RAZGOVORI KOJI SU POTRESLI SRBIJU...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

IDI_DADA_AMIN

Iskusan
Banovan
Poruka
5.486
Postovane kolege, posto dobar deo vas cita neke druge novine, "kurir" " pravda" "velika srbija" , verovatno vam je promako savrseno delo naseg mozda i najboljeg kolumniste , koje cu vas castiti ........i neka to bude moj skromni poklon kolegama na forumu , koji ne citaju ....( mislim , ne citaju ono sto bi treblao..)

PRVI RAZGOVOR (subota, 11. mart, 12:03):
Albijanić zove Koštunicu


VOJISLAV KOŠTUNICA (sanjivo): Alo?
MILOLJUB ALBIJANIĆ (bez daha, uzbuđeno): Predsedniče, hteo sam prvi da vas obavestim...
VOJISLAV KOŠTUNICA (pospano): Ko je to?
MILOLJUB ALBIJANIĆ (iracionalno ganut): Miloljub, Labusov posilni. Hteo sam da vam prvi kažem...
VOJISLAV KOŠTUNICA (oprezno): Miloljub ili Miroljub?
MILOLJUB ALBIJANIĆ (odlučno): Miloljub.
VOJISLAV KOŠTUNICA (precizirajući): Miloljub sa «l»?
MILOLJUB ALBIJANIĆ: «L» kao ludak, lujka, lamela, letva, lepra...
VOJISLAV KOŠTUNICA (prekida ga zevajući): Shvatio sam, bre, važno je da nisi Labus.
MILOLJUB ALBIJANIĆ (grčevito): Baš me je Labus zamolio da vam javim najnoviju vest iz Haga...
VOJISLAV KOŠTUNICA (besno trljajući oči): Stani malo, momče! Odakle ti pravo da me subotom budiš ovako rano i gnjaviš me Hagom od ranog jutra...
MILOLJUB ALBIJANIĆ (dobacuje): Prošlo podne.
VOJISLAV KOŠTUNICA (ljutito): Da li u tu tvoju matematičku glavu može da se smesti podatak da ne dozvoljavam da me svaka budala budi samo zato što poseduje moj broj telefona? Shvataš li da je danas subota, da mi tutnji u ušima, da u glavi imam pritisak od trista tona, da sam loše spavao i nešto odvratno sanjao: kao, Čeda i njegovi – daleko bilo – napunili Dom sindikata...A sad da ti nešto kažem da upamtiš: ako Miroljub sa «r» ima nešto da mi poruči, nemoj da mi šalje jatake, nego da me lično pozove ali tek kad ustanem, popijem kafu, osvestim se. **** vas Hag, da vas **** Hag!
MILOLJUB ALBIJANIĆ (očajnički): Ali, Predsedniče...
VOJISLAV KOŠTUNICA (razulareno): Šibe!

P.S.
Razgovori su autenticni, i stigli su posredstvom "nasih ljudi" .......Laufer je mala beba :)
 
Postovane kolege, posto dobar deo vas cita neke druge novine, "kurir" " pravda" "velika srbija" , verovatno vam je promako savrseno delo naseg mozda i najboljeg kolumniste , koje cu vas castiti ........i neka to bude moj skromni poklon kolegama na forumu , koji ne citaju ....( mislim , ne citaju ono sto bi treblao..)


Drago mi je da se povratio moj ljuti protivnik.
 
DRUGI RAZGOVOR (subota, 11.mart, 12:12):
Stojković zove Koštunicu

VOJISLAV KOŠTUNICA (besno diže slušalicu): Alo?
ZORAN STOJKOVIĆ (drhtavim glasom): Predsedniče...
VOJISLAV KOŠTUNICA (umorno): Ko je to?
ZORAN STOJKOVIĆ (ekstremno odsutno): Tomislav Gačić.
VOJISLAV KOŠTUNICA (veselo): Pahomije, majstore! Prvo da ti čestitam: vidiš šta znači živeti u državi prava bez obzira što sam za oslobađajuću presudu čuo pre nego što je doneta. Najvažnije je da je našim građanima jasno da iza hajke na tebe stoje obaveštajne službe Albanije, Makedonije i Crne Gore, reče mi juče Rade Bulatović da imaju najnovije podatke da su tu priču o pedofiliji pomagali Poljaci, Litvanci i Marokanci, možeš li da zamisliš koliko je to daleko otišlo? Bitno je da se ti što pre vratiš mladim monasima, da i dalje brineš o toj deci, da ih izvedeš na pravi put apstinencije. Uzgred, mnogo si falio našem pregovaračkom kosovskom timu: tvoja reč, tvoj pokret, tvoj pogled u pravom trenutku, tvoj stav, tvoja nepokolebljivost... kičma su naših pravednih zakona zasnovanih na tradicijama međunarodnog prava. Ne moraš ništa da kažeš: zahvaliću se u tvoje ime Stojkoviću.
ZORAN STOJKOVIĆ (mucajući): Ali, predsedniče...
VOJISLAV KOŠTUNICA (zadovoljno): Neću da čujem! Ako neko treba da se zahvaljuje u ovoj situaciji, onda je Vlada u obavezi da se zahvali tebi jer si godinama trpeo najprljavije i najogavnije komentare koji čak i da su istiniti ne objašnjavaju ono bitno: da si visokomoralni rukopoložajnik koji slobodarsku etiku drži kao neugasivi plamen slobode...
ZORAN STOJKOVIĆ (izgubljen): Pogrešio sam, predsedniče, nije Tomislav...
VOJISLAV KOŠTUNICA (dušebrižnički): Polako, polako! Neka si pogrešio, omaklo se, ljudi smo, đavo nas večito iskušava svojim prokletim izazovima putenosti. Niko ti, dragi Pahomije, ne zamera, naprotiv. Dečacima valja objasniti da treba da budu ponosni što ih je vladika primetio, uzneseno iznedrio u carstvo čulnosti, ali, ne brinem, sve će se smiriti. Vlada je uz tebe i iza tebe!
ZORAN STOJKOVIĆ (poremećeno): Ovde je Zoran Stojković!
VOJISLAV KOŠTUNICA (radoznalo): Šta, Zoran došao kod tebe u eparhiju, u Vranju je? Čudno, nije mi pominjao da putuje, ali nema veze. Pozdravi ga i reci mu da mi se javi u ponedeljak: izgleda da imamo baš miran vikend. Čujemo se, Paki!
 
Verovatno ga opet pustili iz ludare, ili je sam pobego sa neurohirugije!

Људи, верујте ми на реч, мене је изузетно тешко насмејати, али коментари на овом ПДФ су ПРАВО ВЕСЕЉЕ......умирем од смеха...

а и иде за нас Србе ПОГУБНА ДЕКАДА 2008. година, па нека се смејемо док још можемо.......8-)
 
DRUGI RAZGOVOR (subota, 11.mart, 12:12):
Stojković zove Koštunicu

Ало ИДИмигавидимига, морам да ти признам да смо сви ми упознати са чињеницом да си ти једино подводач и макро - што значи да ти ниси писао овај "генијални" дијалог, али ја имам неодољиво уверење да је овај неЧУВЕНИ ДИЈАЛОГ писао твој лидер Чедомир фон Удувани...хехехе.......када већ није могао на Академији тј. ФДУ . ондаК на неком подфоруму... тако раде сви апсолутно неталентовани.....
 
ТРЕЋИ РАЗГОВОР, (Субота, 30.12. у 3:55)

Глас: Иги, време је д одеш на спавање
Игидада: Са`ћу само да још нешто поставим на форум!
Глас: Иги...време је да легнеш...
Игидада: Ево, немој да си досадан, само да нешто кажем оним радикалима!
Глас: Иги... кад ти лепо кажем....лези да спаваш
Игидада: Немој бре да си досадан више! Само пет минута!
Глас: Ако сместа не одеш у кревет да се одморимо, напустићу те и више неће имати да ти говори у глави када ти је досадно!
Игидада: Добро... ево... искључио сам се....само... нећеш да ме напустиш?
Глас: Нећу иги, ти си мој омиљени домаћин. Никада нисам имао толико велики простор у нечијој глави.
Игидада: Главноје да ти мене волиш, заиста не знам шта би ја без тебе!
Глас: Па био би много паметнији, не би те људи пљували, имао би девојку и не би пио лекове од којих видиш тродупло... али био би тако усамљен,,,,
Игидада: Ух... јесте...
Глас... Наравно, само знаш сутра мораш да убијеш оног Ацу... ако га не убијеш, чеда неће да победи на изборима за председника...
Игидада: Ух, па немој... није ваљда тако озбиљно!?
Глас: Јесте.... и оног Миту да рокнеш, тај је најгори међу завереницима! А тек Јомини! Тај им је вођа... ако их не убијеш, ониће убити Чеду!
Игидада: Уххх... тројицу? Па како онда да се извучем!
Глас: Лако, ништа се ти не бој. Када их убијеш, иди пред полицијску станицу и викни "Где сте ***** и вас ћу да пококам!" , и када се мурјаци појаве са машинкама, ти јурни на њих!
Игидада: Како си ти само паметан! Никад ја то сам не бих смислио!
Глас: Наравно, зато сам ја ту.
Игидада: А шта ако се мени нешто деси? Шта ће бити са тобом!?
Глас: Не секирај се. Вратићу се у ТВ и сачекаћу да нека нова жрт... мислим, домаћин укључи ТВ на Б92....
 
hehe dobro je :)

Inace sto da cekamo u neizveznosti sledece nastavke, EVO svih devet, na Ceda-jovanovic .com by Sera Artukovic (a koji drugi degenerik bi i mogao da napise nesto slicno)

http://www.cedajovanovic.com/code/navigate.php?Id=384

Ovaj je najbolji, Kostunica - najveca svalercina u Srbiji :D

DEVETI RAZGOVOR (ponedeljak, 13. mart, 01:38 ) :
Koštunica zove Smajlovićku

VOJISLAV KOŠTUNICA (šapatom): Srećo, ja sam!
LJILJANA SMAJLOVIĆ (piskutavo mazno): Baš sam mislila na tebe.
VOJISLAV KOŠTUNICA (ohrabrujuće): Sinoć sam razgovarao s Jočićem, mnogo te pozdravio, na usluzi ti je, samo traži šta ti treba.
LJILJANA SMAJLOVIĆ (piskutavo nežno): Volim kad brineš o meni, ludice.
VOJISLAV KOŠTUNICA (praktično): Kako ti izgleda današnja situacija?
LJILJANA SMAJLOVIĆ (piskutavo analitički): Važno je, ljubavi, da si našao pravu meru: socijalisti i radikali te razumeju, demokrate su zauzete brigom oko Čede; Labusa i njegove sve ovo ništa ne interesuje sve dok privatizacija teče...Tvoj odnos prema Miloševićevoj porodici me je ganuo. O mrtvima sve najlepše, o članovima porodice još lepše! Srbija ti ovo neće zaboraviti, srećo.
VOJISLAV KOŠTUNICA (šapatom): Da ne brinem?
LJILJANA SMAJLOVIĆ (piskutavo naglašeno): Brinem samo zato što nemamo vremena za nas... Opet si u onoj plavoj pidžami, priznaj!
VOJISLAV KOŠTUNICA (pocrveneo): Jesam.
LJILJANA SMAJLOVIĆ (piskutavo spuštajući oktavu): I otkopčao si jedno dugme, priznaj!
VOJISLAV KOŠTUNICA (teško dišući): Aha.
LJILJANA SMAJLOVIĆ (piskutavo senzualno): A tvoje krupne oči sad su skroz zatvorene, priznaj!
VOJISLAV KOŠTUNICA (sve teže izgovarajući reči): Mmmm...
LJILJANA SMAJLOVIĆ (piskutavo naglo): Moram da idem. Sutra me čeka težak dan. A ti, ludice, spavaj... i sanjaj ono što najviše voliš.
VOJISLAV KOŠTUNICA (piskutavo sexy): Tebe i Srbiju. Tim redom!

PS: Tokom pisanja teksta, muzičku podršku davali su CALLA, END OF FASHION, GODS OF BLITZ, BLACKMAIL, YEAH YEAH YEAHS, THE RACONTEURS, THE LASHES, AGENT BLUE, FARIN URLAUB, FALL OUT BOY i FORWARD RUSSIA.
 
ТРЕЋИ РАЗГОВОР, (Субота, 30.12. у 3:55)

Глас: Иги, време је д одеш на спавање
Игидада: Са`ћу само да још нешто поставим на форум!
Глас: Иги...време је да легнеш...
Игидада: Ево, немој да си досадан, само да нешто кажем оним радикалима!
Глас: Иги... кад ти лепо кажем....лези да спаваш
Игидада: Немој бре да си досадан више! Само пет минута!
Глас: Ако сместа не одеш у кревет да се одморимо, напустићу те и више неће имати да ти говори у глави када ти је досадно!
Игидада: Добро... ево... искључио сам се....само... нећеш да ме напустиш?
Глас: Нећу иги, ти си мој омиљени домаћин. Никада нисам имао толико велики простор у нечијој глави.
Игидада: Главноје да ти мене волиш, заиста не знам шта би ја без тебе!
Глас: Па био би много паметнији, не би те људи пљували, имао би девојку и не би пио лекове од којих видиш тродупло... али био би тако усамљен,,,,
Игидада: Ух... јесте...
Глас... Наравно, само знаш сутра мораш да убијеш оног Ацу... ако га не убијеш, чеда неће да победи на изборима за председника...
Игидада: Ух, па немој... није ваљда тако озбиљно!?
Глас: Јесте.... и оног Миту да рокнеш, тај је најгори међу завереницима! А тек Јомини! Тај им је вођа... ако их не убијеш, ониће убити Чеду!
Игидада: Уххх... тројицу? Па како онда да се извучем!
Глас: Лако, ништа се ти не бој. Када их убијеш, иди пред полицијску станицу и викни "Где сте ***** и вас ћу да пококам!" , и када се мурјаци појаве са машинкама, ти јурни на њих!
Игидада: Како си ти само паметан! Никад ја то сам не бих смислио!
Глас: Наравно, зато сам ја ту.
Игидада: А шта ако се мени нешто деси? Шта ће бити са тобом!?
Глас: Не секирај се. Вратићу се у ТВ и сачекаћу да нека нова жрт... мислим, домаћин укључи ТВ на Б92....
Ovo je bilo mnoooogo jako!!! :lol::lol:
Jedino, ostalo je nejasno dal' je Igidada međusobno diskutovao sa jednim ili sa više različitih glasova!!!:lol::lol:
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top