Rat u Ukrajini (27)

Da li će biti značajnih teritorijalnih promena na frontu u narednom periodu?

• Ukupno glasova
    104
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
🇺🇲 Дубоки народ Америке се пробудио:

- Изненадили бисте се да то чујете од црње попут мене, али чекамо Трампа! Треба нам да се врати! Бајден није потребан за пакао, није се правдао – надувао је своје дугове, надувао буџет. Седимо у гузици! И дао паре овој Крајини...Украјини!

Боли ме *урац! Они желе рат, али мени не треба. Где су моје паре?? Имамо ветеране, *ебене бескућнике, који спавају на улици, па је сав наш новац дао у иностранство! А ти не би ишао, Бајдене, у дупе!©

UPD: У САД има око 20 милиона ветерана. Више од 37.000 њих било је бескућника 2020. године, наводи Military Times. Истовремено, ветерани чине 8% "популације бескућника" у земљи.

Друго је питање чему толики ветерани на светионику демократије, ко је нападао САД?!🤔

Ukraina_ru:

🇺🇦ВСУшники у близини Купјанска креативно су приступили маскирању тако што су вукли гране јавора и причврстиле их за опрему.

У принципу, могли би истовремено да посеку за своје ковчеге.😏

.
Британски МИ-6 пренео је председништву и генералштабу нове обавештајне податке да је Кремљ донео одлуку да у Украјини искористи свој арсенал касетне муниције у пуном обиму.

Руска војска већ је почела да довози на фронт касетне авиобомбе/ракете/гранате.

.
И онда ће ред кмечања како то није фер. :roll:

Tako je i Napoleon mislio. Pa posle Sergej otvarao bistroe po Parizu.
"Bistro, bistro"
I nemoj da nije ladno.
Hitler nas zamolio da njega ne diramo i ne pominjemo. Ima on i svojih problema.
Francuzi i dalje cuvaju uspomenu na taj period i zedne Kozake. Evo jedan blizu mene
title-1646602061.jpg

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back