Razlika u godinama - na drugi nacin

laura87:
Jao,znam za par takvih veza i ok ako je njima lepo.Ja recimo nekad nisam bila sa mladjim deckom i evo bas mi se skoro desila jedna takva prica...krenula je neka sema,porukice i statijaznam,decko je sladak,medjutim bupne on meni da je 88. godiste i ja se ti totalno oladim-neka hvala i iskuliram.Jednostavno,smatram da nemam sta da trazim sa mladjim-mozda je glupo al jbg,takva sam....

nije mozhda nego je sigurno glupo.
razlika je samo godinu dana. mada donekle imash opravdanja s obzirom da su u tim godinama devojke "starije", tj zrelije dve-tri godine od svojih vrshnjaka, ali to sve zavisi od sluchaja do sluchaja. sledecji put probaj.
ako te nije blam da si sa mladjim :pPpp
 
Keeper:
laura87:
Jao,znam za par takvih veza i ok ako je njima lepo.Ja recimo nekad nisam bila sa mladjim deckom i evo bas mi se skoro desila jedna takva prica...krenula je neka sema,porukice i statijaznam,decko je sladak,medjutim bupne on meni da je 88. godiste i ja se ti totalno oladim-neka hvala i iskuliram.Jednostavno,smatram da nemam sta da trazim sa mladjim-mozda je glupo al jbg,takva sam....

nije mozhda nego je sigurno glupo.
razlika je samo godinu dana. mada donekle imash opravdanja s obzirom da su u tim godinama devojke "starije", tj zrelije dve-tri godine od svojih vrshnjaka, ali to sve zavisi od sluchaja do sluchaja. sledecji put probaj.
ako te nije blam da si sa mladjim :pPpp


nije me blam,nego iz iskustva se najbolje osecam kad sam sa deckom starijim oko dve godine,ta razlika mi odgovara najvise.....mladji su mi nedorasli :roll:
 
Keeper:
laura87:
nije me blam,nego iz iskustva se najbolje osecam kad sam sa deckom starijim oko dve godine,ta razlika mi odgovara najvise.....mladji su mi nedorasli :roll:

zayebi iskustvo. no rules. jel mozhesh sad sebi sa sigurnoshcju recji da ti je onaj nedorastao?

a osim toga, ako ti je muzh vrshnjak, shto ti shvaler ne bi mogao biti samo godinicu mladji :p

Za ovog mogu sa sigurnoscu da kazem.Btw,mom muzu nije ni za prineti....Inace,Urosh te pozdravlja puno.
 
ja stvarno nikad ne bih mogla da budem sa mladjim deckom, cak nisam bila ni sa nekim ko je moje godiste! jednostavno decko mora da bude stariji, nesto kao i've got to feel safe...
inace moj drug(80 god) je nasao neku koja ima 33 god i dvoje dece... e sad mi recite dal je to normalo?????
 
LPhoklica:
Electra:
Pitam ja vas sta mislite o vezama u kojima je devojka starija?
Više puta su mi se sviđali mlađi, ali kratko.
Fali to što sam tada previše glavna.
tacno tako.
kao sto rekoh vec na nekoj temi, mora da bude dominantniji... ja ne volim da sam previse glavna...

meni se samo jednom svidjao jedan mladji decko (godinu dana) i to je cak trajalo malo duze..
 
Ne vidim kako bih mogao da se zaljubim u petnaest godina stariju osobu... mada svašta je moguće.

Znaš kako cure u tim godinama brže sazrijevaju od muškaraca. I kao takve traže nekog ozbiljnog i zrelog, a takvih je po njima "malo" u njihovom uzrastu. Pa tako nerjetko viđaš da neku tinejdžerku voda neki lik od 23 godina. A tu su još neki dodatni faktori koji mogu biti ali i ne moraju, kao recimo pare i ostalja sranja koja se vezuju za njih.
 

Back
Top