Quantcast

Razočarenje ili ne,na ultrazvuku,jer nije bio sin/ćerka?

DUH

Iskusan
Poruka
5.873
T o su za mene debili,koji misle da su zene krive sto je rodila cerku,a ne sina,a nije hteo da se edukuje da vise utice muskarac na pol deteta,nego zena.
Da, em krive žene, em vređaju kćerke.
Niko tu nije "kriv", mislim sa naučne strane jeste "otac kriv", ali gore je to što kćerku doživljavaju kao "promašio sam" čak i kad prihvati činjenicu da od njega zavisi.

jolemisa

Veoma poznat
Poruka
13.881
Niko tu nije "kriv", mislim sa naučne strane jeste "otac kriv", ali gore je to što kćerku doživljavaju kao "promašio sam" čak i kad prihvati činjenicu da od njega zavisi.
Stojim iza toga da je umetnost,napraviti dobre,cerke,zgodne i pametne.Salim se.Meni je nitno samo da su deca i zena zive i zdrave posle porodjaja.I da sce krene kako treba.

• Voli
Reactions: DUH

електрика

Zaslužan član
Poruka
110.107

Ја се по први пут сусрећем са таквом врстом примитивизма. Као ћерка, јединица, увек сам била у центру пажње и пуштена да радим шта ми је воља.

• Podržavam

georgejune

Starosedelac
Poruka
164.722
Nešto ne primećujem kad je ova tema u pitanju, čak naprotiv, unazad smo se vratili, do tradicionalne mržnje prema ženama.
Jbg brate % nakaradnih sanji marinkovic je kriv,sve je to laz koja je svima jasna,ali i dalje kao furaju stav da su ravnopravne,ali samo kad im treba neka korist,pozvace ce na nasilje nad zenama koje ni na tvu ne videse,samo da izvuku dupe od odgovornosti,pa kako ih onda voleti,izbegnes covece prozivis jedini zivot na miru,nek tovare neke mekusce

• Podržavam

DUH

Iskusan
Poruka
5.873
Jbg brate % nakaradnih sanji marinkovic je kriv,sve je to laz koja je svima jasna,ali i dalje kao furaju stav da su ravnopravne,ali samo kad im treba neka korist,pozvace ce na nasilje nad zenama koje ni na tvu ne videse,samo da izvuku dupe od odgovornosti,pa kako ih onda voleti,izbegnes covece prozivis jedini zivot na miru,nek tovare neke mekusce
Da, zbog te vrste "novinara" i "poštovanih gostiju" koje dovode; "Kardašijan" odnosno ovde "Karleuša "kultura""
Svet se srozao a rave se veličaju i naravno da će to kod svakog iole sa mozgom stvoriti bunt.
Šuplje emisije za šuplje glave.
Nije mi samo jasno kako dođosmo dovde.

DUH

Iskusan
Poruka
5.873
Ја се по први пут сусрећем са таквом врстом примитивизма. Као ћерка, јединица, увек сам била у центру пажње и пуштена да радим шта ми је воља.
Podsecas me na moju sestru od ujaka, iz Subotice inače, nije toliko bitno koji je tačno grad, nego se prosto niste sretale sa takvim trogloditima.
Mogu samo reći: blago vama :)

DUH

Iskusan
Poruka
5.873
E, izguglala sam ko je ta Sanja Marinković, neka me sad ljudi ne shvate pogrešno, ali ona spada u onaj tip ljudi koji me izaziva da je prebijem
Makar jednu dobru šamarčinu da "začepi" na 2 minuta, ono nije "novinar", ono je čista histerija, dobrodošao bi joj šamar za smirenje 😂
Boli me uvo, ja sam ŽENSKO pa imam pravo ovo i da pišem a bogami i da bijem lol

Poruka
5.295
E, izguglala sam ko je ta Sanja Marinković, neka me sad ljudi ne shvate pogrešno, ali ona spada u onaj tip ljudi koji me izaziva da je prebijem
Makar jednu dobru šamarčinu da "začepi" na 2 minuta, ono nije "novinar", ono je čista histerija, dobrodošao bi joj šamar za smirenje 😂
Boli me uvo, ja sam ŽENSKO pa imam pravo ovo i da pišem a bogami i da bijem lol
Bila zensko ili musko,nemas prava nikoga da bijes.Ko je tebi dao ovlascenja,da uopste pominjes da ces nekoga da bijes.???

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.