Recept za dobar mbrak

Poruka
13.228
Otvorih ovu stereotipnog naziva temu kako biste dali vaše mišljenje o datoj oblasti
opskurnoj, mutnoj i podmukloj, zvanoj mbrak, i kako biti srećan u istom.

Cilj ove teme je da se utvrdi gradivo i primanje novih znanja iz oblasti, možete i neozbiljno o temi
verovatno će tada stavovi biti približniji istini pošto je ovde na LJiSu sve paradoxalno.

gggggud lak!!!

may the best forumaš winz
 
Otvorih ovu stereotipnog naziva temu kako biste dali vaše mišljenje o datoj oblasti
opskurnoj, mutnoj i podmukloj, zvanoj mbrak, i kako biti srećan u istom.

Cilj ove teme je da se utvrdi gradivo i primanje novih znanja iz oblasti, možete i neozbiljno o temi
verovatno će tada stavovi biti približniji istini pošto je ovde na LJiSu sve paradoxalno.

gggggud lak!!!

may the best forumaš winz

na pogrešno si mesto otvorio ovakvu temu...

...misim...mesto gde gravitiraju ljudi od kojih bar polovina ima urušene brakove iza sebe, takvi svakako ne mogu da budu dobri davaoci recepta za uspešan brak...
 
poker-money.gif
 

Back
Top