Red Hot Chili Peppers

Volim i ja Peperse,ali ne smatram da je Dzon kicma,daleko od toga,oni su postojali i odlicno radili i bez njega,i za vreme njega,i mislim da opet mogu bez njega...mislim...to je cinjenica - svidjalo se to nekom,ili ne.Daleko od toga da Dzon ne valja...on je odlican gitarista,i smatram da je i bolji pevac od Entonija.
Navaro je ok,ne fali mu nista,dobar je gitarista.I sa njim su imali opasne pesme.
Sto se tinejdzera tice,naravno da ne mislim da su svi isti,ali se gotovo svi upale kad im dirnes u svetinju(citaj:idola).Pa,sta i da se malo nasalim,nista strasno!
Nismo se najbolje sporazumeli...pozz!
 
http://balkanbloodsugarsexm.coolbb.net/

balkanrhcpforumbannerzatktk.gif


http://balkanbloodsugarsexm.coolbb.net/

Ima nas gomila tamo :) i fino se slazemo i razumemo! Dobrodosli RHCP LOVE !

Balkan RHCP FORUM !!

we grow up better and bigger
 
Poslednja izmena:
Pametan covek.
Sto bi se vukao tu sa nekim stadionskim bendom koji ce vremenom biti sve jadniji.
A pritom je jedino sto valja u bendu, okruzen je karikaturama.
Slusao sam Empyrean i meni licno se ne svidja preterano. Ali stvar ukusa.
Bitna stvar je evidentna razlika u kvalitetu tog albuma i novijih izdanja papricica.
Svaka cast gospodine Fru...nesto :D Samo napred!
 
Pozz RHCP FANS

Ja ih u zadnje vreme slušam 24/7, ali samo live verzije, valjda zato što Anthony ima dobar glas i kada je playback, i kada je live :)
po meni, najbolji im je koncert u Slane Castle, a album/i Californication i Stadium Arcadium.
Zato već danima tražim da skinem PESME sa koncerta, u jednom fajlu,a ne pojedinačno, ali ih nigde nema :(
 
Cao svima i dobrodosli! Otvorila sam ovu temu jer sam primetila da niko do sada nije. :D Ovde mozete ostaviti sve svoje utiske o Peppersima, kao i pre svega o novom albumu koji izlazi 30. Avgusta 2011. godine. Oni su vec izdali prvi singl 'The Adventures of Rain Dance Maggie' (link za slusanje na YouTube-u:
. Tu, inace, postavljam sve novosti o RHCP kao i o njemu. ;)
I, da... zaboravila sam da napomenem da ce RHCP imati turneju u Evropi 2012. godine, ali nazalost, ne dolaze kod nas. :( :dash: :sad2: U Velikoj Britaniji ce ove godine imati cak 9 nastupa! :confused: :eek: I u Francuskoj nekoliko, i u Nemackoj... :eek: Ali dobro, ne mozemo nista... :neutral: :(
 

Back
Top