Razlika između Tita i današnjih političara.

Misliš kao što je tvoja familija prvi put videla civilizaciju pre nekih par decenija, i to došavši da prekopava kontejnere u nedostatku istih u svojoj ruralnoj sredini? :lol:
Moja familija mnogo decenija zivi civilizaciju.
Verovatno i ti isto, ali ti si ruralan i primitivan iznutra ostao. Zivis u pecini, litijas si, religijas i sve ostalo primitivno.
Poznati su mi tako izopaceni slucajevi poput tebe. Dijagnoza cista.
 
2)
A AVtihrist ima mačka @Jugoslav Čvarak -a....:maca:, koji se istina ne bi bacio pred granatu..., već vešto šmugnuo...:zzzz:



...
Pppppffffttttt, za ovu tvrdnju nema nikakvih dokaza.

ooooo.gif


Nego, sada me podsjeti na istinitu pricu s Aljaske, Ruger se nakon toga reklamirao da njihov revolver "Alaskan" casull kalibra moze ubiti medvjeda.

:mrgreen:

Istina da je minijaturni rucni top, ali prica je malo nategnuta.
Covjek vodio psa u setnju i napao ih medvjed.
Inace kazu da je to stvarno rijetko, ali radilo se o nekom starom, jako gladnom medvjedu.
Covjek je pri ruci jedino imao taj revolver i opalio, pa sta bog da.
Imao je takvu srecu zbog toga sto se medvjed propeo na straznje i ovaj mu metkom precvikao kicnu.
Znaci to je 1 od 1000 slucajeva u kojima bi tako pogodio.
Medvjed se srusio, bio jos ziv ali zbog precvikane kicme nije mogao dalje.
Ovaj otrcao do auta po visokokalibarsku pusku i dokrajcio ga.
Dosla policija, rangeri i ovaj u toj strci tek tad primjeti da mu je nestao dog.
Vratio se doma, a ovaj ga docekao u dvoristu kao da nista nije bilo, dok je vidio medu smugnuo u oblaku dima.
 
Moja familija mnogo decenija zivi civilizaciju.
Verovatno i ti isto, ali ti si ruralan i primitivan iznutra ostao. Zivis u pecini, litijas si, religijas i sve ostalo primitivno.
Poznati su mi tako izopaceni slucajevi poput tebe. Dijagnoza cista.

Moraćeš jednom da shvatiš da, koliko god ti mislila da je drugačije, vukojebina u kojoj gmižeš nije civilizacija. Razumem da imaš lepo mišljenje o sopstvenoj sredini, ali objektivna merila kažu da prebivaš u divljini :kafa:
 
Moja familija mnogo decenija zivi civilizaciju.
Verovatno i ti isto, ali ti si ruralan i primitivan iznutra ostao. Zivis u pecini, litijas si, religijas i sve ostalo primitivno.
Poznati su mi tako izopaceni slucajevi poput tebe. Dijagnoza cista.
Oceni ovaj nivo bolesti , velicaju agresiju nad Ukrajinom.
Decu truju rusolitijama...

 
Pppppffffttttt, za ovu tvrdnju nema nikakvih dokaza.

Pogledajte prilog 1215624

Nego, sada me podsjeti na istinitu pricu s Aljaske, Ruger se nakon toga reklamirao da njihov revolver "Alaskan" casull kalibra moze ubiti medvjeda.

:mrgreen:

Istina da je minijaturni rucni top, ali prica je malo nategnuta.
Covjek vodio psa u setnju i napao ih medvjed.
Inace kazu da je to stvarno rijetko, ali radilo se o nekom starom, jako gladnom medvjedu.
Covjek je pri ruci jedino imao taj revolver i opalio, pa sta bog da.
Imao je takvu srecu zbog toga sto se medvjed propeo na straznje i ovaj mu metkom precvikao kicnu.
Znaci to je 1 od 1000 slucajeva u kojima bi tako pogodio.
Medvjed se srusio, bio jos ziv ali zbog precvikane kicme nije mogao dalje.
Ovaj otrcao do auta po visokokalibarsku pusku i dokrajcio ga.
Dosla policija, rangeri i ovaj u toj strci tek tad primjeti da mu je nestao dog.
Vratio se doma, a ovaj ga docekao u dvoristu kao da nista nije bilo, dok je vidio medu smugnuo u oblaku dima.

Pa da...tako bi i ti...Vučićevim...gloginje mlatio... :zzzz:


...
 
Nema tu nikakve šizofrenije, normalno je biti patriota, pa bilo da je neko gej ili strejt. Šizofrenija je jedino što se ti i slični zalažete za sve vrste prava i sloboda (ono što si ti podrijetlom iz vukojebine nazivala građanskom agendom :hahaha1: ), a u isto vreme podržavate jednopartijsku diktaturu i doživotnog predsednika :whistling:
Nema potrebe da ti objasnjavam svoje poreklo, moji su jako dugo kolenima unazad u Beogradu.
Mozda su i tvoji, cim se hvatas za taj adut, sto ne umanjuje cinjeicu da si seljace iznutra.
Ili neki salonski umisleni fasista..
Podrzavanje Tita nije podrzavanje dozivotnog predsednika, vec sistema koji je napravio. Mada je i on imao mana i tada je bila crvena burzoazija..
U Titovom sistemu je bilo najbolje to sto je religijase i crkvu uopste sveo na minimalno, kao i nacionalizam.
Nazalost sluzbe su to razrusile i sad zivimo vas smrad.
 
Nema potrebe da ti objasnjavam svoje poreklo, moji su jako dugo kolenima unazad u Beogradu.
Mozda su i tvoji, cim se hvatas za taj adut, sto ne umanjuje cinjeicu da si seljace iznutra.
Ili neki salonski umisleni fasista..
Podrzavanje Tita nije podrzavanje dozivotnog predsednika, vec sistema koji je napravio. Mada je i on imao mana i tada je bila crvena burzoazija..
U Titovom sistemu je bilo najbolje to sto je religijase i crkvu uopste sveo na minimalno, kao i nacionalizam.
Nazalost sluzbe su to razrusile i sad zivimo vas smrad.

Naravno da nema, jasno je tvoje poreklo. Tata i mama ti došli prvim busem iz svoje vukojebine, ti se rodila u nekoj šupi. Klasična tikva bez korena, kao i svi koji dele tvoja smešna uverenja :whistling:
 

Back
Top