Rat u Ukrajini (17)

Koji od tri ishoda vam je najverovatniji?


  • Ukupno glasova
    130
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ukrajina Vazdušna opasnost širom jugoistoka zemlje.
Inače, ovi udari po infrastrukturi su ono što su NATO, US, radili u prvim danima svojih napada, od Iraka, nas, opet Iraka, preko Libije, pa dalje..

Fif9V3bXgAA7LxJ

Odma bi on pozvao Moskvu.. samo kada bi mu gazde dozvolile..
Tako treba, da svaki Ukr na front dođe potpuno svestan svega što može da ga snađe.
 
Poslednja izmena:
🇮🇪🇺🇦„Овде званично нису добродошли”: У Ирској су становници изашли да протестују против смештаја украјинских избеглица. Ирски министар за интеграцију Родерик О'Горман и министар финансија Паскал Донохо састали су се са становницима централне области Даблина и рекли да је смештај избеглица у њиховој области урађен као део "кризног" одговора на међународну ванредну ситуацију. Али становници нису задовољни концентрацијом оволиког броја избеглица. Људи су посебно забринути због доласка великог броја усамљених украјинских мушкараца.

 
Riječ je o poremećaju u obrascu seksualnog nagona. To se nekada liječilo, ako je pacijent to htio. Nisu misli ne znam kojeg stoljeća, znanost je…
Ne mislim da treba zabranjivati, ali treba glasno i jasno to reći u školama i javnom prostoru, znanstveno objašnjenje homoseksualizma.
Nije apsolutno nikakva sramota biti bolestan, pa 90% Hrvatske ima nekakav poremećaj, mnogi i nasljedne.
To je oduvijek bio moj stav prema seksualno alternativnim obrascima ponašanja, i držim se toga. Ne da ne treba to ignorirati, treba to jasno reći, u psihološkoj klasifikaciji bolesti i poremećaja je to donedavno stajalo, dakle i liječilo se.
Znači ima izliječenih peddera? :lol:
Svašta se svojedobrno liječilo, i lobotomija je bila klasičan zahvat. Poremećaj kažeš? Pa je, to je sigurno. Kao i poremećaj kada voliš ogromne sise, debele žene ili stare babe.
 
Znači ima izliječenih peddera? :lol:
Svašta se svojedobrno liječilo, i lobotomija je bila klasičan zahvat. Poremećaj kažeš? Pa je, to je sigurno. Kao i poremećaj kada voliš ogromne sise, debele žene ili stare babe.
Pišem o biologiji i promašenom nagonu.
Ima puno špekulacija o podrijetlu i ponašanju u imperativu biološkog opstanka.
I općenito, to bi trebalo biti pitanje znanosti, a ne filozofije, sociologije, svjetonazora.
Mislim da je poremećaj jer dok je znanost imala primat upisivala ju je u klasifikaciju poremećaja.
Danas su znanstvenici potkupljeni i zastrašeni, što i jest preduvjet za post-truth svijet. To vrijedi i za pitanje pobačaja, COVID-19, itd.
 
Pišem o biologiji i promašenom nagonu.
Ima puno špekulacija o podrijetlu i ponašanju u imperativu biološkog opstanka.
I općenito, to bi trebalo biti pitanje znanosti, a ne filozofije, sociologije, svjetonazora.
Mislim da je poremećaj jer dok je znanost imala primat upisivala ju je u klasifikaciju poremećaja.
Danas su znanstvenici potkupljeni i zastrašeni, što i jest preduvjet za post-truth svijet. To vrijedi i za pitanje pobačaja, COVID-19, itd.
Seksualna devijacija je sociološka a ne znanstvena kategorija.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top