razumevanje- vs nerazumevanje

Modernamira5

Domaćin
Poruka
4.342
Pozzzzz svim članovima,
dragi moji,hajmo jednom da raščistimo šta za Vas predstavlja razumevanje od strane partnera/ke u vezi?Koje su to komponente koje su potrebne da bi bilo razumevanja?A ukoliko se ne razumete dovoljno,jel bi se trebalo truditi oko toga?
naprimer neko Vam se jako svidja,ali postoji nerazumevanje odnosno drugacije mišljenje za neke stvari,evo na primer,ako ja mislim da je ljubičasta boja lepa,a partner misli plava,da li je to za Vas nerazumevanje ili drugacije mišljenje?
 
Pozzzzz svim članovima,
dragi moji,hajmo jednom da raščistimo šta za Vas predstavlja razumevanje od strane partnera/ke u vezi?Koje su to komponente koje su potrebne da bi bilo razumevanja?A ukoliko se ne razumete dovoljno,jel bi se trebalo truditi oko toga?
naprimer neko Vam se jako svidja,ali postoji nerazumevanje odnosno drugacije mišljenje za neke stvari,evo na primer,ako ja mislim da je ljubičasta boja lepa,a partner misli plava,da li je to za Vas nerazumevanje ili drugacije mišljenje?
Da li si to ti?
Moderna!!!
Jaoj, pa da sam znao...
pozvo bi ti onog hriscanina nik mu takav hriscanin
 
Pozzzzz svim članovima,
dragi moji,hajmo jednom da raščistimo šta za Vas predstavlja razumevanje od strane partnera/ke u vezi?Koje su to komponente koje su potrebne da bi bilo razumevanja?A ukoliko se ne razumete dovoljno,jel bi se trebalo truditi oko toga?
naprimer neko Vam se jako svidja,ali postoji nerazumevanje odnosno drugacije mišljenje za neke stvari,evo na primer,ako ja mislim da je ljubičasta boja lepa,a partner misli plava,da li je to za Vas nerazumevanje ili drugacije mišljenje?
To je stvar ukusa, to nije problem (ne)razumijevanja i mišljenja. Moje je da prihvatim da ti se svidja ljubičasta kao nešto sasvim normalno.. nerazumijevanje je ako te pokuša uvjeriti da je ljubičast ružna boja iako je voliš.. to je već šovinizam, egoizam pa i sadizam u neku ruku..
 

Back
Top