Red Hot Chili Peppers

e,ja sam zaljubljen u ovaj novi spot i pesmu....valjda se zove ``desceration smile``,tako je prelep i jednostavan spot.....i pun ljubavi,ne znam ni kako da opishem,al se bash prelepo osecam dok gledam taj spot....i moram da ga nadjem,de da skinem....na torrentima nema,ni na morpheusu,ni na lime wire-u......
 
Makijavelli:
e,ja sam zaljubljen u ovaj novi spot i pesmu....valjda se zove ``desceration smile``,tako je prelep i jednostavan spot.....i pun ljubavi,ne znam ni kako da opishem,al se bash prelepo osecam dok gledam taj spot....i moram da ga nadjem,de da skinem....na torrentima nema,ni na morpheusu,ni na lime wire-u......

Spot i pesma su stvarno fantasticni, ukacila sam da se sve vreme smeskam dok ga gledam...
Imas ga na youtube.com
 
joj, ljudi meni stigao voucher!!! :) i sad sam jako srecna! la la la la la :D heh
nego, ajde vi meni kazite koja su to ovlascena mesta za podizanje karte, pa da podignem koliko sutra! ili mozda danas...zavisi do kada rade oni tamo ;)
...van sebe sam

e, ivana, gde da nadjem rhcp majicu? u bg-u sam, ali nisam odavde, pa nemam pojma gde se te stvarcice kupuju :P pleaseeee, ocu i ja da kupim!

ps
bre, eto i mene u prvom redu!!!
 
Ja sam danas u bivšoj knjižari SANU videla izdanja većine albuma sa japanskim prevodima...kakva je to retkost, ljudi moji, ima da ih sve kupim!

Inače, da li vam je poznato da je počela australijska turneja i da su Čed, Džon i Fli svirali na trgu u Melburnu onako, spontano, za džabe? :)
 
Treba mi koncert na Slane-u u mp3 formatu.....Ima li ko da mi da?
E i ja sam danas bila u nekoj knjizari u knezu,ali nisam nasla to sa japanskim prevodom vec Greatest videos za neku smesnu cenu,Stadium Arcadium za nekih 1600 dinara i tako redom albumi,sve za neke smesne pare....To je akcija koja traje vec neke dve nedelje zbog koncerta,pa ako nekog interesuje,ja samo da spomenem.... :D
Ooooo pa Desecration Smile se setila da i mi postojimo.... ;)
 
Oktobar, draga, ne želiš dvoboj sa razjarenom DS ;) Starija sam, teža, ucveljenija i očajnija....a i već me je video.

I slađi je u Road Trippin, Desecration Smile, Hump De Bump i Tell Me Baby...a i kao mršavi klinac u Show Me Your Soul je bio lutkica. Ma, čovek je jednostavno savršen i niko drugi na svetu vas neće navesti da promenite mišljenje o crnim kantama za smeće.
 
da....
ma uzmi ti njega..ja mog bojana ni za koga ne bih menjala.

teza...?koliko imas kila?mogu da se kladim da sam visa:mrgreen:

evo ga..tj njih..
untitledjm0.jpg
 
zdravoo ljudi,konacno sam se vratila u bg....i presrecna sam....
kupila sam 5 rhcp bedzeva,mislim kupila bih ja jos ali nisu imali....
obozavam anthony-jevu novu frizuru,podseca me na BTW to mi je njegova omiljena....samo jos da obrije ovu bradicu...
 

Back
Top