Ratkon Mladic: Ja nisam nikoga ubio, neka odgovaraju oni koji su ubijali

mi južnjaci

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.141
koja ljudska nula od čovjeka, sad bi odgovornost prebacio na one srbe kojima je zapovjedio ubojstva. :evil:

evo vam partiote... nejge branite, ovaj ljudski ološ...

Ајде CROati, у троскоцима .....

tumblr_llcn6siUU41qij9u5o1_500.gif
 

Back
Top