Recept za dobar brak.

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
115.148
Sta mislite, koji je recept za dobar brak?

getty_538404293_20001334200092802_305616.jpg

Poslednja izmena:
Hoce to :D
Cim vidi da s tobom labavo i da moze kako hoce, pa i da te ucenjuje jer si izgubio svaki gram muskosti u sebi, postajes igrackica koja ce joj dosaditi. Nije prirodno da zena bude dominantnija bioloski.
Evo savršenog recepta za propali brak. Čim ono počne prirodno-neprirodno, muškost ovo ono-piši propalo.
To je moglo da važi prije 100 godina, sada je-htjeli mi to ili ne na snazi ravnopravnost.
Osim toga, Manga je u dugom, srećnom braku-njegovo mišljenje uvažavamo! :P

Evo savršenog recepta za propali brak. Čim ono počne prirodno-neprirodno, muškost ovo ono-piši propalo.
To je moglo da važi prije 100 godina, sada je-htjeli mi to ili ne na snazi ravnopravnost.
Osim toga, Manga je u dugom, srećnom braku-njegovo mišljenje uvažavamo! :P
Ako nadjes zenu koju nisu prevarile moderne feministicke price, imaces srecan brak. Ako je pala pod uticaj, onda je to definitivno raspad sistema. Dve skolske sa kojima sam i dalje u kontaktu prepustile su muzu glavnu rec, imaju obe po tri deteta, srecne..

A onda imam drugarice koje su muskarace i ciji se brak raspao. Nisam iznenadjen

Ako nadjes zenu koju nisu prevarile moderne feministicke price, imaces srecan brak. Ako je pala pod uticaj, onda je to definitivno raspad sistema. Dve skolske sa kojima sam i dalje u kontaktu prepustile su muzu glavnu rec, imaju obe po tri deteta, srecne..

A onda imam drugarice koje su muskarace i ciji se brak raspao. Nisam iznenadjen
Dobro, a možeš li mi objasniti onda, preciznije, šta je, po tebi, garancija uspješnog braka. Konkretno kako da se ponaša muškarac a kako žena?

Dobro, a možeš li mi objasniti onda, preciznije, šta je, po tebi, garancija uspješnog braka. Konkretno kako da se ponaša muškarac a kako žena?
Pre braka moraju se odrediti jasno definisane uloge u braku, a ne da se precutno "podrazumeva". Zatim, moraju se nauciti toleranciji i znati kada precutati nesto. Sto manje drame. Uzajamno postovanje. Ispunjavanje bracnih duznosti. Zrelost.

Back