Rat u Ukrajini (31)

Kada će se rat završiti?

• Ukupno glasova
    77
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ради она моју ђоку 😂

За Русе је Кијев оно што је за нас КиМ.

Њихова тактика је да што више НАТО нациста сахране у местима која немају неки нарочит историјски значај, како би сутра Кијев и Одесу узели уз што мање разарања.

Mozda je trenutak da se pregovara.Rusi dobiju kompletne 4 oblasti i Krim i tu se povuce granica.Naravno dok se pregovara operacije ne prekidati.Ukrajina mozda moze izvuci ostatak teritorije,ako bude oklijevala izgubit ce jos neke oblasti.

Kasno je za pregovore bajo moj.. Nestace cela Ukrajina kao da nikad nije ni postojala. Sledeca je Poljska i ona balticka mudanca.

За Русе је Кијев оно што је за нас КиМ.

Њихова тактика је да што више НАТО нациста сахране у местима која немају неки нарочит историјски значај, како би сутра Кијев и Одесу узели уз што мање разарања.
У ком ти дечко филму живиш.

Naivni su oni koji misle da je Putin kao predsjednik slučajno eto unuk kuhara Staljinu, tako je, djeda Putina je bio kuhar Staljinu.

A da bi netko bio kuhar Staljinu, trebao si imati veće kvalifikacije nego bilo kakvi savjetnik Staljinu tada.

Nisam ja na strani one HULJE Zelenskoga, ali Putin je daleko od bilo kakvog svijetla po ovaj svijet, nego eto... pošto nekome smeta Duboka Država (meni prvome), onda eto Putin je dobar, ma nemoj..., da je to bar tako lako i jednostavno.

У ком ти дечко филму живиш.

У филму кокања НАТО нациста

JTNG.gif

Naivni su oni koji misle da je Putin slučajno predsjednik kao unuk kuhara Staljinu, tako je, djeda Putina je bio kuhar Staljinu.

A da bi netko bio kuhar Staljinu, trebao si imati veće kvalifikacije nego bilo kakvi savjetnik Staljinu tada.

Nisam ja na strani one HULJE Zelenskoga, ali Putin je daleko od bilo kakvog svijetla po ovaj svijet, nego eto... pošto nekome smeta Duboka Država (meni prvome), onda eto Putin je dobar, ma nemoj..., da je to bar tako lako i jednostavno.

Скухао вам Путин мишомор у Авдејевци z:D

Ma glavno da je on eto slučajno unuk svome dragome dedi koji je hranio poštenoga čovjeka Staljina.

Ви НАТОвци сте изузетно глупи људи

Сто пута вам је било исплативије да се нагодите са Русима о подели интересних сфера него што рат водите

Mozda je trenutak da se pregovara.Rusi dobiju kompletne 4 oblasti i Krim i tu se povuce granica.Naravno dok se pregovara operacije ne prekidati.Ukrajina mozda moze izvuci ostatak teritorije,ako bude oklijevala izgubit ce jos neke oblasti.

sumnjam, neće Ukrajincima biti dozvoljeno da pregovaraju pre izbora u USA

jedino ako se desi baš slom na frontu mada ne verujem da će dostići te razmera, posebno ne brzo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back