Razveli se i Bane Krstic i Silvester Stalone ....: (

Sta reci, a ne zaplakati.....

RAZVEO SE BANE KRSTIĆ IZ GARAVOG SOKAKA: Poznati kantautor stavio tačku na brak POSLE 8 GODINA​

https://www.kurir.rs/stars/3996123/razveo-se-bane-krstic-iz-garavog-sokaka
Pogledajte prilog 1211536

Why did Sylvester Stallone and Jennifer Flavin divorce?​

https://stylecaster.com/why-sylvester-stallone-jennifer-flavin-divorce/
Pogledajte prilog 1211537

Kako ce sada ova dva vrhunska umetnika da se sami probijaju kroz zivot ?

ps tema je bila na Hronici, ali je izbrisana, tako da je ponovo objavljujem da bi siroke narodne mase bile upoznate sa ovim cuvenim dogadjajem.

Nova mladost je počela za ove lepotane.
 
Naslov teme i jeste kao da su njih dvojica bili u braku :lol:


A Stalone je pre par nedelja tetovažu sa likom njegove žene zamenio likom njegovog psa. Bilo je jasno da se nešto dešava, nisam iznenađena… :kafa:
Tetovaže su znak primitivizma koji se raširio na zapadu, a u balkanskoj mentalnoj sferi spada u nekakvu zaostalost povezanom s JNA. A da se slika supruge zamjenjuje sa slikom nekog džukca, govori najviše o njemu samom.
 
Tetovaže su znak primitivizma koji se raširio na zapadu, a u balkanskoj mentalnoj sferi spada u nekakvu zaostalost povezanom s JNA. A da se slika supruge zamjenjuje sa slikom nekog džukca, govori najviše o njemu samom.
Zanimljivo. Primitivizam i ogranicenje osobne slobode se vidi u tvom postu. Koga briga da li si ti ili ja istetovirani? Koliko mi je poznato s nasih krajeva konkretno u Bosni zene Hrvatice su se davnih dana tetovirale. Naravno kod njih nije bilo to ukrasnog tipa kao danas.

Sta se tice ovo dvoje uopce me ne zanimaju. Imam svoj zivot.
 
Zanimljivo. Primitivizam i ogranicenje osobne slobode se vidi u tvom postu. Koga briga da li si ti ili ja istetovirani? Koliko mi je poznato s nasih krajeva konkretno u Bosni zene Hrvatice su se davnih dana tetovirale. Naravno kod njih nije bilo to ukrasnog tipa kao danas.

Sta se tice ovo dvoje uopce me ne zanimaju. Imam svoj zivot.
Jedno je tetoviranje kao znak tradicionalne kulture zaostalih krajeva. Drugo je "moderna" tetovaža iz zapadnih velegradova i dalje, znak pripadnosti kriminalnim bandama, statusni "simbol" raznih droplji i drugih poremećenika. To je unakaživanje tijela bez ikakvoga kulturnopovijesnoga rezona, a koji je postojao u tim zabitima (npr. kod žena da ih ne otmu turci).

Čista degeneracija i raspad uma, ukusa, normalnosti.
 
Jedno je tetoviranje kao znak tradicionalne kulture zaostalih krajeva. Drugo je "moderna" tetovaža iz zapadnih velegradova i dalje, znak pripadnosti kriminalnim bandama, statusni "simbol" raznih droplji i drugih poremećenika.
Dobro si skuzio,a nisam napisao na sta se odnosilo. Svako ima svoje misljenje o tome i niti ti necu pokusati nametnuti svoje. Vodis svoj zivot sta ne? Sta te briga tko ce se tetovirati? Mene ako nesto zivcira ne gledam to kao sta niti ne gledam primjerice tv i niti slusam radio.
Dio bi se mogao smatrati ad hominem sta je cesti slucaj na forumu.
Sta se tice bandi se slazem i jos ako pritom nose kriz oko vrata onda je to jos po meni veca katastrofa. Nisam vjernik i nespojivo mi je biti u bandi i nositi kriz oko vrata.
Istetoviran sam. Jesam li i ja kako si sam napisao degenerativan, raspadnutog uma ili nenormalan. Logican zakljucak po tome bi bio da jesam, a pitanje je jesam li, sta ne?

To je unakaživanje tijela bez ikakvoga kulturnopovijesnoga rezona, a koji je postojao u tim zabitima (npr. kod žena da ih ne otmu turci).

Čista degeneracija i raspad uma, ukusa, normalnosti.
Zapitaj se i probaj se postaviti u situaciju zene u tom dobu. Da li bi se ti na neki nacin zastito u ovom slucaju tetovazom da te niko ne dira.
 
Dobro si skuzio,a nisam napisao na sta se odnosilo. Svako ima svoje misljenje o tome i niti ti necu pokusati nametnuti svoje. Vodis svoj zivot sta ne? Sta te briga tko ce se tetovirati? Mene ako nesto zivcira ne gledam to kao sta niti ne gledam primjerice tv i niti slusam radio.
Dio bi se mogao smatrati ad hominem sta je cesti slucaj na forumu.
Sta se tice bandi se slazem i jos ako pritom nose kriz oko vrata onda je to jos po meni veca katastrofa. Nisam vjernik i nespojivo mi je biti u bandi i nositi kriz oko vrata.
Istetoviran sam. Jesam li i ja kako si sam napisao degenerativan, raspadnutog uma ili nenormalan. Logican zakljucak po tome bi bio da jesam, a pitanje je jesam li, sta ne?


Zapitaj se i probaj se postaviti u situaciju zene u tom dobu. Da li bi se ti na neki nacin zastito u ovom slucaju tetovazom da te niko ne dira.
Rekoh da je to kod tih žena bilo prirodno i racionalno.

Ovo nazovi "moderno" je patologija jedne kulture, u ovom slučaju zapadno-globalne.

I nije sve relativno u pogledu morala i mentalnoga zdravlja. Na primjer, kineski tradicionalni fetišizam vezivanja ženskih stopala kao erotski fetiš je odvratan. Kinezi, ta velika i stara kultura, su ispali modrbidni kreteni kroz dobar dio svoje povijesti: https://en.wikipedia.org/wiki/Foot_binding

Dakle- to odurno.

Yebeš staru kulturu, to je mentalni poremećaj cijele goleme nacije i civilizacije. Sad su nešto normalniji, pa su se otarasili toga gadovstva.

Tetovaža, napose raširena po cijelom tijelu- odvratna je. To je unakaživanje tijela. Izaziva neopisivo gađenje kod normalnih ljudi.

I tu nema oćeš-nećeš. Nema estetskog relativizma. To je znak kod muškaraca da su narcisoidni dekadentni kicoši ili da su članovi neke kriminalne skupine. Kod žena, da su qrbe, ili da su luđakinje.

I to je to. :kafa:
 
Rekoh da je to kod tih žena bilo prirodno i racionalno.

Ovo nazovi "moderno" je patologija jedne kulture, u ovom slučaju zapadno-globalne.

I nije sve relativno u pogledu morala i mentalnoga zdravlja. Na primjer, kineski tradicionalni fetišizam vezivanja ženskih stopala kao erotski fetiš je odvratan. Kinezi, ta velika i stara kultura, su ispali modrbidni kreteni kroz dobar dio svoje povijesti: https://en.wikipedia.org/wiki/Foot_binding

Dakle- to odurno.

Yebeš staru kulturu, to je mentalni poremećaj cijele goleme nacije i civilizacije. Sad su nešto normalniji, pa su se otarasili toga gadovstva.

Tetovaža, napose raširena po cijelom tijelu- odvratna je. To je unakaživanje tijela. Izaziva neopisivo gađenje kod normalnih ljudi.
Boldano sam krivo razumio.
I tu nema oćeš-nećeš. Nema estetskog relativizma. To je znak kod muškaraca da su narcisoidni dekadentni kicoši ili da su članovi neke kriminalne skupine. Kod žena, da su qrbe, ili da su luđakinje.

I to je to. :kafa:
Opet ne razumijem. Da li su ti bitniji postupci osobe ili kako izgleda? Imas li koga u drustvu da je istetoviran i da li je takav kakvog si opisao? Na osnovu cega sudis? Pretpostavka? Majka skoro svih zajeba, ali to vjerojatno znas i sam.Ovo omalovazavanje po istetoviranima mi je odvatno i govori dosta o tebi. Narcisoidni i dekadentni kicosi mogu biti i osobe koje nisu istetovirane. Bande su nesto drugo. Ne ulazim sad zasto i gdje ce se neko tetovirati, ali samo na osnovu toga pljuvati po nekome bez nekog dokaza mi zvuci primitivno. Osobno sam istetoviran da kada se skinem u kratku majicu i kratke hlace nista se ne vidi. Tako sam odlucio i tako cu nastaviti do kraja sta sam si zamislio.

Idemo ponoviti logican zakljucak na osnovu tvog upisa. Odnosi se na sve istetovirane osobe koje ne poznajes ukljucujuci i mene.
Narcisoidan dekadentni kicos i vrlo vjerojatno clan organizirane kriminalne skupine.
Vadi pare bre. Mozes ti i bolje :mrgreen:

:bravo:
 

Back
Top