Razlozi da Iran napadne Izrael i razlozi da Izrael napadne Iran

?????

  • Izrael treba da napadne Iran

  • Iran treba da napadne Izrael

  • Neka nadju zajednički jezik i prebrode konflikt


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

_isidora_

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
315
vidim da radikalski, tomistički i koštuničinski forumaši priželjkuju rat između Irana i Izraela i tvrde kako se on mora dogoditi. Oni kažu da Iran treba da napadne Izrael zbog cionista i da Izrael treba da napadne Iran zbog islama...
ajde probajte da date prave razloge zašto Izrael treba da napadne Iran, ili obratno. Kako to Iran preti suverenosti bezbednosti Izraela, kako to Izrael preti bezbednosti i suverenosti Irana da bi bio rat?

Koji su razlozi za taj rat?
 
vidim da radikalski, tomistički i koštuničinski forumaši priželjkuju rat između Irana i Izraela i tvrde kako se on mora dogoditi. Oni kažu da Iran treba da napadne Izrael zbog cionista i da Izrael treba da napadne Iran zbog islama...
ajde probajte da date prave razloge zašto Izrael treba da napadne Iran, ili obratno. Kako to Iran preti suverenosti bezbednosti Izraela, kako to Izrael preti bezbednosti i suverenosti Irana da bi bio rat?

Koji su razlozi za taj rat?

U *** koji argument pa jel znas to koliko muslimana ima u Izraelu.Taj ko to stavlja za argument lupa gluposti.A i to da Iran hoce da napadne zbog cionizma je kao bi Hrvatska napala Srbiju zbog velikosrpske agresije, isto glup argument.
Inace kad covek prizeljukuje jos krvi,znaci da nesto sa njim nije u redu.
Mada reano gledano pre ce Izrael napasti cim se dogovore sa gazdama Amerima(ili slugama zavisi kako gledate) pa bi u eventualnom brzom naletu pregazili Iran.Mada i on se dosta naoruzao tako da ce to biti dosta opasno ako se dogodi,Mogao bi Izrael konacno da dobije po njusci.
 
vidim da radikalski, tomistički i koštuničinski forumaši priželjkuju rat između Irana i Izraela i tvrde kako se on mora dogoditi. Oni kažu da Iran treba da napadne Izrael zbog cionista i da Izrael treba da napadne Iran zbog islama...
ajde probajte da date prave razloge zašto Izrael treba da napadne Iran, ili obratno. Kako to Iran preti suverenosti bezbednosti Izraela, kako to Izrael preti bezbednosti i suverenosti Irana da bi bio rat?

Koji su razlozi za taj rat?

Interesi Izraela i Amera.....:roll:
 
Pa mi treba da podrzavamo Izrael jer su oni nasa braca pravoslavci :eek: :eek: :eek: :hahaha:
Zar niste znali, evo pitajte nase drugare forumase, oni ce vam objasniti da su Jevreji Pravoslavni, a da je Izrael pravoslavna zemlja.
Da da, Izrael koji je pun pravoslavnih jevreja, :eek: :mrgreen: nas smatra za BRATSKU DRZAVU, ODMA POSLE RUSIJE!
Naime neki misle da je U.S.A glavni saveznik Izraela, to je najobicnija glupost, Rusija je Izralski glavni saveznik, a odma za njim i mi, njihova pravoslavna braca.
Jevreji i mi su najbolji pravoslavni narodi na svijetu.

Pored toga, eto pitajte nase drugare forumase, neki od njih stalno putuju za Izrael, pa odma iz Izraela za Iran. :eek:
E sad opste poznato pravilo da niko ko ima izraelski ulazni pecat u svom pasosu ne moze uci u Iran (a kamoli Izraelski pasos tek) to je obicna laz i izmisljotina!!!! Svuda se moze iz pravoslavnog Izraela! :rtfm:
 
Lupas gluposti, neko je pisao o tome da postoji 200 000 Izraelaca koji su pravoslavci, jer su isti stigli iz Rusije i ne drze se vise svoje tradicionalne vere ali pripadaju i dalje istom narodu, obrnuto od vase situacije jer se trudite da zadrzite Svetosavsku veru i Srpske crkve ali da ne budete vise Srbi... :roll:
A Rusi im jesu saveznici jer je od 6 milje Jevreja u Izraelu 25% stiglo iz Rusije i onaj predsednik ili sta li je im je Proruski orijentisan posto je i sam"Rus", a nekoliko desetina hiljada su crnci iz Etiopije... bolje pitaj sta ti nije jasno nego da lupas bez veze samo da bi kontrirao nekom i inatio se!
Pozdrav :cool:
 
Pa mi treba da podrzavamo Izrael jer su oni nasa braca pravoslavci :eek: :eek: :eek: :hahaha:
Zar niste znali, evo pitajte nase drugare forumase, oni ce vam objasniti da su Jevreji Pravoslavni, a da je Izrael pravoslavna zemlja.
Da da, Izrael koji je pun pravoslavnih jevreja, :eek: :mrgreen: nas smatra za BRATSKU DRZAVU, ODMA POSLE RUSIJE!
Naime neki misle da je U.S.A glavni saveznik Izraela, to je najobicnija glupost, Rusija je Izralski glavni saveznik, a odma za njim i mi, njihova pravoslavna braca.
Jevreji i mi su najbolji pravoslavni narodi na svijetu.

Pored toga, eto pitajte nase drugare forumase, neki od njih stalno putuju za Izrael, pa odma iz Izraela za Iran. :eek:
E sad opste poznato pravilo da niko ko ima izraelski ulazni pecat u svom pasosu ne moze uci u Iran (a kamoli Izraelski pasos tek) to je obicna laz i izmisljotina!!!! Svuda se moze iz pravoslavnog Izraela! :rtfm:

Kandidujem ovaj post za najgluplji ove nedelje.
 
ja sam glasao da muslimani prvi napadnu iz razloga jer će veća šteta biti ako muslimani prvi ispale rakete(pod uslovom da ih ima) nego da katoličkojevrejska koalicija prva napadne i tako neutrališe vojne resurse muslimanske vojske.svi smo svesni da će katolici preko bare zajedno sa katolicima iz evrope napasti muslimane ali ovog puta nadam se da su se preračunali jer ipak se radi o zemljii koja nije ni nalik Iraku i nadam se da će ovoga puta muslimani konačno naneti težak udarac najvećem zlu 20 i 21 veka koju su zaslužili da budu surovo kažnjeni.da se razumemo ne svrstavam se ni na jednu stranu boli me uvo i za jedne i za druge i muslimani i katolici su činili zverstva i genocid nad mojim narodom,ubijali,ugnjetavali,nabijali na kolac,gađali bombama sa uranijom,nabijali klinove malom Radojici i kojekakvih drugih zuluma činili i ja kao pravoslavac biću samo posmatrač nečega što će biti,nadam se, početak kraja zločincima i fašistima sa zapada kojima i pepeo treba rasuti da se ne povampire ko ona ptičurina.navijam za muslimane jer ja ne znam kako je teško bilo pod turcima 500 godina(kako li je turcima,oni su non stop pod turcima) ali sam svedok iživljavanja,ubijanja,maltretiranja,izdrkavanja katolika nad pravoslavcima krajem prošlo i početkom ovog veka...


p.s. jevreje ne pominjem,nek se sami snadju,nek beže ....
 
Poslednja izmena:
vidim da radikalski, tomistički i koštuničinski forumaši priželjkuju rat između Irana i Izraela i tvrde kako se on mora dogoditi. Oni kažu da Iran treba da napadne Izrael zbog cionista i da Izrael treba da napadne Iran zbog islama...
ajde probajte da date prave razloge zašto Izrael treba da napadne Iran, ili obratno. Kako to Iran preti suverenosti bezbednosti Izraela, kako to Izrael preti bezbednosti i suverenosti Irana da bi bio rat?

Koji su razlozi za taj rat?

Да би се уништила лажна држава и геноцидна творевина звана Израел,а затим и њено лојнално становништво.-...
 

Back
Top