razmena partnera, vase iskustvo i misljenje

zakobg

Početnik
Poruka
2
pozzzzz,ja i moja supruga odavno tokom sexa pricamo i zamisljamo odnos sa drugim parom,oboje smo na jednom sajtu za upoznavanje,ona je upoznala lika koji odgovara njenim kriterijumima,saznala je iz njegove price da on i njegova zena imaju istu zelju.Trenutno su dogovori da to probamo zajedno,onako na gomili,interesuju me vasa iskustva i misljenje o tome
 
ako oboje zele, ne vidim tu nista cudno...samo, teorija je jedno a praksa drugo....dobro razmislite, posle nema nazad.....jer, ne sme biti ni ljubomore ni nesigurnosti....i sta ako se jednom od vas svidi taj neko iz drugog para.....ja znam za takav slucaj....trojcica i na kraju je par rasturen a najveci fazon je sto je izvisio onaj koji je hteo i organizovao trojku :D......

p.s. missim, kao da ja imam pojma o tome....:D.....ja kao iskljucivi monogamista.....zakleti....
 
šta...naiđe kriza, jebbnuli bi se, al ne smeju...i onda nađu kao rešenje svingeraj...i vuk sit i ovce na broju...

jebbem ti takav brak ako će se održava pomoću svingeraja...:/

neki ljudi imaju drugacije apetite .. ono najbitnije - poštuju jednog drugog i vole se na svoj nacin na koji im odgovara .
ako se kliknu po tom pogledu , imaju bolji brak od vecine lažno moralnih i neiskrenih . :)
 
pozzzzz,ja i moja supruga odavno tokom sexa pricamo i zamisljamo odnos sa drugim parom,oboje smo na jednom sajtu za upoznavanje,ona je upoznala lika koji odgovara njenim kriterijumima,saznala je iz njegove price da on i njegova zena imaju istu zelju.Trenutno su dogovori da to probamo zajedno,onako na gomili,interesuju me vasa iskustva i misljenje o tome

Eeee, da ja imam muža i ja bi se svingerisala.. :D
 
pozzzzz,ja i moja supruga odavno tokom sexa pricamo i zamisljamo odnos sa drugim parom,oboje smo na jednom sajtu za upoznavanje,ona je upoznala lika koji odgovara njenim kriterijumima,saznala je iz njegove price da on i njegova zena imaju istu zelju.Trenutno su dogovori da to probamo zajedno,onako na gomili,interesuju me vasa iskustva i misljenje o tome

razmena boleščina,takve pojave u normalnom društvu bi bile sasečene u korenu!
 
pozzzzz,ja i moja supruga odavno tokom sexa pricamo i zamisljamo odnos sa drugim parom,oboje smo na jednom sajtu za upoznavanje,ona je upoznala lika koji odgovara njenim kriterijumima,saznala je iz njegove price da on i njegova zena imaju istu zelju.Trenutno su dogovori da to probamo zajedno,onako na gomili,interesuju me vasa iskustva i misljenje o tome

Super stvar za one koji ne umeju da odrade posao pa bi da ih drugi obuče i usput im prenesu kojekakve boleštine :mrgreen:
 
ovaj...a sto da svingujesh kad mosh da nadjesh svalerku...ono sto ona ne zna nece te ubiti missim... :)

eto u cemu je stvar.

neko nadje svalerku, neko cuti i trpi, a neko se dogovori lepo sa voljenom osobom da zajedno uzivaju u svalerisanju.

svingeraj sto kazete je u stvari jedan otvoren i slobodan odnos izmedju partnera koji se vole i postuju u vecini slucajeva. ima poneki kreten sa ljubavnicom ali to nije to.

kao za bilo sta mozete da pljujete o necemu sto ne poznajete ali ipak to ne poznajete.

mene trenutno zanima ljubav pa ne razmisljam o tome, ali puno puta nekada sam bio na seksi i swing zurkama. po kulturnim zemljama nekim. i znate sta, vecina ucesnika su lepi i bogati, bas high class, oni ljudi koje kad sretnete u realnom zivotu kazete wow. bas. i moja iskustva su lepa, upoznao sam fine ljude i doziveo lepe stvari.

znaci ko voli nek izvoli. cak preporucujem. samo pazite na folirante, mislim da u Srb ih je jako puno. ako neko nije pravi par da zive zajedno i u ljubavi su onda nije to to, mojne sa takvima, to je nesto drugo. najbolje u stvari napravite jedno putovanje po nekom zapadu pa probajte tamo hej, u Srbiji mislim da je to bezveze.
 
pozzzzz,ja i moja supruga odavno tokom sexa pricamo i zamisljamo odnos sa drugim parom,oboje smo na jednom sajtu za upoznavanje,ona je upoznala lika koji odgovara njenim kriterijumima,saznala je iz njegove price da on i njegova zena imaju istu zelju.Trenutno su dogovori da to probamo zajedno,onako na gomili,interesuju me vasa iskustva i misljenje o tome

znaci moja iskustva su lepa ali ne bih to probao tako privatno preko oglasa sa bilo kim. ne svidja mi se to sretavanja po gajbama i biranje po nekim kriterijumima. ja sam isao po relax klubovima i seksi diskotekama gde se ljudi opusteno zabavljaju na razne nacine, i onda ako ti se neko svidi i ti njemu upoznas se ili radis sta hoces tamo ili gde hoces. tako nesto. i super je. ima puno mladih a i kad nisu mladi bas to su ljudi koji se bave sobom i uglavnom uspesni bas. u svakom slucaju niko te nece ni pogleda nekim cudnim pogledom, sve je potpuno opusteno, nista ne moras ni da radis, mozes da kuliras pijes djuskas, budes samo sa svojim partnerom (posto je super seksi atmosfera) ili sa nekim ko ti se svidi i ti njemu ili jednostavno ne moras apsolutno nista nego zevas eto i zezas kao u bilo kom kaficu samo sto su neki ljudi oko tebe goli i rade svasta :-)
 
neki ljudi imaju drugacije apetite .. ono najbitnije - poštuju jednog drugog i vole se na svoj nacin na koji im odgovara .
ako se kliknu po tom pogledu , imaju bolji brak od vecine lažno moralnih i neiskrenih . :)

ako će razmena partnera da im učini brak boljim, svaka im čast i želim im sreću u braku...

...p.s.
drugačije mišljenje ne moramo pod obavezno prevoditi kao lažno moralisanje...:ok:
 
pozzzzz,ja i moja supruga odavno tokom sexa pricamo i zamisljamo odnos sa drugim parom,oboje smo na jednom sajtu za upoznavanje,ona je upoznala lika koji odgovara njenim kriterijumima,saznala je iz njegove price da on i njegova zena imaju istu zelju.Trenutno su dogovori da to probamo zajedno,onako na gomili,interesuju me vasa iskustva i misljenje o tome

To ti je dobra zamisao, mozes na to gledati kao na ljubav na kvadrat, nije to za svakog no za ljude bez predrasuda to moze biti novo izuzetno lepo iskustvo.
Opet, ako se u celoj toj prichi cilja iskljucivo na sexualno zadovoljstvo, nije to to, ipak tu treba izgraditi prvo poverenje, ljubav, razumevanje, prijatnu drugarsku atmosferu ... i tek onda bi takav jedan odnos bio spreman za pun erotski i sexualni potencijal.
Ako je kome josh sto-sta nejasno, samo pitajte Mihala, Mihal se razume u takve stvari z:mrgreen:
 

Back
Top