razmaženo kupanje

Betty

Elita
Poruka
21.481
60.gif



...u šampanj kupki, đakuziju, masaža čokoladom ili talasoterapija, ili sa magnetima....gde ima po iole pristojnoj ceni? Računa se Bgd i okolina do 80 km.
Ma makar neko dooobro kupanje i piling-masaža ...8)
Šta se dešava npr. u turskom kupatilu na Dorćolu? Čujem da je otovreno i da su sad tamo izložbe nameštaja? :?
shower.gif
Ma može i neki bazen, al da je topao, a Klarice?
Ajde dajte neki predlog za razmaženo popodne :D
 
Betty:
60.gif



...u šampanj kupki, đakuziju, masaža čokoladom ili talasoterapija, ili sa magnetima....gde ima po iole pristojnoj ceni? Računa se Bgd i okolina do 80 km.
Ma makar neko dooobro kupanje i piling-masaža ...8)
Šta se dešava npr. u turskom kupatilu na Dorćolu? Čujem da je otovreno i da su sad tamo izložbe nameštaja? :?
shower.gif
Ma može i neki bazen, al da je topao, a Klarice?
Ajde dajte neki predlog za razmaženo popodne :D

Teniski tereni i pansioni BALASEVIC, na miljakovcu. Cena oko 4000 za noc. Sve super, cisto, diskretno.Toplo preporucujem. Lep djakuzi.
 
Bet, pa ti ih pitaj Je l' mogu ja da se okupam samo pa da idem... i cenjkaj se... možda dozvole za 1k para...Ja nisam za ta razmažena kupanja. Samo voda i kupka, ništa fancy. E, ali mi je želja da imam veeeeeeliko kupatilo, sa prozorom, i kadom na nogice.
To mi je d i v n o.
Mrzim ova svoja kupatila koja nemaju sunca.:? Doduše, ovo drugo je toliko toplo da podseća na parno kupatilo, pa to ima neku draž zimi...:lol: :lol: :lol:
 
CaLiMeRo:
Bet, pa ti ih pitaj Je l' mogu ja da se okupam samo pa da idem... i cenjkaj se... možda dozvole za 1k para...Ja nisam za ta razmažena kupanja. Samo voda i kupka, ništa fancy. E, ali mi je želja da imam veeeeeeliko kupatilo, sa prozorom, i kadom na nogice.
To mi je d i v n o.
Mrzim ova svoja kupatila koja nemaju sunca.:? Doduše, ovo drugo je toliko toplo da podseća na parno kupatilo, pa to ima neku draž zimi...:lol: :lol: :lol:


Kakva draz, to je spas zimi kad imas toplo kupatilo. Vidi se zene da niste bile u vojsci.
 
sinnke:
Kakva draz, to je spas zimi kad imas toplo kupatilo. Vidi se zene da niste bile u vojsci.
Ja sam bila u vojsci sa dve godine i 20 dana. Mama se porađala, pa je ćale bio prinuđen da me vodi kad su ga pozvali na vežbu. Ali me nisu zadržali, tako da ne znam kakvo im je kupatilo bilo. 8-)
 
i to, i Dtox u nekim algama iz Mrtvog mora :lol:
Samo da ceen nisu ko u bgd spa centrima :roll:
I da ne mora dve nedelje unapred da se zakazuje :twisted:


jauu, kad me oblože, pa utople, pa zamotaju...tražiću da mi pevaju navijačke pesme :)
 
Neću da bude reklama za salon, za to ću da im tražim da me plate ili da barem nabudže sajt, nek bude samo ovako - u vidu informacije. Nazovi je, vidi koliko je šta, pa ako ti se učini loše nemoj da ideš... Salon je veliki i ima svega unutra, dobro je opremljen
 
bice jedno takvo mestasce 12 km od centra...vrlo brzo
sauna- bazen- jacuzzi- hot stone i sve ostale masaze
pilinzi i pakovanja
frizer
pedikir manikir depilacija
teretana
klopa(laka i zdrava, naravno)

u svakoj sobi jacuzzi
cuce se kad bude otvoreno
 
Mrnjau, mau, bett

pa de me nađe
skoro gledala slike nekog SPA centra u Portorožu
vrlo moguće da je u rangu godišnje članarine
kao velnes na Vračaru, skromnih tiskućkicu oirića

kako to rusi skromno rade u onim svojim brvnarama - banjama
mlatkaju se brezovim grančicama koja potpomaže cirkulaciju i izbacivanje otrova - detox
i to vekovima u nazad, to im je tako jednostavno i normalno

elem, hani šalji tu čokoladu pa ćemo se međusobno ovde razmazivati
i to sve forumašice - dok dođeš ponovo uvežbaćemo se extra - a tebe čeka prijatno iznaneđenje :lol:, nećeš znati gde se nalaziš ;)
 

Back
Top