Razvedeni i veze

Moze i sema, moze i veza, moze i ozbiljna veza
Ma ako treba udajem se 7x :lol:

Salu na stranu sto se mene licno tice sve varijente su moguce, zavisi kako se kliknes sa nekim
Ono sto sam skapirala vremenom je da tesko mogu sa nekim neiskusnim, sa nekim ko nije prosao ozbiljne veze ili razvod
Bolje se kapiramo mi koji smo prosli sve to, nego sa nekim ko upada u ceo taj scenario neiskusan
mozes ga lako izmanipulisat ako si manipulaciji sklona
 
Neki ljudi su muku zivjeli i predhodnom braku tako da tesko sticu povjerenje.Tesko se odluce za brak opet.
Da... ali nisu svi preživljavali "Tantalove" muke!
Čak i sa jesu...vreme na kraju učini svoje. Nađu opet nekog, u nekoj varijanti veze koja im odgovara. Neko se uda/oženi, neko živi vanbračno, neko ima devojku/dečka...većina verovatno shvati, da im forma braka jednostavno ne odgovara.
 
Pa zato samo 100.g. unazad i nije svako mogao da se razvodi. Već taj mali procenat koji ne pravi probleme.

дводимензионално .. у две димензије ..
један обични ..
што о себи мисли
да необично ( несвагидашње ) је
сисаре ( латински Mammalia )
можеш ли да престанеш комбиновано ...
индуковати трудове ..
и мој потиљак користити
к'о иглено јастуче
за епидурале
схваташ ли да тројство ..
у три осе .. лет ...теби
ван домашаја
сем у чаури машине
слтакоћа уплива и продора кроз просторе
колектив јединство једино
или ван твога поимања ( труда?)
подпуно за тебе евапорисано
размевање птице ...
инсекта
нечега што се из јајета ..... у нужди и партеногенезом..
случајем
леже
 
Poslednja izmena:
Sama,, obicno su zene te koje su staratelji.. moze li ona sama zaradjivati dovoljno i oblaciti, odskolovati, zadovoljiti enorme potrebe jos sve platiti a i nju negovati?
svaka čast izuzecima.,al realni smo..
Bez sirenja nogica tesko..
 
Sama,, obicno su zene te koje su staratelji.. moze li ona sama zaradjivati dovoljno i oblaciti, odskolovati, zadovoljiti enorme potrebe jos sve platiti a i nju negovati?
svaka čast izuzecima.,al realni smo..
Bez sirenja nogica tesko..
Pa othranjivale su same po petoro dece, u mnogo gorim uslovima, danas dosta njih ima pomoc roditelja, svoj stan,auto itd. I one koje nemaju niciju pomoc, evo vidim zive i zdrave, niko umro nije.
Mislim, pruzas se koliko si dugacak.
Odavno su prestale da misle da im nema zivota bez muskarca, jedino vi jos to ponavljate :lol:
 
Nismo ni bez muškaraca!Uglavnom nađemo sebi sličnog-razvedenog! I svi vuci siti, sve ovce na broju. :tongue2:
P. S. Samo je takvo uvreženo mišljenje (malograđansko)...pa ili misle da su svima "na izvol'te" ili su kao samohrani roditelji u domenu osetljive grupacije ljudi(i jesu osetljiva grupacija ljudi, ali ne u tom smislu)
 
Poslednja izmena:
Al ste se udruzile,, aj da se ispravim da ne mislite o meni da na bilo koji nacin diskrimnisem zene.. ako ih neko postuje i voli to sam ja..

Ne osudjujem ih zbog njihovih postupka jer su borci, znam da im ne pruza uzitak i da je prinudjena..
Takodje znam da to sto nemoze osnovati zdravu vezu i brak je drugi i treci faktor po sredi.. Strahovi, Razocarane i ono najgore kako ce neko prihvatiti očuha ili obrnuto, njegovi, njeni i niz blokada.. na zalost i da ima ljubavi i zelje sila prirode je takva..
Ovakvih slucajeva ima mnogo, nema svako pomoc a ni mamu i tatu imucnog do te mere..
Tako da ne zelim da pogresno shvatite to za dizanje nogu..
 
Al ste se udruzile,, aj da se ispravim da ne mislite o meni da na bilo koji nacin diskrimnisem zene.. ako ih neko postuje i voli to sam ja..

Ne osudjujem ih zbog njihovih postupka jer su borci, znam da im ne pruza uzitak i da je prinudjena..
Takodje znam da to sto nemoze osnovati zdravu vezu i brak je drugi i treci faktor po sredi.. Strahovi, Razocarane i ono najgore kako ce neko prihvatiti očuha ili obrnuto, njegovi, njeni i niz blokada.. na zalost i da ima ljubavi i zelje sila prorode je takva..
Ovakvih slucajeva ima mnogo, nema svako pomoc a ni mamu i tatu imucnog do te mere..
Tako da ne zelim da pogresno shvatite to za dizanje nogu..
Sve ok! Simpatičan si ti mladić..., sve dok ne počneš izigravati bušebrižnika!
 

Back
Top