Razmak između ženskih nogu puno govori o njoj

nemoj se izvlaciti gloopim odgovorima.
pogresio si, priznaj i idemo dalje..bar ces nauciti nesto sta nisi znao a ako se opires neces nikad i vecito ces gresiti i vecito ce ti se ljudi smejati :D

zato ja uvek poslusam dobronamerne korekcije.
Principijalno pišem kako mi je trenutno najlogičnije, pogotovo na forumu. Pazim samo ako se zvanično obraćam, što ovde nije slučaj.

Kod mene neće da prođe Te-levizija. Kod mene je Tele-vizija.

Kakva tema... O mili boze. I on se još i vredja....
svi smo već naučili da "po partijskoj dužnosti" pljuješ po "razvratu, bludu i šta već drugo imaš na spisku" a ne možeš da dočekaš da pročitaš nešto novo, prvo se nasladiš pa onda "po dužnosti" iskritikuješ. Neka, zabavljaj se, ali ni slučajno ne tolerišemo da direktno vređaš članove.

svi smo već naučili da "po partijskoj dužnosti" pljuješ po "razvratu, bludu i šta već drugo imaš na spisku" a ne možeš da dočekaš da pročitaš nešto novo, prvo se nasladiš pa onda "po dužnosti" iskritikuješ. Neka, zabavljaj se, ali ni slučajno ne tolerišemo da direktno vređaš članove.
Sta si sve sad nalagao ovde.

Mogu konstatatovat da si lazov jer je to laz.

A sto se tice vredja ja clanova, koga to vredjam i čime?

A čime su oni pre toga mene..

Pa eno ti tema gde vasa sekta ismeva danima onog mladica Meliota....

Paula recimo danas ga pominjala i ismevala iz cista mira i kad nije bio tu...

Ali to je redu.

Ja govorim kako jes. Ja ne moralisem. ja ne lazem.

Sta si sve sad nalagao ovde.

Mogu konstatatovat da si lazov jer je to laz.

A sto se tice vredja ja clanova, koga to vredjam i čime?

A čime su oni pre toga mene..

Pa eno ti tema gde vasa sekta ismeva danima onog mladica Meliota....

Paula recimo danas ga pominjala i ismevala iz cista mira i kad nije bio tu...

Ali to je redu.

Ja govorim kako jes. Ja ne moralisem. ja ne lazem.
Ometaš rad ovog foruma (LJIS) insistiranjem na nečemu što je strano za ovaj forum što te čini spamerom

Ima neka tamo na internetu koja kaže da razmak među ženskim nogama mnogo govori. Da vidimo, ima li istine u tome?

Podpitanje - Koji vam se oblik (razmak) najviše sviđa?

Pogledajte prilog 1453077

Tip A
Ako noge imaju samo jedan razmak između sebe (kao na slici), to znači da je ženi udobnije kada je na krevetu. Veoma su nežne i njihova nežnost i ženstvenost lako privlače muškarce. Takođe se kaže da su veoma stidljive.

Tip B
Ako se ženine noge dodiruju u zglobovima, onda se veruje da bi ove žene želele da steknu nova iskustva u životu. One vole element igre u intimnim odnosima. S druge strane, one su takođe hrabre i avanturistički raspoložene.

Tip C
Ako su butine jedna uz drugu, a tibije se ne dodiruju (kao na slici), to znači da su žene obično veoma nežne i romantične. Ali kada im se da prednost, voleli bi da se pretvore u divlje mačke.

Tip D
Ako se ženine noge dodiruju u gornjem delu butina, i u kolenima, listovima, pa čak i u gležnjevima, žena ima tendenciju da se ponaša tradicionalno u krevetu. Takve žene bi mrzele da previše eksperimentišu, ali podržavaju svoje partnere ako žele da probaju nešto novo.
Može to još mnogo više.

Back