Razgovarala sa Saškom

RužnaKoLopov

Buduća legenda
Moderator
Poruka
35.737
Posle duzeg vremena sam juče skajpala sa mojom Milom

Standardno sam se raspitala za cjelo selo i jesul još u životu

Preselila se Saška sa tipom u novi stan i kazuje da joj je dobro sve komšinice je već upoznala i često prebacuju dve tri reci dok kace veš

Dodaju da je njihova zgrada bila poprilično mirna ali od kad su komšija sa leve strane nešto nije više uredu

Primijetila je da njena komšinica više ne kaci pamučne gatje vetj je prešla na cipku

Kaže da komšije često imaju vatrene diskusije jer on nikako da shvati sto ona sad kupuje cipkasti

Nela nešto odje nije uredu
Dok Nela tvrdi da je sve okey
Posvadjaju se ko pas i mačka

Saška je neki dan vrisnula ebale vas gatje gatje ko gatje šta dramite

Ali kaže komšija ne odustaje da se svadja sa Nelom

I dje je sad problem iz muškog ugla kad žena sa pamuka predje na cipku ?
 
Bozhe ti pomozi

kako ne kapirate

Sashkitj chuje kako se Komshija svadja sa rodjenom zhenom koja ima zvuchno Ime Nela
razlog svadje Nela je prestala da nosi obichni i neupadljiv pamuchni vesh vetj je preshla na chipkast
sad komshija (Nelin Muzh pizzdi) nije mu jasno shto Nela netje vishe da nosi klasichnu varijantu (Srbacki vesh)


Sashka inache poznata da ima kratak fitilj uzhiva u kafici na balkonu, tu raspravu na balkonu pored vishe nema namjeru da slusha i vrisnula " ebale vas gatje ! gatje ko gatje pa shta !


a pre toga sam naravno pitala Sashku ----> kako su kutji svi!?

mi smo inache iz jednog sela i ima nas tako josh i volemo ogovarati rodice koje ne volimo i koje volimo :))))


ako sad nije jasno brishem nalog (momentalno)
 

Back
Top