Quantcast

razmaženo kupanje

C

CaLiMeRo

Gost
Captain Jack Sparrow:
Evo kad ja budem sredjivao kupatilo dacu ti moju tuchanu kadu sa nogicama zamenu za tus kabinu ;-)
:lol: Hvala na ponudi, ali jedino da kadu stavim u spavaću sobu, pošto mi je kupatilo mikro.:-?
I pusti decu nek gledaju...:lol: :lol: :arrow:

P.S. Kakav si ti čovek kad bi dao tu kadu za tuš kabinu. :shock:
Nešto sa tobom nije ok.8-)

Betty

Elita
Poruka
21.483
da..da si mi reko da ej to odličan fitnes centar tu i tu koji ima to i to - otišla bih. Ali pošto je stajalo kao kvaligikativ baš to u čijem je vlasništvu - znači da je važno :)
Ne mešam se s estradom, razumi me (ako hoćeš ) :P

jao bre, što je jeftino, sad videh :P

DellBoy-011

Elita
Poruka
22.569
Napisao sam da je njen, tako ga ljudi zovu, ali mislim da baš i ne vrvi od ljudi sa estrade, oni sve to imaju u svojim skromnim domovima:roll:
Btw, gledao sam na TV-u pre, recimo, godinu dana, snimke i jako jako dobro izgleda,čisto, uredno, doterano, nisam bio.
A cena mami:lol:

avesic

Domaćin
Poruka
3.006
ljudi svaka vam čast ,,ali ja ne bi ušla u javnu kadu ,,, sa bazenima nemam problem jer nigde ne dodiruješ dno ,, ali da stavim doope na mesto gde ga je već neko držao ,, pa makar i sama da odradim dezinfekciju ,,,, uh sve sam se naježila ,, mada verovatno prija ,, ali opet napuniš svoju kadu nakrkaš se pasulja ,, lagano ga prduckaš i eto ti djakuzi

ra-ta-tat

Aktivan član
Poruka
1.847
ja ne volim hotele i slične prometne objekte... uvek me prati osećaj da je tu bilo milion pre mene, a biće i posle... i da sam ja samo u prolazu
ne volim taj prolazni karakter, čini opuštanje nemogućim
eto

u celoj svojoj karijeri, bila sam u samo jednom hotelu u kom se zaista divno osećala i da me je neko pitao, preselila bih se tamo... bez razmišljanja

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.