realno i virtalno

Navika je jedna muka, a odvika je druga muka. Obožavam ovu izreku. Mogu ja bez svega, samo je bitno, hoću li ja to ili neću. Mogu ja i bez pisanja, sećanja, volenja drugih ljudi, ma uzmite mi sve. Ja sve ionako to imam u svom umu. A, to šta um raduje, to je najvažnije. Tako da, i da mi uzmu net, meni opet...Dobro je. Ali, ako može da se bira, jer ja nikada nisam birala, meni naprasno ukradu, promoravaju na akcije, okolnosti, ljude i takoC to, ili takoC to, slobodno Vi odlučite za mene, čega da me lišite. Neta ili zadovoljstva. Sigurna sam da tako zabavnije biće. I meni. A, i Vama. Sada malo karikiram, i zezam se. Mogu bez svega. Pošto zadovoljstvo nemam, ostaje mi net. :) Toliko. ♥
 
Ne mogu bez.. ćere...žene...sestre i sestrića...dragih prijatelja...a ...internet...pola života ga nisam imao...mogao bih bez njega ..još toliko...
icon_wink.gif
 
Navika je jedna muka, a odvika je druga muka. Obožavam ovu izreku. Mogu ja bez svega, samo je bitno, hoću li ja to ili neću. Mogu ja i bez pisanja, sećanja, volenja drugih ljudi, ma uzmite mi sve. Ja sve ionako to imam u svom umu. A, to šta um raduje, to je najvažnije. Tako da, i da mi uzmu net, meni opet...Dobro je. Ali, ako može da se bira, jer ja nikada nisam birala, meni naprasno ukradu, promoravaju na akcije, okolnosti, ljude i takoC to, ili takoC to, slobodno Vi odlučite za mene, čega da me lišite. Neta ili zadovoljstva. Sigurna sam da tako zabavnije biće. I meni. A, i Vama. Sada malo karikiram, i zezam se. Mogu bez svega. Pošto zadovoljstvo nemam, ostaje mi net. :) Toliko. ♥

e. ja mogu da razumem da si pukla,
al yebote na svakoj temi kad naletim na tvoj post pročitam neki tragični dramski monolog.
 
e. ja mogu da razumem da si pukla,
al yebote na svakoj temi kad naletim na tvoj post pročitam neki tragični dramski monolog.

E, baš super što si nas obavestio o tome, a sada šetnja, jel se tako kaže, ili kako...? Sa takvima, i sličnima, tebi, tako. Znači, lepo su meni dali jedan jako dobar savet...Kome smeta, neka ne gleda. Znači, spustiš pogled par redova naniže, i ne čitaš. Nemoj da ja počnem, šta ja na svakoj temi čitam, i šta je meni možda da ne kažem tvoje pisanje, nečije, svačije pa nikome ništa, u stilu, boli me uvo i briga me šta ko piše, jeste da mi je bzv ponekad, ali jel udaram na sva zvona šta je tvoje pisanje, nečije ili svačije tu ili nije? Ne. Jer me briga baš. Ali, b - r - i - g - a. Prema tome, brate mili, piši i pusti druge da pišu. Jel važi? Pošteno. Uživaj. :)
 
E, baš super što si nas obavestio o tome, a sada šetnja, jel se tako kaže, ili kako...? Sa takvima, i sličnima, tebi, tako. Znači, lepo su meni dali jedan jako dobar savet...Kome smeta, neka ne gleda. Znači, spustiš pogled par redova naniže, i ne čitaš. Nemoj da ja počnem, šta ja na svakoj temi čitam, i šta je meni možda da ne kažem tvoje pisanje, nečije, svačije pa nikome ništa, u stilu, boli me uvo i briga me šta ko piše, jeste da mi je bzv ponekad, ali jel udaram na sva zvona šta je tvoje pisanje, nečije ili svačije tu ili nije? Ne. Jer me briga baš. Ali, b - r - i - g - a. Prema tome, brate mili, piši i pusti druge da pišu. Jel važi? Pošteno. Uživaj. :)

čekaj, alo, stani, o.
nije problem da ja skrolujem,
nego da te uputim :lol: odeš pročitaš poruke vašoj ljubavi, pa odslušaš pesme vašoj ljubavi, pa na blogove...to su u principu slične ili iste pesme koji ljudi upućuju nekima svojim...i to pozitivno utiče na čoveka, ma koliko si pukla. i to je dobronamerni savet, a ovo što sam ja malo ish8ovao tvoj post, to nema veze, malo si namračila, al ok.
 
čekaj, alo, stani, o.
nije problem da ja skrolujem,
nego da te uputim :lol: odeš pročitaš poruke vašoj ljubavi, pa odslušaš pesme vašoj ljubavi, pa na blogove...to su u principu slične ili iste pesme koji ljudi upućuju nekima svojim...i to pozitivno utiče na čoveka, ma koliko si pukla. i to je dobronamerni savet, a ovo što sam ja malo ish8ovao tvoj post, to nema veze, malo si namračila, al ok.

Najpre, ja nisam Alo, i tako mi se ne obraćaj, jer nismo mi zajedno ovce čuvali, poštovani kolega. Dobronamernih saveta, takvih i sličnih ljudi tebi, hvala ne primam, niti savete, i smatram sebe već dovoljnim idiotom, što se uopšte upuštam u repliku sa ljudima tvoga soja. Znači, š - e - t - nj - a. To o čemu aj piešm, moja je stvar, jel ti jasno?? I ja an to imam pravo. A, to što stvorovi, poput tebe, ne razumeju šta je tuga, i što niste kadri da pravite razliku izmedju pojedinih emocionalnih stanja, to već nije moj problem niti zadatak da te učim kolega. Hvala na pitanju, ja pukla nisam, niti sada, niti ću ikada, jer moj mentalni sklop je ravan nečemu što ti razumeti nikada nećeš, niti trebaš da razumeš, jer to razumeju samo ljudi što imaju dušu. Tebe kolega ne ubrajam u te, znaš, vidim nedobronamernost u slovima i čistu zajedljivost i to je tvoje pravo, kao i moje da ti ne dozvolim to. To kao prvo. Kao drugo, žao mi je, ja pišem, ne čitam, znaš, jel znaš šta znači pisati, e pa ja sam tu zbog pisanja, a kada mi bude do čitanja, ja kupim knjigu, tako da kome je do čitanja, neka čita, kome je do pisanja, taj će da piše, a nije moj domen da pratim znaš, šta je čija preokupacija, od ove dve navedene. Kao treće, nema potrebe da me upućuješ, jer to u šta ti želiš da me uputiš, me savršeno ne zanima. A kao četvrto, bolim me uvo, mislite šta hoćete, prošla su ta vremena kada me doticalo šta se ovde misli o meni. Mislite šta hoćete, i pišite šta hoćete. I kao peto, ovo pišem sve, jer iako sam neko ko je imun na provokacije i crne duše, poput tebe i zločaste komentare, nisam idiot da dozvolim, da se*ete više po meni. Što se mene tiše, kraj diskusije . Jer mi je ispod časti aklapati sa nedobronamernim ljudima. Ende. ♥
 
ovako,a sta ako je internet bas postao to: navika i zadovoljstvo?!
heheh,onda znaci da bih-navika i zadovoljstva.ili je svejedno sta izaberem...
ma sta ima veze.ili nicega od ponudjenog,ili svega...mislim,oko odricanja ako treba/a dobro je sto od ovoga sada ne trebam :) / nisam nikada imala problem.samo kada odlucim :cool:
 
сад, кад сам се оволико навукла и навикла на крсту и нет,нема шансе да их се одрекнем,ма нећу ни да покушавам

пијем кафу и идем на крсту

увече,деца легну,ја на крсту па тражим неки филм да погледам

кад сеодмарам од шетње,наравно,ту је нет,форум...

ту и тамо погледам и друге сајтове и то је то
 
Šta bih tek ..URADIO...NAPRAVIO...PRIJATELJA OBIŠAO...DUŠU RELAKSIRAO...da nisan... nagruvao tih 11.000 postova...
think.gif


-----------------------------------

Zato sam ...MALO USPORIO...jer pre nego postanem ..." Starosedelac " .
lol.gif
.. NAPUSTIĆU FORUM...
icon_wink.gif


NE TREBA MI TA ..
bljuc.gif
TITULA

али никад ми није било јасно како ти није смор да лицкаш сваки, али сваки пост, и то још толико постова :eek: :lol:
 

Back
Top