Razlika u godinama

Ovo mi objasni jer ne kapiram

Нпр.

Моника Селеш и њен господин је ок.

Monika-Seles-se-verila-za-72-godisnjeg-milijardera.jpg


Вранцуски председник и његова госпоја - није ок.

7690_14%20makron01%20AP1_f.jpg
 
Ne razumem šta tu ima da se razmatra i piše. Šta ih briga šta će ljudi da misle. Zgražavajuće je da neko opšti sa detetom, a dvoje punoletnih odraslih ljudi nek rade šta hoće.
Meni je samo jadno što je to uopšte tema. Ljudi se ne spajaju smao fizički, ima srodnih duša koje reše da idu protiv nekih "pravila". Zabole ih
 
Ne bi me čudilo i da je gospodin pozadinac, a da mu treba neki paravan, pa daj bolje da pričaju da je babojebac nego gej.

Ne razumem šta tu ima da se razmatra i piše. Šta ih briga šta će ljudi da misle. Zgražavajuće je da neko opšti sa detetom, a dvoje punoletnih odraslih ljudi nek rade šta hoće.
Meni je samo jadno što je to uopšte tema. Ljudi se ne spajaju smao fizički, ima srodnih duša koje reše da idu protiv nekih "pravila". Zabole ih

Tačno, njena duša je bila tu kad se osnivao Rim, to je ipak bogato iskustvo.
 
Tačno, njena duša je bila tu kad se osnivao Rim, to je ipak bogato iskustvo.
Ovde si vrlo prost.
Misliula sam na duhovne stvari, spojili su se tako što su satima na telefonu pričali o književnosti.. on je bio pametan dečko, načitan, to ga je pre svega privuklo kod nje. Sigurno mu se i sviđala. Bilo je puno takvih ljudi koji su što zbog osude okoline, zato što to "tako treba" rskidali takve avanture. Ali eto oni su bili hrabri i išli do kraja. Meni je to samo plus.
 
Ovde si vrlo prost.
Misliula sam na duhovne stvari, spojili su se tako što su satima na telefonu pričali o književnosti.. on je bio pametan dečko, načitan, to ga je pre svega privuklo kod nje. Sigurno mu se i sviđala. Bilo je puno takvih ljudi koji su što zbog osude okoline, zato što to "tako treba" rskidali takve avanture. Ali eto oni su bili hrabri i išli do kraja. Meni je to samo plus.

Moooožda sam se samo malo našalio, ne ubija šala nikoga.

Ово и мени мој инстикт :lol: каже.

Vrlo realno zapažanje :D
 
Иначе, немам ништа против тих разлика, све док су сви пунолетни. Постоје старе душе у младом телу и обрнуто. Ко ће знати шта људе спаја...
Далеко ме више плаше неке друге комбинације које се полако прихватају, тиха вода брег рони, па долази до злоупотреба.
 
.Ako je verovati medijima upoznali su se dok je on imao 15 godina,bio je njen učenik.A kad su počeli vezu se ne zna tačno,kad je on imao 16,17 se pretpostavlja.Jedna njena ćerka je njegovo godište i išli su u istu školu ili razred.Taman je i njega vaspitala po svojoj meri.Pedofilija bolest najmilija.
 
Pa i da su se spojili zato sto oboje vole nike patike. Njihova stvar, nasli su zajednicku tacku. Sto mora i da je neko visoko intelektualno spajanje, pa je kao ok. Vole zajedno da zidaju cigle. Ona mesalicu, a on mistriju.
to je sve tačno što kažeš, no u ovom konkretnom slučaju se radi o intelektualcima.
Svakako da podržavam majstore, domaćice i sve druge , to je njihov život, njihova stvar, slažem se.
MAkron je prosto bio štreber koji je bio odličan đak , puno čitao, očigledno se palio na iskusne i obrazovane žene, i eto desilo se
Lično ne mislim da je pederko. Samo nije tip balkanskog muškarca.
 
to je sve tačno što kažeš, no u ovom konkretnom slučaju se radi o intelektualcima.
Svakako da podržavam majstore, domaćice i sve druge , to je njihov život, njihova stvar, slažem se.
MAkron je prosto bio štreber koji je bio odličan đak , puno čitao, očigledno se palio na iskusne i obrazovane žene, i eto desilo se
Lično ne mislim da je pederko. Samo nije tip balkanskog muškarca.
Pa pederko izraz je cini mi se upotrebila balkanka a ne balkanac. Ali vidim da se aitomatski pripisuje balkancu. Ko trhnicki za auto, a ona ga vozi.
 
to je sve tačno što kažeš, no u ovom konkretnom slučaju se radi o intelektualcima.
Svakako da podržavam majstore, domaćice i sve druge , to je njihov život, njihova stvar, slažem se.
MAkron je prosto bio štreber koji je bio odličan đak , puno čitao, očigledno se palio na iskusne i obrazovane žene, i eto desilo se
Lično ne mislim da je pederko. Samo nije tip balkanskog muškarca.
I ja mislim da je za balkanske pojmove previse sofisticiran, plus je u takvom braku sto kod nekih ljudi odmah izaziva podozrenje.

Na temi „seski profesorke“ se nesto drugacije pricalo, a sad im je ovo odjednom „bljaks“. :)
 

Back
Top