Razoblicavanje teroristickih napada po evropi

Poruka
4.292
To da novi svetski poredak stoji iza ovih napada nema vise sumnje. Sami izvrsioci tih napada su naravno marionete i nesvesni toga i dzihadisti koji su dobili naredjenje od svojih pretpostavljenih iz te muslimanske teroristicke organizacije ISIS. Medjutim sam vrh ISIS-a je pod komandom neke od tajnih sluzbi zapada, to jest novog svetskog poretka. Da li MI6 kontrolise ISIS, CIA ili neke trece nebitno , bitno je da je to pokrenuo novi svetski poredak kojeg predstavlja soros, bil gejts i banda.Licno mislim da iza toga stoji MI6 jer je MI6 povezan sa vatikanom jer je i MI6 jezuitska tvorevina kao i vatikan, a vatikan je osmislio, stvorio i konstruisao muslimansku veru.

E sad zasto satanisti soros i ostala banda su pokrenuli te teroristicke napade na stanovnike evrope? po meni ako su ISIS teroristi nezavisni logicnije je da krenu napad na ameriku ili englesku jer su tu poluge moci a ne po austriji ili francuskoj jer su te drzave nebitne za njihova stradanja. Dakle ta nelogicnost je najveca.

Licno mislim da bi se narod zaplasio da ne izlazi na ulice i protestvuje protiv korona diktature jer su najavili nova zatvaranja i zakljucavanja drustva navodno zbog korone. I sad narod kad vidi da su krenuli teroristi bice uplasen i nece izlaziti na ulice da protestvuje.
 
Poslednja izmena:
Nije dobro to sto ubijaju obican narod ali islamisti se vode isto kao i jevreji, oko za oko zub za zub. Kako su evropljani ubijali njihove obicne ljude tako sad i ovi skidaju skalpove njihovim.

Ne verujem da je ovo iz zapadne kuhinje. Vise mu dodje sipanje soli na ranu, ubili ih na dan kada su evropljani sami svoje zatvorili u kaveze.
 

Back
Top