Razlika u godinama - na drugi nacin

Tusenfryd

Poznat
Poruka
7.674
Pitam ja vas sta mislite o vezama u kojima je devojka starija? Znaci, moze biti razlika od godinu, dve, pet ili cak vise. U nasem teen dobu nisu bas uobicajene ove od pet i vise a sta mislite o onim drugima? Je li to prepreka u muvanju, npr. ako je devojka prvi srednje a decko mali maturant...? Bas me zanima sta mislite, so???
 
Pa ovako.....u teen dobu i nije bas uobicajeno da devojka bude starija..sto znaci da je problem u vama......moje misljenje je da riba moze da bude starija ali max 2 godine.....da naglasim u teen dobu.....dok kasnije moze i 3-4....5 je mnogo......doduse 5 je mnogo sto se veze tice a za nesto drugo........moze i starije.....ustvari sto starije to bolje :twisted: :twisted: :wink:
 
JaH_G|rL:
Zanimljiva tema...inache imala sam mladjeg dechka i nije mi bila neka prepreka...dodushe sad krecem da se ogranichavam uglavnom samo na starije... ne znam zasto 8)
Neeeeeeeeeee :twisted:
________________________
68.gif
69.gif
gubavci.gif
 
Nije to nikakva prepreka. Imam druga koji je vec tri i po godine sa tri godine starijom devojkom. on sad ima 19 sto znaci da je odnos njihovih godina kad su smuvali bio on 16 ona 19. Sve zavisi od toga ko je u pitanju i kako se slazete.
Ja, recimo, sad imam jednu (samo)drugaricu koja je tri godine starija od mene, ali kad pricam sa njom ja to uopste ne primecujem, nimalo nadmenosti, nimalo "ja sam zrelija od tebe" stava. Kad bih pozeleo da budem sa njom, startovao bih je bez problema.
Bitno je kako se ti osecas u sa tim nekim, sve ostalo su sitnice.
 
Evo,moj decko je mladji od mene 2 godine....dobro 3 posto sam ja sad napunila 19 a on ce u oktobru 17.I iskreno apsolutno mi ne smeta.Cak,ponekad on ispada superioran....iovako ima vise iskustva od mene hahaha

Moram da kazem da sam pre imala predrasude ali sada mi je svejedno.And I love my booy :******* :lol:
 
ja ono teoretski prihvatam sve (samo nek neko proba da se nadovezhe i kazhe neshto za babe od 50-60god).
a sad, malo je frka ono, ne bih da zadirem ispod 18, znate ono maloletnice :lol:.... omatorio sam, pa nije u redu. a osim toga, teshko me sad i inspirishu klinke.
 
Master_Chief:
Keeper:
ja ono teoretski prihvatam sve (samo nek neko proba da se nadovezhe i kazhe neshto za babe od 50-60god).
a sad, malo je frka ono, ne bih da zadirem ispod 18, znate ono maloletnice :lol:.... omatorio sam, pa nije u redu. a osim toga, teshko me sad i inspirishu klinke.
a ti bi da ga umochis?! :lol: :lol:

odakle si to zakljuchio? :) mislim, naravno da bih, samo me zanima odakle ti to. jel zato shto sam reko "frka mi je"?... pa da. nisam rekao frka u tom kontekstu, mada nije daleko od istine ni u tvom kontekstu ;-)
 
Jao,znam za par takvih veza i ok ako je njima lepo.Ja recimo nekad nisam bila sa mladjim deckom i evo bas mi se skoro desila jedna takva prica...krenula je neka sema,porukice i statijaznam,decko je sladak,medjutim bupne on meni da je 88. godiste i ja se ti totalno oladim-neka hvala i iskuliram.Jednostavno,smatram da nemam sta da trazim sa mladjim-mozda je glupo al jbg,takva sam....
 

Back
Top