Ратни амерички брод потопио брод у Атлантику /фото/

brod potopio brod a ne brod potonuo brod.U ovom slucaju potopljeni i nije bas brod nego neko plovilo.Plovilo je opštiji pojam u odnosu na brod.

Хвала. Штета, увек са радошћу дочекујемо несреће америчке војске. И њихових симпатизера, наравно.
 
Moram da priznam, da me ova tragedija (hajde da imenujemo jednu: obrazovni sistem) Drzave Srbije pocinje neopisivo zabavljati... Kakve su se budale nakotile u toj Srbiji, i kakva sranja prave... Pa ovo je urnebes zivi!

I onda se Srbi u Srbiji pitaju zasto je platica samo 300 EURa mesecno... Trebala bi, shodno sranjima koja se prave, da bude 30 (kao na Kubi)!

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :rotf:
Pa dobro,znamo da si pametan missim ... A ima li stradalih u toj kako kazes tragediji ?
 
Хвала. Штета, увек са радошћу дочекујемо несреће америчке војске. И њихових симпатизера, наравно.
Хвала. Штета, увек са радошћу дочекујемо несреће америчке војске. И њихових симпатизера, наравно.
Jeste,Mada generalno,uopšte uzev,u principu,načelno covek ne treba da se raduje tudjoj smrti ali od svakog pravila postoji izuzetak,jelte
 
Haha majko moja pa nije ni čudo što, slepci, vladaju,..
Sta nije ovde jasno,..
"The U.S. Naval Forces Southern Command has confirmed that Freedom-class Littoral Combat Ship USS Detroit (LCS 7) sinks a vessel in the western Atlantic on November 23"
Da, američka mornarica je potopila brod, a ne obratno.

Ortar ponovo na Stubu Blama.
 
ЈБТ ја не могу да верујем да у људима и кад покажеш да је нешто погрешно неће да ти верују.
Као о што је маса људи већ рекла није потонуо амерички брод.
Људи вест је на изворном језику (енглеском) објављена на колико сам ја видео само војним блоговима где се цитира да је америчка морнарица прецизније команда њихових јужних снага потврдила да је њихово пловило брод Фридом класе УСС Детроит потопио неко пловило док је патролирао у западним Атлантиком 23. новембра.
Даље кажу да се на броду налазила група америчких најједноставније речено полицајаца и да је брод био придружен групи која је патролирала са циљем да сузбије трговину дрогом и друге врсте кријумчарења.

Сад с обзиром да ни у једним званичним новинама нисам успео да нађем текст о овоме већ само војне блогове можда се ово није ни десило већ је више промоција за тај брод нове генерације а слике су са неке војне вежбе где су они потопили неки чамац (Западни Атлантик је поприлично широк појам да опишеш где се нешто десило али опет није као да ће војска да каже тачне координате где им је брод).

Ово је слика тог америчког брода
5949637.jpg
А ово је слика потопљеног пловила које се горе види како се дими ко да неко суши месо
5949631.jpg

Ако човек само на 5 секунди погледа може да види да брод са горе слике није онаj са доле јер је овај доле као прво с обзиром како је изгорео био добрим делом прављен од дрвета а онај горе је скроз од метала, а друго облици се не поклапају.

Мој савет људима је да престану да читају наше новине са једним изузетком а то је Спортски Журнал. Добијем напад пролива само кад погледам наслове у нашим новинама који су толико кењаторски да би требала епидемија диареје да се прогласи у целој земљи оно кад кажу извор познат редакцији или из нашег извора у влади и тако то читај уз бурек и јогурт сам све измислио да испуним квоту текста.

Измена: Слике су овде јер се на посту не виде
 
Moram da priznam, da me ova tragedija (hajde da imenujemo jednu: obrazovni sistem) Drzave Srbije pocinje neopisivo zabavljati... Kakve su se budale nakotile u toj Srbiji, i kakva sranja prave... Pa ovo je urnebes zivi!

I onda se Srbi u Srbiji pitaju zasto je platica samo 300 EURa mesecno... Trebala bi, shodno sranjima koja se prave, da bude 30 (kao na Kubi)!

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :rotf:
Kad međunarodni test učenika pokaže da je pola srpskih učenika funkcionalno nepismeno, oni kažu pa Kosovo je još gore i zadovoljno potegnu iz boce.
 
Ovaj darad je veći promašaj i od onog nepismenog sremskog vuka. Kažem je lepo, dobro je nama kad vidim ko sve ima pravo glasa. Takvi ubijaju Srbiju i sve što valja u njoj.

Да, треба их упрегнути да риљају.

Сви ови експерименти у задњих сто и кусур година са обавезним образовањем и сл су били чисти промашај.
 
Da, američka mornarica je potopila brod, a ne obratno.
Квочка снела јаје, па се раскокодакала.

Корејска морнарица потопи брод, или Русија, или Боркина фасо, ... па не кокодаче ко ненормална.
А смрде потопе неки чамац и дају лажну вест, да се расчује...
Како се само цео свет радује што им 70% морнарице и авијације није функционално, што им фали 50% мирнодопског официрског кадра, 70% пилота, ...
Свака несрећа у САД изазива свеопште весеље по свету.

Живи трунете. СССР је бар пропао у дану, а сифилистичари се живи распадају.
 

Back
Top