Red Hot Chili Peppers

Ne kontam, iz neko specijalnog razloga zelis originale? Poruci ih preko neta.
Ako su ti dobri i "rezanci" reci pa cju videt'. Cekaj ustvari, nisam u toku, stari albumi su:
a) ponovo izdati isti
b) remasterovani ili dopunjeni


???????????????
 
jedini razlog zbog koga listam novine je u nadi da ce negde mozda objaviti da peppersi dolaze u junu,julu, na exit bilo gde!!!ponekad i procitam tako nesto al to obicno bude kurir i sl. i eto nema ih pa ih nema....ove godine dolaze stonsi tako da ni ove godine nista od papricica,bar je to neko moje razmisljanje
 
bolje da ne dodju, jer znachi bicje ko i sve inostrane tezge "velikih" umetnika. tipa prodigy metalika. opichicje tezgu od jedva sat i po a onda prichati kako smo najbolja publika, najbolji koncert i nishta..... a mi kao ono videli smo ih jee.
 
i ja sam jedan od onih koji se zgrazava na pomisao Pepersa od Cali. pa na ovamo......stare stvari su dovoljno jake da bi ih preslushale nove generacije.......

shto se tice koncerta......pa naravno da bi ih voleo videti, a ovi skeptici nek naprave topic sa radnim naslovom KAKO SAM SE RAZOCARAO/LA NA KONCERTU........

moj kum,inace bubnjar, ih je uzivo slushao i odushevio se.......

mislim da poseban shmek pesmama daje i promena gitarista mislim na svakom albumu.....tako svaki od novih gitarista, a gitara je i dalje No.1instrument bar u ROCK muzici,unosi novi zvuk......
 

Back
Top