Quantcast

razmaženo kupanje

A

anakin

Gost
hanibal77:
kad smo vec kod razmazenog kupanja oni koji mogu da dodju do parfimerija sephora(gde ja radim :mrgreen: ) neka obrate paznju na novu liniju (koja je ephemere za bozic) za kupanje
gel za kupanje i tusiranje
piling za telo
loptice za kupanje
krema za telo i sapun
i sve to sa fantasticnim mirisom cokolade,sapun je cak u obliku 4 kocke cokolade,moram da kupim, sve mirishe tako dobro da ce zaista biti tesko ne pojesti dok perem ruke :? mmmhhhmmm
nasla sam Sephoru ovde i vi bre niste normalni sa cenama :)
otisla sam posle u Body Shop, samo da znas...uta-ta...

A

anakin

Gost
hanibal77:
:p normalno smo jeftiniji od ostalih.ako isti proizvod nadjete jeftinije kod konkurencije sephora vam vraca razliku i daje poklon kao izvinjenje ;)
a body shop nije isto breeeee
ma ne bre jeftiniji....skupi ste u pm....:)
otisla sam u Body Shop jer ste me iznervirali...dadada, nije isto...vidi kako me uci :)
fora je da nisam htela isto!

A

anakin

Gost
sve za sta sam se uhvatila je skupo...

uf, napopularniji...ima ih zilion....imas Mac, Burger King, Chekerds, Wendys...to su kao cetiri najveca....pa onda imas kao zdraviju hranu - Subway i varijacije (sendvici)....
sta su tebi rekli da je najpopularnije? ja stvarno nemam pojma...nekako je sve isto...

Betty

Elita
Poruka
21.483
4 Hani: OVO pronađeš u levom donjem uglu i klikom na VB kod - tu ti piše kako sa slikama :)

--------------------------------------------------------------------------------

vB kod je Uključen
Smajliji su Uključen
kod je Uključen
HTML kod je Isključen

Poruka
2.385
CaLiMeRo:
Bet, pa ti ih pitaj Je l' mogu ja da se okupam samo pa da idem... i cenjkaj se... možda dozvole za 1k para...Ja nisam za ta razmažena kupanja. Samo voda i kupka, ništa fancy. E, ali mi je želja da imam veeeeeeliko kupatilo, sa prozorom, i kadom na nogice.
To mi je d i v n o.
Mrzim ova svoja kupatila koja nemaju sunca.:? Doduše, ovo drugo je toliko toplo da podseća na parno kupatilo, pa to ima neku draž zimi...:lol: :lol: :lol:
Evo kad ja budem sredjivao kupatilo dacu ti moju tuchanu kadu sa nogicama zamenu za tus kabinu ;-) i kad se zalozi kreka onda je u kupatilu sauna skroz 50 celzijusa a i prozor imam oko 1,5 kvadrat samo sam mu zalepio foliju , pa ne mora da mi gvirka pola VI-e gimnazije dok se brckam he he ;-)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.