Razlika u godinama

Paula

black cat
Poruka
8.337
Meni sad prijaju mladji.
Nekad sam samo starije.
A sad ne.
Mladji ali ne blentavi i nezreli. Taman
Mda
u mojim 20tim gledala sam starije, čak i 19 god, to je bio max :D
negde sredinom 30tih se počelo obrtati
U 40tim... pa šta da kažem, stariji muškarci većinom imaju mnogo stariji duh od mene, puste stomake (vršnjaci koje poznajem), jedva se pomeraju od kuće a kamoli da planinare, među mlađima mogu da nađem sebi sličniju energiju. Što ne znači da su nešto zreli... Ali ako neko ima više od 30 god, pa mislim trebalo bi da nije dete.

Paula

black cat
Poruka
8.337
Da, sa 35 sam počela sa mlađima... i prvi mlađi, 7 god, sa njim sam dobila decu. Kada smo se upoznali prodisala sam... jednostavno ti stariji sa kojima sam bila do tada su me malko smorili. A sa njim, vozili smo motor, imali avanture, sex u prirodi, vozili rolere, ... Dobro, možda nije stvar godina, no statistički pre ćeš među mlađima naći ko želi da vozi rolere nego među onim starijima. Ja ih još uvek vozim, i njih, i bajs, i idem na plivanje i planinarenja, volim da prespavam negde u prirodi leti ...
U stvari, Ljudi naprosto traže sebi adekvatnog partnera i to nekada zaista nema veze sa godinama. Kakav duh neko nosi u sebi je mnogo važnije. Postoje i mladi ljudi koji su kao starci, nema pravila.

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
27.283
ne znam da li shvatate koliko je primitivno gurati nos u tuđe živote i tuđe odluke u tuđ ukus za žene,
premeravati svet i krojiti ga prema svojim aršinima i okvirima
generalno bavljenje tuđim životima praktikuje samo polusvet
ova tema je ako je već postavljačica htela da diskutuje o razlici u godinama kod partnera mogla da se postavi na sasvim drugačiji način.
a i moderacija bi mogla malo da sankcioniše prostakluke ne samo u postovima već u obrascu koji se nameće ispadom poput ove teme.
evo još jednom da kažem šta mislim o uvodnom postu.
864035-1cd20db57a1f62a2038c1757ba67fb03.jpg

RužnaKoLopov

Elita
Moderator
Poruka
17.184
ne znam da li shvatate koliko je primitivno gurati nos u tuđe živote i tuđe odluke u tuđ ukus za žene,
premeravati svet i krojiti ga prema svojim aršinima i okvirima
generalno bavljenje tuđim životima praktikuje samo polusvet
ova tema je ako je već postavljačica htela da diskutuje o razlici u godinama kod partnera mogla da se postavi na sasvim drugačiji način.
a i moderacija bi mogla malo da sankcioniše prostakluke ne samo u postovima već u obrascu koji se nameće ispadom poput ove teme.
evo još jednom da kažem šta mislim o uvodnom postu.
Pogledajte prilog 1145285

Bože svašta

Svaki dan gurate nos u tudje živote i komentarišete komšiluk , jovanu Jeremić i ostale

Osobe koje su izloženi u štampi , koji su politički aktivni i koji svaki dan više na tv u jesu izloženi i komentarisanju

Šta je to tebe ekstra dirnulo pa smatraš da će ti katanac pomoći ?

RužnaKoLopov

Elita
Moderator
Poruka
17.184
isto što i tebe ekstra dirne svaki put kad uđeš na neku temu.
smatram da je ekstremno glupa i primitivna.
Poruka je automatski spojena:

i želim da se zaključa stvarno. da se ne bi neki korisnici više brukali iznoseći svoje stavove...

Pa zabole korisnike dupe da će neko prokomentarisati da se brukaju

Svak ima svoj stav

Eto tvoj je npr da nesmiju iznositi stavove jer si ti odlucila da se brukaju posto se njihov stav ne uklapa sa tvojim stavom

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.