Razvedena žena / razveden muškarac

I šta će ti se desiti ako naletiš?

Omlatiće te kao mače muškatlu i ništa od tebe neće ostati?
10151962_721748047868884_3301480757283229902_n.jpg

Naravno da ne trebam nekakvu ocvalu polovnjaču s prikolicom, pa da mi raskući sva ova blaga koja sam godinama mukotrpno skupljao.

💰💎🪙🐈

Meni treba ozbiljna žena bez repova, bivših supruga, djece, rodbine, da je jako bogata, stara i bolesna, te leži na samrtnom krevetu i žuri se sklopiti brak prije nego umre.

Ja prvih godinu dana posle razvoda nisam bio zaintersovan. Cak ni za kres kombinaciju.
Jednostavno mi je trebalo da budem sam.
Fokusirao se na posao i neke poslovne stvari, otisao na drugi kraj planete, i kada sam se vratio, krenuo da se upoznajem i polako da se otvaram.
Naucio sam da slusam sebe, i da radim tacno ono sto mi prija u tom trenutku, a to je mozda i najvaznije da bi se upoznali kvalitetni ljudi.

Onda je ona dosla, pojavila se niotkuda, na mestu i situaciji gde najmanje ocekujes da ces da upoznas nekoga sa kime ces provesti, evo vec skoro deceniju, a kako stvari stoje, bogme bice ovo i mnoogoo duze od jedne decenije :)
Brate one se uvek i pojave nakon lobotomije. Osete da si oladjen. E sad mozemo da pricamo fazon.

Da li biste bili u vezi/braku sa nekom osobom koja iza sebe ima propali brak odnosno koja je razvedena? Da li biste pristali da budete toj osobi "još jedna šansa" u životu da pronađe ljubav svog života? Da li verujete da neka osoba iz nekog drugog pokušaja može da pronađe svoju "srodnu dušu"? Ah ta ljubav. :heart:
Ako nema decu onda je to kao i bilo koja druga veza plus papir.
Deca već menjaju stvar, ne bih pristala na brak, kao što ne bih ni ušla u drugi brak. Može veza, povremeno viđanje ali svako da čuva svoju porodicu.

To što je neko razveden ne znači automatski da je za reciklažu... Mislim, glupo je.

Bitnije je zašto je taj odnos propao, možda osoba jednostavno ima neki problem, možda nije za to, možda sto stvari... A i bitno je koja strana je kriva za propast odnosa. Neka žena pobegne od kockara, narkomana, siledžije i ti je škartiraš jer, eto, imala je brak iza. Pa, po mom mišljenju, veća bi budala bila da je ostala tu. To važi i za muškarce, pobegne od toksične budaletine, pa svaka mu čast.

• Podržavam
Reactions: Red
Доста људи не жели брак после брака, или заједнички живот невезано за папир.
Ne samo kres kombinacija, mogu i izlasci povremeno, prijateljstvo. Nešto kao kad si kod roditelja.
Ali ne zajednički život i nova porodica.

Добра дивиденда на минималан улог.

Ne samo kres kombinacija, mogu i izlasci povremeno, prijateljstvo. Nešto kao kad si kod roditelja.
Ali ne zajednički život i nova porodica.

Hahahah, znači možeš da me zabaviš, da me izvedeš, da mi platiš, da me pride dobro iz*ebeš, ali nemoj da pomisliš da ubereš neke plodove na konto toga, samo meni isplata i to dobra.

Posle bude "kakvi su ovi muškarci danas", pa niko neće da bude konj veselko, legendice. :D

Hahahah, znači možeš da me zabaviš, da me izvedeš, da mi platiš, da me pride dobro iz*ebeš, ali nemoj da pomisliš da ubereš neke plodove na konto toga, samo meni isplata i to dobra.

Posle bude "kakvi su ovi muškarci danas", pa niko neće da bude konj veselko, legendice. :D
Štoo, ? :eek: pa možda ume da kuva, sprema, pegla, pomete...
Pa ne bi izašla sa tobom a da te nije sredila... Možda i obrijala.. podšišala..
One to očas posla,. sa voljom... :cool:

Nisam sigurna na šta misliš.
Ne radi se ni o kakvom ulogu, koristi, napriotiv, takav odnos je najviše moguće fer.

Овако како видим ствари, мислим да би те озбиљан мушкарац заобишао.
Никад те не би имао као своју жену, не мора то да буде брак.

Izvini ali komentar ti je izvrnut i glup.

Naravno, bez argumenata vređanje je najlakši izlaz iz svega.

Komentar je na mestu, neka neko dođe da me provede, izvede, iz*ebe, ali ne bih ja ništa više sa njim. Dok on uredno troši svoje vreme koje može isto tako da posveti nekoj drugoj sa kojom može napraviti nešto i biti malo više od pukog provoda i troška sebi samom. Ali da, glup sam, šta ću.

Štoo, ? :eek: pa možda ume da kuva, sprema, pegla, pomete...
Pa ne bi izašla sa tobom a da te nije sredila... Možda i obrijala.. podšišala..
One to očas posla,. sa voljom...

Ne znam ja ništa tu, Lule rekla da sam glup i sad više ne smem ni da razmišljam...

Back