Rat u Ukrajini (34)

Da li uskoro sledi direktan sukob između Rusije i NATO?

• Ukupno glasova
    60
Podržavate državni terorizam i brutalnu agresiju Rusije. Vrlo ste senzibilnu na druge oblike nasilja kada su Rusi u pitanju.
Zapadni mediji konstatuju da Ukri namerno napadaju civile:
140DF82C-ACF9-47EE-8B12-CE0AD5F5950F.jpeg

Nacistička priroda Ukro režima:
D9E6CDB7-FAD8-4973-B0EB-7DDCA81EACC7.jpeg

Ruska propaganda izbacuje AI generirane slike Rusije da prikaže kako tako sve cvjeta, sunce sija, ulice pune ljudi.
Samo po tim slikama ispada da su Rusi ružni mutanti, islam smijenio kršćanstvo itd.

Pogledajte prilog 1569105

Pogledajte prilog 1569106Pogledajte prilog 1569107
Pogledajte prilog 1569108

Kakav raspad mora biti u Rusiji kad i svakodnevnicu tamo moraju fejkati.
Nisam siguran, meni ovi izgledaju kao tipični Rusi nakon dugogodišnjeg tretmana metilnim alkoholom.

20240623_211624.jpg

Ilegalno je ušao u Ukrajinu.
Kazna za to je smrt.
Ko želi ostati živ, neka izvadi vizu, ostali će biti ubijeni.
Jel sada sve jasno?
jel ti shvatas da su rusi radjani u toj ukrajini, da je taj mozda sa ukrajinskim drzavljanstvom, samo rus? jel ti shvatas da je donbas ceo imao ukrajisnki pasos i svi krimljani? meni je sve jasno, ali cro bojna ima raspad u glavama, ozednele ustase, napile bi se krvi, i onda prete, ko nema vizu smrt - ajde? frcko, sedi dole, ne zaleci se, ne moramo mi da pricamo ako neces

150 milijardi ide na plaće
150 milijardi na nabavke nove opreme
150 milijardi na razvoj novog oružja
50 milijardi za nuklearni arsenal
15 milijardi za housing
15 milijardi za vojne konstrukcije
40 milijardi vojna pomoć Ukrajini
ostatak za operacije i održavanje vojne opreme.
E tu dolazimo do najvaznije cifre. 150 milijardi za opremu. Ista, pa cak i bolja oprema ruske proizvodnje kosta da se nabavi 50 milijardi. I tu Rusi imaju prednost.
Jer niko nikada nije potvrdio koliki je Ruski vojni budzet, kao ni Kineski. Istina je da u tajnosti odvajaju mnogo vise , sto se i videlo od pocetka SVO , jer imaju daleko vise zaliha nego sto je zvanicno prijavljeno

Back