Quantcast

Razlika

Зоки

Buduća legenda
Poruka
47.480
Rekoh da velicina nije merilo umeca, sto nuzno ne povlaci da opovrgavam i njenu vaznost.
Kao sto sam rekla jos odavno na nekoj temi, bitno je kako se koristi ono sto se ima.
Sem velicine bitna je i forma, ne?
Sve igra ulogu po malo.
Još samo da je i temilica o veličini pa ti salutiramo za genijalnost ili mudrost :))))

Lossana

Primećen član
Poruka
674
Još samo da je i temilica o veličini pa ti salutiramo za genijalnost ili mudrost :))))
Kad smo kod salutiranja, mozda si u pravu.
Nikad se ne zna ko je druga strana u konverzaciji ;)
Moje prisustvo na ovoj temi je izlisno kao i sama tema, stoga postovani Zorane nastavite vi Vasu mudru i genilaljnu polemiku sa ostlim prisutnima posto moja genijalnost nije dorasla vasoj.
Pozdrav

Зоки

Buduća legenda
Poruka
47.480
Kad smo kod salutiranja, mozda si u pravu.
Nikad se ne zna ko je druga strana u konverzaciji ;)
Moje prisustvo na ovoj temi je izlisno kao i sama tema, stoga postovani Zorane nastavite vi Vasu mudru i genilaljnu polemiku sa ostlim prisutnima posto moja genijalnost nije dorasla vasoj.
Pozdrav
Pih koja glupost, dođeš na temu i ispričaš neku bezvezotinu koja čak nije ni tema, i ja ti kažem da to nije tema, a nije ni bogznakakvo otkriće, iako si ti to napisala sa ushićenjem ravnim onome kakvo bi imala da si otkrila ameriku i ti se onda uvrediš i kao izvređaš moju inteligentnu i mudru temu sa sve velikim V i blabla persiranjem... Pa čoveče, nema tu genijalnosti niti mudrosti, nema skrivenog pitanja ni poruke, samo raci meriš li razliku ili ne i koja je? Bože u šoku sam...