisu bile...
u stvari,meni je samo zbog toga i krivo...
mada su me razocarali i zbog jedva progovorenih recenica...
jel verujete da sam svog caleta htela da ubijem kada je rekao da konvert nije poceo na vreme zato sto se anth napio?pa bilo je dobro sto je tog trenutka bila can't stop,koju blago receno obozavam...
ne znam sta da kazem...sada,kada razmislim,nije bilo tako lose,ja sam ocekivala previse...
ako je za verovati RTS-u,SVI koncerti peppersa toliko i traju...sat-sat i po...
 

Back
Top