"Ratni zločinac" Purda izveo početni udarac!

mi južnjaci

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.141
http://www.novosti.rs/vesti/sport.72.html:330169-Ratni-zlocinac-Purda-izveo-pocetni-udarac
Da vidimo sad kako će da reaguju UEFA i FIFA! Na prvom meču finala Kupa Hrvatske između Dinama i Varteksa početni udarac je izveoTihomir Purda,čovek poznat po ratnim zločinima nad Srbima u ratu na prostorima Hrvatske i BiH.

Poznato je da evropska i fudbalska kuća fudbala kažnjava srpske navijače i zbog nacionalnih obeležja. Poznato je da je da su Savez, Zvezda i Partizan plaćali kazne za svaki transparent patriotske sadržine koji bi razvili njihovi navijači. Ali, u Hrvatskoj duvaju neki drugi vetrovi... Ratni zločinci se glorifikuju od strane navijača i javnosti. Ali, prvi put se desilo da neki takav groteksan lik bude glavna faca jedne tako velike utakmice kao što je finale nacionalnog kupa.
kad polupismeni novinari huškaju neuk narod, zar možete očekivat neki napredak???
čoban novinar nikako da shvati da je "Republika Srbija je odbacila sve optužbe protiv Purde"
 
http://www.novosti.rs/vesti/sport.72.html:330169-Ratni-zlocinac-Purda-izveo-pocetni-udarac

kad polupismeni novinari huškaju neuk narod, zar možete očekivat neki napredak???
čoban novinar nikako da shvati da je "Republika Srbija je odbacila sve optužbe protiv Purde"

Misis , vasi ljudi u republici Srbiji su odbacili optuzbe ,jer ih boli uvo dal su neki Srbi strqadali ...

Zaissta je tesko zamisliti da ste u opste iamali bilo koga drugog da izvede pocetni udarac na toj utakmici . |Mi Srbi razumemo da je to morao biti Purda , jer su i Pavelic i Maks Luburic mrtvi.
 
Misis , vasi ljudi u republici Srbiji su odbacili optuzbe ,jer ih boli uvo dal su neki Srbi strqadali ...

Zaissta je tesko zamisliti da ste u opste iamali bilo koga drugog da izvede pocetni udarac na toj utakmici . |Mi Srbi razumemo da je to morao biti Purda , jer su i Pavelic i Maks Luburic mrtvi.

Могли су Францетићевог малог да позову :per:
 
Misis , vasi ljudi u republici Srbiji su odbacili optuzbe ,jer ih boli uvo dal su neki Srbi strqadali ...

Zaissta je tesko zamisliti da ste u opste iamali bilo koga drugog da izvede pocetni udarac na toj utakmici . |Mi Srbi razumemo da je to morao biti Purda , jer su i Pavelic i Maks Luburic mrtvi.

opet "belosvecka urota " protiv patrio-srba. jel misliš kad dođu tvoji na vlast da će tek onda to biti to. ??? e onda čekaj možda i dočekaš
 
http://www.novosti.rs/vesti/sport.72.html:330169-Ratni-zlocinac-Purda-izveo-pocetni-udarac

kad polupismeni novinari huškaju neuk narod, zar možete očekivat neki napredak???
čoban novinar nikako da shvati da je "Republika Srbija je odbacila sve optužbe protiv Purde"

Где је ту грешка? Пурда јесте злочинац,а то што је Тадић ради Еуропске будућности и добросуиседских односа одустао од тужбе не значи да Пурдаа није починио злочине!
Са којим разлогом тај ратни злочинац учествује у спортском догађају? Да ли он промовише неке вредности или своје злочине на тај начин,а маса усташких дивљака хорда полуљуди му кличе "убиј,убиј Србина"! Ви усташоиди сте неука гомна!
 
Где је ту грешка? Пурда јесте злочинац,а то што је Тадић ради Еуропске будућности и добросуиседских односа одустао од тужбе не значи да Пурдаа није починио злочине!
Са којим разлогом тај ратни злочинац учествује у спортском догађају? Да ли он промовише неке вредности или своје злочине на тај начин,а маса усташких дивљака хорда полуљуди му кличе "убиј,убиј Србина"! Ви усташоиди сте неука гомна!

..opet si sve usro !!!!....bagzzi,bagzzi...
 
katanac.jpg
 
opet "belosvecka urota " protiv patrio-srba. jel misliš kad dođu tvoji na vlast da će tek onda to biti to. ??? e onda čekaj možda i dočekaš

Ништа се боље и паметније од цроАТА није ни могло очекивати,
осим да се лоПУРДА симболично спали на центру игралишта
у знак протеста због "неправилне осуде" Хашког Трибунала,
наравно, уз директан пренос ХТВ САТ ово,оно ....

:cepanje: di ćeš kad dođe tvoj čas ??? da nećeš u lijepu našu :rotf::rotf::rotf:

Ја ћу, "када дође време" ... :per::per::per:
 
Ништа се боље и паметније од цроАТА није ни могло очекивати,
осим да се лоПУРДА симболично спали на центру игралишта
у знак протеста због "неправилне осуде" Хашког Трибунала,
наравно, уз директан пренос ХТВ САТ ово,оно ....



Ја ћу, "када дође време" ... :per::per::per:

..ako trebas apartman samo javi...
 
http://www.novosti.rs/vesti/sport.72.html:330169-Ratni-zlocinac-Purda-izveo-pocetni-udarac

kad polupismeni novinari huškaju neuk narod, zar možete očekivat neki napredak???
čoban novinar nikako da shvati da je "Republika Srbija je odbacila sve optužbe protiv Purde"

Vec vidjeno od pastirskih medija, kad se takve bljuvotine pisu 15 godina nakon rata - a lokalni konzumenti iste revno placaju i netremice gutaju - zamisli kakvi su tek natpisi bili tokom rata.

A znas zasto im mediji serviraju ovakve podlosti? Jer rulja to zeli citati. Jer rulja zeli u to vjerovati. Rulja trazi mitomansko guslanje, a ovi samo odgovaraju na zahtjeve.

Inace, kompletna medijska slika im je tmurna: pismenost na vrlo niskoj razini, objektivnost izvjestavanja nikakva, stil pisanja podao, huskacki i povrsan uz kronicno laganje i proizvoljno mijenjanje cinjenica prema osobnom nahodjenju i dnevnim potrebama onoga tko placa clanak / reportazu / izvjesce / anketu / you name it.
 
ОЧИТО ЈЕ ДА ОВДЈЕ СВАКО ПИСКАРА ШТА ОЋЕ А НЕ ПОЗНАЈЕ ЧИЊЕНИЦЕ.
Игранка са Пурдом подметнута је (или намјерно прихваћена...)
ЧИЊЕНИЦА је да се оптужба против Пурде базирала ЈЕДИНО НА ИЗЈАВИ ИЗНУЂЕНОЈ У СРЕМСКОЈ МИТРОВИЦИ У ЗАТВОРУ..
Е, сад, коме је било то у интересу други је пар опанака.

Неко је дакле Пурду ПОДМЕТНУО знајући да ће бити ослобођен (јер СТВАРНО НЕ ПОСТОЈЕ НИКАКВИ ДОКАЗИ!) и да се Србија ИЗБЛАМИРА.

Питање је шта је са ОГРОМНИМ БРОЈЕМ ПРАВИХ ЗЛОЧИНАЦА, као и са онима који су се са Хрватима у овој ПАКЛЕНОЈ ИГРАНЦИ ТАЛИЛИ...

Него да приупитам Хрвате који долазе на овај форум... што не питате за Александра Васиљевића?
Шта је са оптужницом у жупанијском суду у Осијеку?
Не тражите га нешто????
 

Back
Top