Quantcast

Reakcija kože posle tuširanja?!

veljo333

Početnik
Poruka
7
Pozdrav svima
Zanima me ima li ko slicno iskustvo.Pre nekih mesec dana je počelo. Posle svakog tuširanja pojavljuje mi se osip po licu,vratu,ramenima i gornjem delu leđa.Pokušao sam se tuširati bez ikakve hemije,hladnom vodom,mlakom vodom,bez brisanja posle tusiranja,tusiranje filtriranom vodom,kupanje bez tusiranja...Nema sta nisam pokušao.Osip se pojavi minut,dva nakon tuširanja i traje 15min do pola sata i ne svrbi. Ako neko ima ili je imao ovakve simptome neka se javi.Imam i slika pa mogu postaviti ali reko prvo da vidim kako ovo ovde funkcioniseIMG_7660.PNGIMG_7671.PNG

veljo333

Početnik
Poruka
7
P.S. meni se po tvom opisu čini da je problem u vodi a ne u tvojoj koži.
Kažeš, pre mesec dana- da se nisi preselio negde i prosto je loša voda?
Ne,nisam se nigde selio.Mozda malo više stresnih situacija imao i dosta sam antibiotika popio u januaru i februaru...Probao sam bez ikakve hemije to jest samo sa vodom da se tuširam i opet isto.Zato sumnjam da će mi kosili ili nesto drugo pomoći ali spreman sam sve pokušati

veljo333

Početnik
Poruka
7
Ali makar prođe nakon nekog vremena, a i ne izgleda strašno, barem se ne vidi ništa toliko strašno na fotografijama.
Jesi li išao kod kožnog doktora?
Pa kakvih slučajeva ima ovo moje je ok jer nestane ali me opet nervira i brine.Bio sam kod dermatologa,urologa,hirurga i infektologa.Dermatolog mi prepisao nixar tablete ali bez efekta ikakvog.Kontrola odgođena do daljnjeg zbog corone

veljo333

Početnik
Poruka
7
Ništa čudno, nažalost.
I meni se pojavljuje svašta, pa pošto se povlači, niko ne zna šta je.
Probaj da se ne nerviraš, jbg lako je reći, znam, ali i ja verujem da stres i konstantne brige prosto iscrpe čoveka.
A kad si iscrpljen pada ti imunitet i zaista svašta se događa.
Cigarete sam ostavio 31.12.2019 posle 30godina :) ali stresa se nije lako rešiti :) a znam da je on okidač za mnogo toga lošeg

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.