pater.familias
Gost
- Poruka
- 13.228
Otvorih ovu stereotipnog naziva temu kako biste dali vaše mišljenje o datoj oblasti
opskurnoj, mutnoj i podmukloj, zvanoj mbrak, i kako biti srećan u istom.
Cilj ove teme je da se utvrdi gradivo i primanje novih znanja iz oblasti, možete i neozbiljno o temi
verovatno će tada stavovi biti približniji istini pošto je ovde na LJiSu sve paradoxalno.
gggggud lak!!!
may the best forumaš winz
opskurnoj, mutnoj i podmukloj, zvanoj mbrak, i kako biti srećan u istom.
Cilj ove teme je da se utvrdi gradivo i primanje novih znanja iz oblasti, možete i neozbiljno o temi
verovatno će tada stavovi biti približniji istini pošto je ovde na LJiSu sve paradoxalno.
gggggud lak!!!
may the best forumaš winz

...mashAllah...


