Rat u Ukrajini (17)

Koji od tri ishoda vam je najverovatniji?


  • Ukupno glasova
    130
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
1670110612961.png

 
Roknilo ruski vojni kamion pun sanduka municije

Fejk i to očigledan, Ukri su u Bahmutu veoma u neprijatnoj situaciji - Zeleni može ili da se povuče, ili sledi slom, više rotacije trupa nisu moguće, a gubici rastu, još je genije poslao teritorijalce protiv Wagnerovih Trenkovih pandura, da ne licitiram i merim vrednost ljudskih života…
 
Poslednja izmena:
Kako malo crni čoveče, pa Ukrajina je, pre rata, imala manje od 200k redovnog sastava a to ti je sve u uniformi uključujući i mnoge koji ne nose oružje.

Ukupno su imali 20-tak brigada različite namene. Ako uzmeš prosečnih 5k po brigadi to ti je 100k vojnika

100.000 mrtvih je 20 brigada počišćenih, to je nenormalna brojka
Netacno.

350 hiljada redovni sastav
300 hiljada rezervista mobilisanih pre intervencije, vec tada su imali info o mogucem napadu.
400 hiljada teritorijalna odbrana
200 hiljada dobrovoljaca
50 hiljada stranaca, tu spadaju dobrovoljci, placenici, avanturisti, instruktori, komanda…
Ovo je brojka pre intervencije 48 sati.
Samo u reonu Donbasa i Mariupolja je bilo 260 hiljada.
100 hiljada je obicna budalastina.
U 6 talasa mobilizacije pokrenuto je preko 3 miliona ljudi. Brojke su mnogo gore nego sto verujete.
Sami ukrajinci su u jednom trenutku rekli da gube 1000 dnevno, pa 2 hiljade.
Samo u kontraofanzivi su za nedelju dana izgubili 15 hiljada vojnika.

Realnost je da gube 7000 hiljada dnevno ljudi. To je katastrofa.

Preterano punjenje etra propagandom pedonacista je dovelo do toga da je tesko doci do podataka. Ali nisu samo mediji izvor.

Nisam dodao , policiju i obavestajne agencije, ciji je broj oko pola miliona.
 
Poslednja izmena:
U Ukrajini se uveliko odvija trgovina organima i to u puno većoj razmeri nego na Kosovu svojevremeno. Masovno mestaju civili i vojnici koji se kasape i vade im se organi koji završavaju uglavnom na zapadu. Ukrajinske kriminalne grupe vade organe uglavnom ukrajinskim vojnicima i civilima, zato što su im ruski teže dostupni. Ko zna koliko ukrajinskih vojnika koji su bili ranjeni po bolnicama i koji bi se oporavili je bukvalno zaklano od strane ukrajinskih doktora koji su im nakon toga izvadili organe koji su transportovani na zapad, u Izrael itd.
Lopovi uvek vide lopovluk, vecina je postena.
 
A slika ti je iz recimo juna kada je tačno 14 Poljaka ratovalo u Ukrajini ali su Poljaci bili vidoviti i znali su da će im trebati veliko groblje kad dođe zima

Nemoj postavljati stvari koje su ovako providne laži, šta će ti to.
ne razumem?
odakle ovo, da nisu ekshumirane poljske zrtve iz ww2 koje su pobili ukrajinci, pa naknadno sahranjene kako dolikuje?

Casual Observer

odakle ti slika, zasto nas dovodis u zabludu? oces na ignore?
 
Svim ovim fašističkim kerovima koji ovde laju i nekrofilima koji aplaudiraju nad mrtvima želim da se, rukovođeni izjavom koju podržavaju, ostvare u tome da je kako kaže zapadni lider

"500 000 umrle iračke djece vrijedno promjene režima"

tako što će dati svoju djecu za tu promjenu režima.

Pseta fašistička, da ste imalo ljudi a ne kerovi znali bi da svi ideali ovog svijeta ne vrijede suze jednog djeteta!!!

Ne žalite za mrtvom djecom sve dok nisu vaša. Kainovi potomci, to ste vi.
 
Ja sam tek skontao nešto važno. Ne znam kako mi je to ranije promaklo, valjda ne razmišlja čovjek pokvaren.
Psihologija tu kaže da ne možeš odmah prepoznati ono što nemaš u sebi.

Ovi prozapadni forumaši što ovde pišu u stvari rade za Ruse. Ko njih čita odmah će preći na rusku stranu kad vidi šta i kako pišu.
Svaka čast.
Malocas sam odgovorio Krishni na njegovu tvrdnju da Ukrajinci ubijaju SVOJE vojnike cije organe prodaju na zapad, sad mi je jasnije zasto tako misli, Hvala.
 
Svim ovim fašističkim kerovima koji ovde laju i nekrofilima koji aplaudiraju nad mrtvima želim da se, rukovođeni izjavom koju podržavaju, ostvare u tome da je kako kaže zapadni lider

"500 000 umrle iračke djece vrijedno promjene režima"

tako što će dati svoju djecu za tu promjenu režima.

Pseta fašistička, da ste imalo ljudi a ne kerovi znali bi da svi ideali ovog svijeta ne vrijede suze jednog djeteta!!!

Ne žalite za mrtvom djecom sve dok nisu vaša. Kainovi potomci, to ste vi.
sve si u pravu, ali za sve sam ja adam prvi covek kriv
druge linije osim kainove i nemam
ostalo je falsifikat

uskoro kada krene pravo istrebljivanje, samo mene krivite, ADAMA, ali ja svoga KAINA ne mogu da se odreknem, NIKAD!
ne moze kain da bude krivlji od mene adama nikad!~
 
Poslednja izmena:
Malocas sam odgovorio Krishni na njegovu tvrdnju da Ukrajinci ubijaju SVOJE vojnike cije organe prodaju na zapad, sad mi je jasnije zasto tako misli, Hvala.
a sta mislis kome je u interesu da tako misli?
ja mislim ukrajinskim vojncima koji bi da dezertiraju, cuju to, i odmah se uplase i ne smeju da dezertiraju, a inace bi.
znaci da ukre uopste ne demantuju, njima je u intersu da to veruju, jer da streljaju i svoje vec znamo, kada ruse streljaju snimaju, pa posle lazu, kao da smo mi svi slepi kod ociju - i roznjce se preprodaju, aha!

rus moze slobodno da dezertira, mozda mu preti zatvor, a ukri leti glava, plus mogu i organi da odlete preko njihove zute kuce

pozdrav svim dezerterima, pazljivo dezertirajte, prvo isplanirajte bekstvo, de da vas kasape fasisti? ionako ce da ode ma cela ukrajina rusima, a ne samo krim, a lagali su vas da cete i krim povratiti - povraticete samo svoje ORGANE, bolje begajte za EU, gde tece med i mleko, ruska nafta badava, tricavih ni $60..:ok:
 
Poslednja izmena:
Ahaha, sve nade se polažu u brzu smrt Putina. Tolika je želja da su ubacili i infografiku.
Budalama nije jasno da je Putin toliko mekan i od početka sputava rusku vojsku da je ozbiljno počeo da nervira Ruse i da mole Boga da na njegovo mesto ne zasedne naslednik koji neće imati toliko obzira.

FjDvOv9WQAI-HDs

a sta mislis kome je u interesu da tako misli?
ja mislim ukrajinskim vojncima koji bi da dezertiraju, cuju to, i odmah se uplase i ne smeju da dezertiraju, a inace bi.
znaci da ukre uopste ne demantuju, njima je u intersu da to veruju, jer da streljaju i svoje vec znamo, kada ruse streljaju snimaju, pa posle lazu, kao da smo mi svi slepi kod ociju - i roznjce se preprodaju, aha!

rus moze slobodno da dezertira, mozda mu preti zatvor, a ukri leti glava, plus mogu i organi da odlete preko njihove zute kuce

pozdrav svim dezerterima, pazljivo dezertirajte, prvo isplanirajte bekstvo, de da vas kasape fasisti? ionako ce da ode ma cela ukrajina rusima, a ne samo krim, a lagali su vas da cete i krim povratiti - povraticete samo svoje ORGANE, bolje begajte za EU, gde tece med i mleko, ruska nafta badava, tricavih ni $60..
Kakvi dezerteri, Krisna je govorio o ranjenim vojnicima i doktorima koji ih kolju da bi dosli do njihovih organa.
 
Kakvi dezerteri, Krisna je govorio o ranjenim vojnicima i doktorima koji ih kolju da bi dosli do njihovih organa.
ajde malo ukljuci mozak, moze?

ursula fon den lajen objavljuje broj od 100.000 ukra, pa ga brise, jel tako?

ajde sad zamisli koliko mora ranjenika da bude - gde su ti ljudi, nestali?

pa necemo da se lazemo, danas svaki mobilni ima kameru, gde je spasavanje ranjenika, izvlacenje i uspesna operacija? toga prosto nema, jer se sediraju na licu mesta do smrti... i jeste, ne vade im organe, samo se ubiju kao psi! nema uslova za spasavanje ranjenika generalno, ali to ne znaci da nema finansijera koji bi uslove omogucio za organe, u izuzetnim situacijama, kada spasa ranjeniku nema.
je morao da dokumentuje ako vec tvrdi to, ja samo sumnjam, nisam video njegov post.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top