razocarenja

Monna

Zainteresovan član
Poruka
148
jenova:
Ne direktno, nego zato sto dozvolis da te povrede. Treba dobro proceniti ljude, pa onda znas sta mozes da ocekujes od njih. Naravno, ja to ne znam, ali nadam se da cu nauciti vremenom. Mada znam ljude koji su mnogo stariji od mene, a nisu nikada naucili. Imala sam i ja puno slucajeva prijatelja " pijavica", dobri smo kada ja trebam, a kad ti meni trebas to je sasvim druga stvar. Naravno da svakog normalnog to povredjuje, ali vremenom naucis da se zastitis.
A sta radis sa dvolicnim osobama (kojih je btw sve vise)?oni koji su kao super prema tebi ,smeskaju ti se i skroz su slatki....A onda kad im se ukaze prilika zabodu ti noz (ma kakav noz-SEKIRU) u ledja....kako njih procenjujes?

jenova

Početnik
Poruka
30
Pa mogu da mi zabodu noz jednom, ali ne i dvaput. Nikad ne vracam istom merom, samo se udaljim.A prodje vreme i sve i svako se pokaze. Procenim ljude kroz situacije, mada uvek razocarenje dolazi odakle se najmanje nadas.Svima sam prilazila sasvim otvoreno, svako ima sansu, ali to nije dobro. Treba ostaviti dozu rezerve, a to se uci sa godinama. Normalno je do jedne granice se razocarati, posle se trudis da se okruzis ljudima koji ti odgovaraju, a ostale drzis na odstojanju i ides dalje.btw MRZIM DVOLICNOST!
E, a znas, kome si trebao dvaput, sigurno ces mu trebati i treci put, pa ti vidi...
U medju vremenu udri brigu na veselje!!!

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.